reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamusie grudniowe:)

atol gratuluje rezerwacji i złotego dziecka;-)

Olivierowi dzisiaj po kąpaniu zszedł przytrzaśnięty jakiś czas temu paznokieć(duży od nogi)
przegryzł już chyba setnego w tym miesiącu smoczka(zbankrutuje:dry:)
spał rano do 10tej i pospał by jeszcze dłużej, po południu poszedł spać o 16.30 a na noc o 22.30:baffled:nie wiem co się z nim dzieje

ile wasze dzieci ważą??

idę spać
kolorowych
 
reklama
hejo :-)

moj men jakies fochy strzela, nie mam pojecia, o co. jesu, on normalnie jak baba z pmsem czasem ;-)

kasia
, super, ze mozecie odetchnac!.. i ze dzieciaki padly! moje w nowym miejscu maja zawsze klopot :-) nie zeby jakis dramat, ale zawsze dluuzej usypiaja niz zwykle (zwykle starczy wlozyc starszego do lozka, a mlodszego nakarmic).

sa_raa
, i jak pifko? ;-) moj nigdy jeszcze smoczka nie przegryzl! a wiecie, ze on w przedszkolu spi bez smoka, w ogole caly dzien bez niego? musze mu i w domu zabrac.. ale poki co mi jakos go zal.. tym bardziej, ze Masiek z 'nena' biega..
Filip wazy 13,5 :-) a Masio 8,3 :-D

atol
, jej, my rzadko spacerujemy :dry: Filip wychodzi na dwor w przedszkolu, a mlody w dzien spi ze 2-3h na balkonie, wtedy sie ciesze wolnoscia :cool2:
gratki wyjazdu do szczyrku!! fajnie wam :-D

nieistotna
, fajnie, ze sie odstresowalas :-) a z twoim m dalej tak zle? cos pisalas ostatnio.. myslalam, ze jakos sie poprawilo, bo na dlugo nie bylo tematu..

my dzis za to do Parku Oliwskiego jedziemy, dokarmic kaczki i wiewiory :-D :-D :-D i potarzac sie w lisciach ;-) pozazdroscilam atolownom, pepkowi, mercuni i cosmkowatej mai jesiennej sesji ;-)
 
witam sie z rana w ten piekny sloneczny dzien (przynajmniej do tej pory:-D)

aenye u nas codziennie jest spacer, mam jakiegos fiola na tym punkcie, wiec teraz jak sa chore i nie wychodza to :no:

milego wypadu do parku, ja jeszcze nie bylam w Parku Oliwskim, wstyd co?, od urodzenia wakacje w Orlowie a tam mnie nie bylo:-p

a jest tam gdzie parking jakis, musze sie zorientowac to nastepnym razem pozwiedzamy:-D

no i juz sie ciesze na ta twoja sesje fotograficzna, bo lubie wasze zdjeciowki ogladac:happy2:

uciekam poki co

milej niedzieli
 
Ostatnia edycja:
ja tez ostatni raz bylam chyba z 4 lata temu! wstyd jak stad do wiecznosci. ;-)
a zdjecia wkleje, jak cos wyjdzie ;-)

na pewno jest parking, i nie wiem, ale jest tam chyba palmiarnia czy ogrod botaniczny, supersprawa :tak:
 
aha, sa_raa, moj tez ladnie spi, znaczy Fiolek, bo Maks to dramat :-(
Fiol zasypia ok 20 (nieraz juz o 19.30) i spi tez do 7.30-8.30 :-) w tygodniu spi w przedszkolu, to nie wiem ile, a w weekendy nieraz 2,5-3,5h potrafi w dzien jazzowac ;-) jak wczoraj np. az musialam o 17.30 zaczac odkurzac, coby sie glon obudzil, bo juz bylo ciemno i balam sie, ze mi na noc zasnie i pobudke o 4 zorganizuje ;-)
 
Ja sie witam.
Padam . Przed chwila z imprezki wrocilismy. POleglismy na noc u znajomych a M wlasnie bidul pojechal przyczepke odebrac a to pewnie dobre 3 h w jedna strone.

Nieistotna zasluzylas na relaksik ...oby wiecej takich chwil

Atol super ze szczyrk zarezerwowany.

Kasia u nas dzis by sie babcia i dziadek przydali

Marika wazy ok 13-14kg

Pozdrawiam Was wszytskie ...ide lezec.
 
My wczoraj u taty na imieninach, dziś pewnie gdzieś tam wyruszymy.
Wróciłam własnie z 30-minutowej rundki rowerem wokół osiedla;-)

kasia- korzystaj korzystaj, super:tak:
atol - super ze Szczyrkiem, kocham ten kurort, tam się na nartach nauczyłam jeździć;-)
 
reklama
hej

sa_raa znam ten ból Maja mi też co chwile skoma przegryza
Maja warzy tylko 10 kg a Michasiątko 7700

jestem w szoku, 2 dni temu miałam urodziny mój mąż przyjechal i dal mi fajna prostownicę taką z wyższej półki... coś tam przebąkiwał, że chciałby się przenieść żeby być bliżej nas

w ogóle mi pokazał co ta baba (ona ma 31 lat on 27) co miał z nia romans mu wypisuje... on twierdzi, że już dawno z tym skończył (wtedy kiedy sie dowiedziałam) w ogóle ta wariatka co chwile wysyła mu foty a to swoich obwisłych flaków cyckow (widziałam myslałam, że się pożygam) albo swojej ci.py fle. Jak tam kiedys byłam we wrocku to poczytałam sobie jego historię na mirandzie (my uzywamy mirandy zamiast gadu, w ogole on ma ją zahasłowaną, ale złamałam hasło) i on żeczywiście ma na nią zlewa... a laska ma jakies chore nadzieje, w ogólę nie rozumiem jak mozna się jakiemukolwiek facetowi naprzykszać, jak dla mnie to brak jakiegokolwiek taktu i honoru, no ale cóż...

co tam jeszcze chciałam... aha moje dzieci miały wczoraj tą sesje, ale ciężko było... Misio mój w ogóle nie umie uleżeć w jednym miejscu taki ruchliwy a jak patrze na zdjęcia Masia aeyne to moj Michaś jest za nim daleko z tyłu. W ogóle nie umie usiedziec nawet oprszez 2 sekundy, wczoraj pani fotograf go sadzała a on bęc od razu do przodu leciał, na Maje miała
taki fajny pomysł no ale Majka w ogole nie chciała zdjęć i uciekała nam więc nie wiem co z tego wyjdzie zobaczymy za jakies 3 tyg,..

Która ma dziś na obiad rosół? to sie wproszę tak mi się chce rosołu, ale u mnie w domu nigdy w niedziele nie ma bo moja mama mówi, że ona nie lubi i tak się jada na wsi :crazy:


i hasło roku mojej Majki Mamusia idziemy do bankomatu zarobić pieniązki :-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry