reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

reklama
Kasiad Oliwka jest super.
Mój Kuba zaciekle trenuje pełzanie(ale się przy tym nastęka i nawkurza)ale idzie mu coraz lepiej.A turlanie się nawet po kilka razy w jedną stronę,by być bliżej ulubionej zabawki,to jest to,co uwielbia najbardziej.
 
Mój leniuszek turlać się na razie nie chce, ale odkąd zaczęłam z nią ćwiczyć podnoszenie główki trzymając ją za łapki, to strasznie rwie się do siadania :-)
 
do ulubionych zabaw Martynki naleza teraz ciuckanie duzego palca u nogi i szarpanie za ogony i uszy kotów :tak:

a ztym placzem w ciazy i placzliwymi dzieciaczkami to chyba nie ma za bardzo zwiazku Joasiek, bo ja plakalam prawie non stop a Martynka prwaie wcale nie placze :tak: Milenka po prostu jest bardzo wrazliwa. mala romantyczka rosnie :tak:
 
Byliśmy dziś w tej poradni wczesnego usprawniania (a propos kontrolowania główki przy podciąganiu). Pani doktor była nieźle zdezorientowana jak zobaczyła Andrzejka ;-). I tak:
1. niespecjalnie widziała potrzebę kierowania nas do takiej poradni.
2. była zaskoczona tym jak Anduś się rozwija - z jednej strony faktycznie rozwija się nieharmonijnie, ale z drugiej strony stwierdziła, że raczej byłaby skłonna uznać, że mały wyprzedza nieco rówieśników niż ma jakieś braki :happy2:.
Co do braku kontroli główki - okazało się, że on po prostu nie chce (uparciuch jeden :wink:). I jak go próbowała zmusić do siadania z jakiejś innej pozycji to on bardzo chętnie :tak:. Także nie dostaliśmy nawet żadnych ćwiczeń do domu:blink:.
Natomiast samo badanie jest straszne - wytrząsła Andrzejka na wszystkie strony i za wszystkie kończyny :realmad: Aż mi się płakać chciało :sad: Grunt że jest ok :-D
 
A Filipek chyba też przystopował z rozwojem...ani siadać nie chce, podnosić sie...tylko turlanie go bawi...:tak::tak: Bawi sie nóżkami i uwielbia jeść swoje ubrania...:-):-)
 
Kuba z kolei kilka razy usiadł z pozycji podpartej poduszką(albo na leżaczku) i tak kilka sekund siedział z przodu podpierając się rączkami.Zabawnie wyglądał.Jak zrobię fotkę-wkleję.:-):-):-)
No i wielki sukces,mały załapał jak się pije z kubka-niekapka,"wyciumkał' jakieś 100 ml Bebilonu.(który mam mu podawać raz dziennie).:-):-):-)
 
A Filipek chyba też przystopował z rozwojem...ani siadać nie chce, podnosić sie...tylko turlanie go bawi...:tak::tak: Bawi sie nóżkami i uwielbia jeść swoje ubrania...:-):-)
No u nas to samo Mysia :tak: Nawet w pozycji półsiedzącej mu niedobrze :eek: No i rozgadał się na dobre ;-)
 
reklama
Do góry