reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, ja już TO potrafię!

Kruczka: Michalina wczoraj też pierwszy raz dopełzała do łazienki :szok: Też łączy styl pełzanie z raczkowaniem. A najlepsze to jest to, że potrafi podpełzać do bujaka, wspiąć się na niego i klęczeć lub stać przez godzinę i bawić się pasami zabezpieczającymi. Zdjecie-0143.jpg
 

Załączniki

  • Zdjecie-0143.jpg
    Zdjecie-0143.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 57
reklama
kurcze ale Wasze dzieci zdolne :) my umiemy siadać, bujamy się na czworaka ruszamy usteczkami na słowo mama ale do stania to daleko jeszcze a do słowa mama chyba jeszcze dalej a najgorsze jest to że mogę tego po prostu nie zobaczyć jako pierwsza :( eh muszę myśleć pozytywnie tyle że czasem nie potrafię
 
Wawka - genialna jest Twoja Michalina. A ja się jaram próbami stania na czworakach, a co za tym idzie chodzenia na wstecznym. :) pocieszam sie tym, że za pol roku nie bedzie takich znacznych roznic. :) Bo czlowiek mimo woli porownuje i mu szkoda :) i zazdrości :D
 
anka korzystaj z chwil spokoju :p ja teraz jak się krzątam po kuchni to pod nogi muszę patrzeć :/ M wczoraj kupił spite 2 l i młody wlazł pod stuł i usłyszałam huk...czekałam na wrzask obracam się a on butelkę wywalił i zaczął ją toczyć :-)
wawka to pogratulować Olek tez kombinuje jak tu się fotelikiem pobawić, ale babcia go zawsze odciąga :-) haha i od wczoraj jak mu sie podaje dłonie to nie próbuje siadać (choć samemu mu jeszcze ciężko się poddźwignąć i siada z raczkowanie) tylko dziad na nogi wstaje o_O
 
Wawka dopiero co napisałam Ci, że Tomkowi daleko do siadania i podciągania się, a dzisiaj właśnie kilka razy udało mu się tak podciągnąć, że klęczał sobie :) 2 razy nawet prawie, że usiadł :D
 
Kruczka: no właśnie.Te nasze misiaczki każdego dnia robią ogromne postępy. A jaka przy tym radość i duma. Cieszę się, że u was mega postępy.
U nas też niczego sobie. Kilka dni temu marudziłam na forum, że mała nie garnie się do mówienia. A wczoraj zaczęła baba i auuuu gadać :-D
 
reklama
Kruczka - gratulacje, to może i w wózeczku będzie chciał siedzieć;-) My na etapie obrotów na plecy. Kilka razy zostawiłam go na brzuchu, po czym przychodzę, a on na plecach. Chyba przez 2 tygodnie nie udało mi się zobaczyć samej czynności obracania, aż do dzisiaj:-D
 
Do góry