reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamo, ja już TO potrafię!

reklama
anka - super:-D Mój od wczoraj pokazuje jaki duży urósł:-D a i zauważyłam, że już reaguje na swoje imię. W sumie przez przypadek to odkryłam, bo jak go karmiłam to nie reagował na "am", ale jak powiedziałam Szymuś, to za każdym razem głowę podniósł:-D
 
Hania robi no no no, i patrzy w kierunku zadawanych pytań, gdzie Bandy (pies) tik tak, motylki :) Reaguje jak mówię popatrz, tu są ptaszki, bo patrzy w prawo i lewo, az je znajdzie. A robi jeszcze puk puk, ale trzeba krzyczeć kto tam, bo inaczej się złości, a kto tam ja bawi :-D
 
Dziewczyny, jest sukces, K stanął dzisiaj na czterech :-D jak pierwszy raz mu się udało, to aż kwiknęłam a on bach na ziemię z powrotem. Potem próbował jeszcze a jak mu się udało, to na kilka sekund :) Ale tyłek w górze jest. :) Czekamy na pierwsze raczkowanie :)
 
oj tak margot.. już za nim biegamy po całym mieszkaniu. i nie wiedzieć czemu kuchnia jest najbardziej atrakcyjna o_O. od wczoraj siedzi sam bez podpierania się, więc i kąpiele wyglądają inaczej. boski jest styl łączony...raczkowanie s podciągniem się rekami kiedy leży na brzuchu...na kafelkach :-)
 
reklama
Tomek też już lata po całym mieszkaniu, wczoraj doszedł do łazienki i parę minut stał w szoku, że gdzie on jest :p
Jego styl to łączenie raczkowania z pełzaniem. Czasem uda mu się na 4 parę kroków zrobić, ale częściej jeszcze pełza.

On nawet śpi na czworakach :-)

2013-10-30 21.00.31.jpg
 

Załączniki

  • 2013-10-30 21.00.31.jpg
    2013-10-30 21.00.31.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 42
Do góry