reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

No więc ja 27, mąż 29, po ślubie 2 lata, razem mieszkamy chyba ze 4 lata, a jesteśmy razem jakoś z 5,5 roku. Zakochani nieustannie, teraz dodatkowo jeszcze w Piotrusiu :-)
Obecnie mamy tyle samo w pasie ;)
A no i razem zanosi się (nikt nigdzie nie wyjeżdża znaczy)
 
reklama
O rany koguta, co sie porobilo. Zeby odczytac wszystkie posty to trzeba spedzic na forum trocheee czasu. Fajnie ze tak jestesmy-wlasciwie to wy jestescie rozpisane, bo ja sie ociagam przy WAS.
Obiecuje ze jak sie wkoncu( w koncu? ) naucze jak zamieszczac te zdjecia to tez swoje zamieszcze.
Ja mam 26 lat, maz 25. znamy sie 5 lat. a po slubie jestesmy 2 lata. Kochamy sie bardzo. Ale mamy nieziemskie temperamenty, klocimy sie czesto, ale szybko godzimy. Przy tym jest duzo lez, bo naleze do miekkich kobitek i zaraz mam dola. ale teraz jest dzidzius ze mna i to mnie podnosi na duchu. I jest ok.
Mieszkamy w irlandii, wynajmujemy domek. Mamy zamiar pobyc tu ze 3 latka, a w tym czasie budowac domek w polsce. na razie czekamy na pozwolenie na budowe. moze wiosna jak dobrze pojdzie zalejemy fundamenty.
Na ciazowe zakupy jade w niedziele, bo juz nie mam w czym chodzic.
a brzuszek mi rosnie tak smiesznie u dolu. i nadal mi sie odznacza pas, tzn. wglebienie jak bym byla wzdeta, czy cos. Jak ogladam zdjecia brzuszkow to nikt nie ma takiego jak ja. no szok.

Roni- piekne zdjecia.
 
Ja 24 on 28 razem jestesmy i mieszkamy od 2 lat..
1,5 roku raju. Ostatnie pol roku pelne konfliktow.. co dalej czas pokaze
taki przekroj zwiazku :)
 
ja 26 moj maz 26 lat. razem jestesmy prawie 7 lat (tyle tez razem mieszkamy), po slubie 13 miesiecy! znamy sie jeszcze z liceum!
tez sie bardzo kochamy :-)
 
reklama
Ja 21 mężuś 23 znamy się od 8 lat
pierwsza rocznica ślubu będzie 8 pażdziernika
Mieszkamy we własnym malutkim domku 60m2
Kochamy się bardzo
A żeby nie było za różowo to odkąd jestem w ciąży to TOmcio się w pracochilizm popda i cały czas tylko kombinuje jak tu duzo kaski zarobić, żeby dzieciaszkowi i mi zapewnić dobry byt. Dzieje się to niestety kosztem naszych relacji bo strasznie mało czasu razem spędzamy:-(

Roni anita sliczne zdjęcia:tak:
 
Do góry