reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamo, ja już TO potrafię!

reklama
Kruczka- gratulacje :-) mały zdolniacha z Tomusia, my jeszcze czekamy.
wawka- super :-) mi się dzisiaj śniło, że Emi powiedziała "baba". Mama mi mówiła, że po pierwszym słowie dziecka można wywnioskować o kim marzy, ponoć mama jest na siostrzyczkę, a tata na braciszka- ile w tym prawdy nie wiem, ale jak powiedziałam o tym mojemu m, to namiętnie uczył Emi słowa "tata" :-D
 
Leoś od 2 dni potrafi klęczeć, rączki wyprostowane, plecki proste
ale nie wymyślił jeszcze jak się ruszyć, żeby się poruszyć-zsynchronizować pracę rąk i nóg to jeszcze za skomplikowane dla niego :)
ale też woli zdecydowanie stać niż siedzieć i podskakuje, jak mówię mu hop,hop,hop :-)
 
:) widzę że rozwój mowy na topie :-D
Mania gada... jest i mama i tata i baba i jeszcze inne których nie odtworzę... choć ostatnio zamilkła... bawi się ustami robi brrr i smyra usteczka rączkami... pewnie szykuje się do czegoś nowego :-D
no i coraz częściej staje na nóżki, czasem puszcza się już i sprawdza jak długo da radę...
20131030_120037.jpg
 

Załączniki

  • 20131030_120037.jpg
    20131030_120037.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 59
Czy są jeszcze jakieś dzieciaczki które nic nie mówią? bo u nas nadal tylko giii i guuu, żadnego ma ba da ta, nic z tych rzeczy, jak go uczę to się tylko cieszy...
dupska na leżąco też nie podnosi dalej, tylko by chciał siedzieć cały czas:sorry:
 
reklama
anila-Maria pieknie stoi:)

dominiczka-u nas kompletnie nie ma gaworzenia:) tylko piski,pytalam sie rehab ale ona powiedziala zeby sie nie martwic widocznie dziecko skupia sie teraz na czyms innym tak jak np siadanie,raczkowanie czy nawet stanie:)zaczela sie smiac ze chociaz pozniej Marcel bedzie gadał pełnymi zdaniami:-D

A mu stajemy chwiejnym krokiem ale cos tam sie dzieje,:) no i probujemy siadac sami z podpórka:)
 
Do góry