reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

Zosia uwielbia jak tatuś gra jej na gitarze, kładzie główke na podusie leżąc na brzuszku i patrzy jak zmienia chwyty, potrafi tak zasnąć, jest taka kochana jak na nią patrze :sorry2:
No o pianinku pomyśl Gosia Zosia juz malutka gitarkę ma :-D:-D
 
reklama
Zosia uwielbia jak tatuś gra jej na gitarze, kładzie główke na podusie leżąc na brzuszku i patrzy jak zmienia chwyty, potrafi tak zasnąć, jest taka kochana jak na nią patrze :sorry2:

U nas to samo, oboje z Tomkiem umiemy grać na gitarze, z tym, że Tomek robił to kiedyś profesjonalnie, miał swój zespół. Też często siadamy, gramy i śpiewamy, Oliwka wtedy potrafi wtedy wyjatkowo długo spokojnie leżeć i słuchać, lubi muzykę, jak zresztą każdy u nas w domu. starszaki też się przysiadają i słuchają :tak:
 
Jestem Oliwieczka, jestem.:tak::-D Miło, że się martwisz:-)wszystko ok, tylko ostatnio jakoś rzadziej siedze przed komputerem...
A Tosia nic nowego nie potrafi ostatnio. siedzieć sama nie chce, więc jej nie zmuszam.
obejrzałam ten filmik, który gdzieś na naszym forum wkleiła Kasiad z tym styczniowym chłopcem i jestem w szoku!!!Ale nie chciałabym jeszcze, żeby Tosia wstawała. To chyba za wcześnie....
 
Ja w sumie też bym nie chciała, żeby Oliwka za szybko wstawała - już kiedyś pisałam, że moja Paulina miała koszmarnie krzywe nogi, bałabym się, że Oliwce też się wykrzywią.

Oli kilka dni temu nauczyła się czegoś nowego: nauczyła się, że jak będzie podkurczać i prostować nogi to rozbuja sama leżaczek - bujaczek. Teraz w kółko się na nim buja, raz nawet od tego bujania zasnęła :-D

http://pl.youtube.com/watch?v=IdsB0fGc0k0
 
reklama
Do góry