reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

reklama
No no, Sara pomysłowa dziewczyna:-D:-D
my mamy wysoką lodówke i całe szczęście bo Hubek jak by sięgnął klamki to też pewnie by wlazł do niej, bo uwielbia sie ostatnio chować po szafach:-D:-) w ogóle to zabawa w chowanego to jedno z ulubionych ostatnio.

no i coraz wiecej mówi mój szkrab, najlepiej oczywiście wychodzi mu "nie" i "nie ma";-):-p:-D i niestety "dudu" na smoczka
wczoraj zaczął mówić na dziewczyne mojega brata Mimi - a ma na imię Magda:-D:-D
 
Byliśmy dziś w markecie i Oli usiadła na mały trójkołowy rowerek, na którym spokojnie dosięgała do pedałów (na naszym nie dosięga, zresztą jest już schowany na zimę). Pokazałam jej, że może naciskać nogami na pedały a ona ruszyła do przodu i przejechała sama z metr :szok: Nie była to może płynna jazda, ale radziła sobie naprawdę dobrze :tak:
 
Kasiu przyznaj sie,ze Oliwke jest z 26 stycznia,ale 2006;-):rofl2:.
Jacek do mnie wczoraj przeżywał,ze ten nasz Konrad taki madry,sprytny itd:-D.Jak zaczęłam mu mówic co potrafi Oli,to był w szoku;-):-D
 
reklama
Do góry