reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

No źle się czują bo leci reakcja zapalna... ale...jednocześnie to działa szczepionka dla układu immunologicznego. Im więcej się takim dzieciom daje leków, tym gorzej one wykształcają sobie mechanizmy obronne.
Ja to jestem taka antylekowa trochę... :sorry2:
 
reklama
Dita, Czarna Majerana dziekuje za zyczenia i przesyla buziaki:-)!
Na nas tylko ibuprofeny dzialaja. P-bolowo i p-goraczkowo.
Maja pisz co z mezem.
My jestesmy w trakcie zalatwiania materialow budowlanych i nie mam czasu nawet usiasc na tylku. Dzieci dzis ida na sprzedaz do babci. A my caly dzien w naszym domu.
Pozdrawiam wszystkie !
 
hehe - nonek, wiem, o czym mówisz...
My na dziś ściagnęłiśmy jednego człowieka i nam górę ma wykańczac...
I dlatego kiedy szuukano w pracy frajera na dzisiejszy dyżur, ochoczo sie zgłosiłam:evil::crazy::cool2:

Właśnie koło nas rozwalił się jakiś typo fordem...
Leje od rana, jest ślisko i bidulek nie wyhamował na zakręcie - rozwalił dwa słupki na chodniku i sobie zderzak:eek:
 
Ja właśnie czekam aż D. wróci z pracy, żeby jechać do pracy :rofl2:
Młody pełza po mieszkaniu, królik znowu jakimś cudem zeżarł kabel od telefonu...:eek:
 
O, chciał odjechać, ale ktoś życzliwy już zadzwonił po policję:eek:
Teraz dostanie mandat, pokrycie kosztów naprawy słupków no i samochód...
ech, nie lubie takich życzliwych
szkoda mi w sumie typa.. młody chłopak.
 
Witam dziewuszki.
M bierze antybiot i zbaczymy czy pomoze. Poszedl dzis do pracy bo przeciez nie usiedzi w domu.
Za to Marika rano miala 38,3. alpo ladnie zbija i to w try miga. Do tego troche kaszle i z noska jej leci wiec juz nie jestem taka pewna czy to zabki. Chociaz pcha palce do buzi i z placzem ciagnie szczeke. Zapodalam zelik i zasnela .
Ja tez antylekowa jestm ale zaczynam sie bac.
Bo jak to jakis wirus to moze byc nieciekawie.
 
moja sis gdzies kiedys slyszala ze z tym paracetamolem jest tak ze kobiety cos tam w sobie maja ze ten paracetamol nie dziala i ze wlasnie kobiety powinny zazywac ibuprofeny i takie tam, a paracetamol dla mezczyzn jak najbardziej i u nas tez sie to sprawdza....
sory za takie kiepskie wytlumaczenie ale sie na tym w ogole nie znam :cool2:
 
Teraz się uważa, że jak przy ząbkowaniu pojawia się gorączka to jest nieprawidłowe. I w sumie się powinno iść do lekarza. Bo od zębów to nie powinno być. Jak jest to oznacza, że np. zrobił się stan zapalny od dziąseł, może się nadkazić itd, lepiej uważać.
A jak leci z nosa to raczej wirus a nie ząbki... a ząbki niewykluczone że przy okazji również idą. :happy:

Agaton może to i prawda, ale z drugiej strony to na 60% populacji musi działać w porównaniu z placebo, żeby wszedł na rynek jako lek. Więc i na kobiety, wychodzi, bo w próbach klinicznych się po równo bierze. Ja też zawsze mam szczęście i jestem w tych 40% na które nic nie działa. Przez co leczę się głównie leżakowaniem i czytaniem ;-)
 
Kur... dziewczyny mam nietypowe pytanie. Tylko prosze siw nie smiac.
Czy karmiac piersia mozna stosowac pigulke po? jak dlugo hormony utrzymuja sie we krwi? Niech ten moj M idzie w hu.........................
 
reklama
Teraz się uważa, że jak przy ząbkowaniu pojawia się gorączka to jest nieprawidłowe. I w sumie się powinno iść do lekarza. Bo od zębów to nie powinno być. Jak jest to oznacza, że np. zrobił się stan zapalny od dziąseł, może się nadkazić itd, lepiej uważać.

to samo dzisiaj wyczytalam :tak:
 
Do góry