reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Moje kochane dziewczyny!!! Miłych dni przy monitorach życze i żegnam sie na jakiś czas (bliżej nieokreślony;-)). Jak dostane spowrotem chałupę do użytku to natychmiast nadgonię wiadomości z BB.

Już mi dziwnie:tak:. Trzymajcie sie zdrowo i pozdrowionka dla Waszych dzidziulków:-D
 
reklama
Luckymama, trzymam kciuki za jak najszybszy powrót!

A ja wczoraj byłam zaodwiedzić koleżankę, która ma prawie 3-mies malucha (maluszkę w sumie) - już całkiem niezły z małej się klops zrobił :) rośnie jak na drożdżach i zaczyna :szok: nie mieścić się w gondolce. Mają Mutsy (dziewczyny Mutsiako-fanki przemyślcie rozmiar gondolki). No i chyba zmuszeni będą się przesiąść na spacerówkę.

Dostałam od niej rewelacyjne ksero książki - jakby wam kiedyś wpadła w jakimś miejscu - to jest "Poradnik opieki i pielęgnacji małego dziecka" - taka książeczka formatu zeszytu, podobno niebieska, bezpłatna, ona dostała w centrum wczesnej interwencji od rehabilitantek. Sa tam głównie zdjęcia - jak brać maluszka na ręce przy różnych czynnościach (np. kąpanie, noszenie, jak przy przewijaniu, jak kłaść, podnosić, przekręcać plecy-brzuch), rewelacja. Autorem jest P. Zawitkowski (ten co w Mamo juz Jestem występuje). Niestety to ksero, próbowałam skanować ale niezbyt już coś widać... :-(

Gadaliśmy oczywiście o porodach (hihi) szczególnie z tatusiem, jak mu tam było i czy przecinanie pępowiny niestraszne, to mówił że ogólnie on wszystko widział, bo mu położna kazała przyjść oglądać że główka wychodzi i dopingować żonkę do parcia, potem również przyszła do niego z pępowiną i przeciął z rozpędu, ale jakoś nie uważa przeżyć za traumatyczne, wręcz pozytywnie wspomina. wychodzi chyba, że wszystko gorzej brzmi niż wygląda :tak:
Mój Dareczek jakoś się nie wystraszył opowieściami, no ale on ogólnie mało strachliwy porodowo od początku, więc się bardzo cieszę. Myślę że szkoła rodzenia też jakoś tak oswoi ze wszystkim przed porodami. :happy:
 
ha, kasia_z, faktycznie, sprawdzilam rozmiar gondolki i jest az o 10cm krotsza od np. marity!!! szok, a nie wyglada???

no wiec ciesze sie, ze mam powazny argument przeciw wydaniu 2300 ;-)
 
reklama
aga - ja też w pracy, ale jak nie ma klientów, to co sobie mam żałować:-):-):-)


A w ogóle słyszałyscie o Open Travel? Hihi- jedna z naszych konkurencji - bardzo dobrze. Rynek mi odbierali, a ja obrywałam za brak klientów:)))
 
Do góry