reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Moze był już ten temat, ale jak z kupkami?
Bo u nas była wczoraj rano - jeszcze taka smółka i od tamtej pory nic. Dziwne...
 
moj strzela przy KAZDYM, doslownie KAZDYM, nawet parolykowym karmieniu! u ciebie tez sie niedlugo zacznie, podejrzewam ;-) przy zmianie pokarmu sie zaczelo u nas ;-)
 
Moj Mini też jest kupkowym strzelaczem poposiłkowym:-D
A śpi całkiem normalnie, w nocy budzi sie na około 2 godziny zabawy od 2 do około 4, ale potem ładniutko śpiocha do 7:-), wiec myslę, ze jest ok.
 
Jeszcze przekażę esemeska od Pingwinka:

,,Przesłamy życzenia noworoczne. My Sylwka i aż do środy w szpitalu, taki tu system. Mała to istny aniołek. Żałuje że dopiero w środę się pochwalę nią. Ja się czuję super mimo wielkiego nacięcia przy porodzie kleszczowym i obolałych cycach od pijaczego uścisku. Całuję wszystie grudniówki"

całujemy i my!!!

a co do kupki to ja mam taką deprechę, że już widze moje dziecko w gronie choróbstw, których objawem jest brak kupki... Jezu, niech się wreszcie zesr... bo inaczej ja wyląduję w psychiatryku...
 
ech no to mamy 2007 :-)
ja wczoraj na party sylwestrowym, maly zostal z dziadkami, ktorzy swietowali w domu ze znajomymi a my z tatusiem zabawilismy do 5 rano ;-)

moj bidul dzisij mial problemy z brzuszkiem i nie spal az do 16 ale teraz juz na szczescie lula jak nalezy
biedul moj malutki:happy:

ps
moj tiker zwariowal
zamiast 2 tyg 6 dni pokazuje 6 dni
 
Cześć Grudnióweczki :)
Pozwoliłam sobie wprosić sie na momencik z grudnia 05'
CHCIAŁAM WAM WSZYSTKIM BARDZO MOCNO POGRATULOWAĆ i przy okazji życzyc szczesliwego nowego roku :)
Składam rowniez wyjątkowe gratulacje Tobie-Dita jako że urodziłas w ten sam dzień co ja :)
Ogolnie wy mnie pewnie nie pamietacie ;-) ale na poczatku gratulowałam wam fasolek w brzusiu,to było tak niedawno a teraz juz te fasolki na swiecie...jeny jak sie wzruszam :laugh2: rok wam zleci jak z bicza,moj maly dopiero co lezal kolo mnie i caly czas spal,nie ruszal sie za duzo a teraz biega jak szalony...
Dobra juz wam nie zawracam wątku :-)
jeszcze raz gratuluje pieknosci :)
 
reklama
moj malec tez spi dzisiaj jak susel! az sie boje, co bedzie w nocy...! dzisiaj zmieniamy zwyczaje - 22 kapiel na glodnego, karmimy do oporu po kapieli i lulu. ciekawe, co maly na to :eek:
 
Do góry