reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

No widziałam Tycia tą wyspę z Teletubisiami, też fajna :tak: Także to także alternatywa dla zabawki z Puchatkiem :sorry2: Choć Puchatka Oliwka też uwielbia, a najbardziej chyba Prosiaczka :tak:
A czy ta wyspa się utrzymuje na powierzchni wody, wiecie może :confused:
 
reklama
Oliwce zmieniło się z dnia na dzień, jeszcze niedawno nie oglądała nic oprócz reklam i czasem na chwilę zatrzymała wzrok na Mini Mini, a teraz Teletubisie i Kubusia Puchatka uwielbia (za innymi bajkami nie przepada). Taka bajka jest u nas świetnym sposobem na wyciszenie się przed snem, a Oli zawsze miała z tym kłopoty, w czasie zwykłej zabawy trudno było jej się wyciszyć, a teraz nie mamy z tym problemu.
 
ani ja ani Laila nie wiemy coto TELETUBISIE (tzn ja kojarze) ale skoro tyle pociech je lubi musza byc fajne, IRTASIA kiedy i na jakim programie sa u nas?czy ogladasz przez satelite?

AGUSIA:-D:-D:-D:-D
 
ani ja ani Laila nie wiemy coto TELETUBISIE (tzn ja kojarze) ale skoro tyle pociech je lubi musza byc fajne, IRTASIA kiedy i na jakim programie sa u nas?czy ogladasz przez satelite?

AGUSIA:-D:-D:-D:-D
Kiedys lecialy rano o 9 na Kika ale teraz niewiem ale idzie kupic kasety na wideo:tak: duzy wybor mialam :tak: a Jenni oglada na cyfrowym polsacie na Disney Chanel czy jakos tak:rofl2:
 
reklama
Do góry