reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamo, ja już TO potrafię!

Phela moj robi podobnie kreci sie do polowy walczy z nogami, ale jeszcze nie wymyslil jak by tu fiknac koziolka;-) kwestia tygodnia mysle :-)

Hania rewelacja :-) zdolniacha maly :-) musialam podejrzec jak Twoj to robi, bo od pierwszych obrotow pierwszego syna duzo wody uplynelo ;-) a chcialam porownac czy moj w dobra strone kombinuje :-D
 
reklama
No i odkrył mój królewicz, że w zimne dni mama coś na stopy zakłada...i mamy nową zabawę...szarpanie ręką skarpetki aż zejdzie z nóżki :-)

NO i brawa dla Kubusia :-)
 
Ostatnia edycja:
Leoś dziś zauważył, że ma nóżki, ale jakoś go to nie podjarało :-)
za to nie mam pojęcia jak, ale rozpiął pampersa :szok:




Uploaded with ImageShack.us




powiedzcie, czy Wasze bąble też mają takie dziwne pozycje do spania?
 
Fel super zabawa zazdroszczę mój to w ogóle zainteresowania stopami nie wykazuje pewnie brzuszek mu przeszkadza:-)
Leoś jaki z Ciebie cudny chłopczyk:-)
 
U mnie Maciek od prawie 2 tygodni śmiga z plecków na brzuch, ale jakoś jak włączymy kamerę ochota mu przechodzi:-)
Za to mama jak zostawi ma chwile nas samych - to zastaje takie cóś
20130730167.jpg

albo takie :-)
20130730168.jpg
 

Załączniki

  • 20130730167.jpg
    20130730167.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 69
  • 20130730168.jpg
    20130730168.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 68
LILONKA u nas to samo haha dupką zwiedza podłogę lub łóżko...unosi bioderka przesuwa troszkę ( głównie w dół ) i bach. zostawiam na macie na środku, jak wracam, za sekund pare, to już na macie tylko głowa...o ile jeszcze na niej jest. Noca przekręca sie juz sam na boczki i tak śpi. a w dzień coś nie bardzo ma ochote
 
Tomek jak zasypia, to tylko na boczku, ale później się przekręca na plecki. Dzisiaj o 2 w nocy obudziło mnie stękanie, patrzę, a on na brzuchu i nie wie jak się przewrócić z powrotem.

Zwariowane te dzieciaki :-)
 
reklama
Do góry