reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Pati gratuluje z całego serca!!!
Maja super autko!!!!!!!
kinga miłej jazdy
Dita GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!strasznie się cieszę naprawde!!!
kate "a od września"...zdradź tajemnice
nona gratuluje egzaminu i trzymam kciuki za reszte!
czarna551 no widzisz tyle starchu o nic;-)gratuluje
czarna79 super, że za kółkiem się odnalazłaś szybkich i udanych egzaminów życzę
Agaton jak się aparat spisuje?
Agutka oby nic poważnego się z tego nie zrobiło!

squomage Witaj i pisz!

my już w Świnoujściu a więc nadgoniłam i myślę być na bierząco
Z Olivierkeim wszystko ok
Tomaszek ma dzisiaj urodziny i muszę jakąś niespodzianke wymyślec:nerd:

buziam
 
reklama
no J przyjechał z nim do pracy i jest naprawde super ale dopiero musimy sie dokladnie obeznac z nim w praktyce, porobie jakies fotki Agacie i przynajmniej bede na bieżaco wrzucac
 
jaki cudny dzien...
rano fryzjer, d sam zrobil tygodniowe zakupy... reszta dnia to wygrzewanie sie z Bruniem w ogrodzie:-) zyc nie umierac:-D

czarna gratulacje!!
agaton ja tez musze kupic aparat,moj sie ciagle psuje... w weekend pojechalismy do knowsley safari park,bruniasty ma super foty ale nie moe zrac fot bo aparat znow szlag trafil:angry::dry::dry:
 
U mnie dzien dzis dziwny.Rano mi wszystko z rak lecialo.Maly mi nie spal w dzien :crazy:
Za to teraz YUPI.Siedze sobie przed kompem i mam wolne bo padl jak betka.:-)
 
kasu jak Ci zazdroszcze
ja dzisiaj po wczorajszej dordze nie mogę dojść do siebie
pewnie za godzine bedę spała pięknie


squo widze, że Ty z moich okolic prawie
do czewy mam jakieś 50minut drogi:happy:
 
mój synek też już śpi :tak: tak wiec i ja mam wolne. Pewnie ta jazda samochodem go wykończyła hehe ;-)

squomage i jak twoje suwaczki ? :-p
czarna gratki!!!
 
reklama
Do góry