reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

reklama
Buty będą dopiero w poniedziałek bo dziś zostały wysłane, także napiszę jakie wrażenia. Mam świadomość że takie buty nie każdemu się podobają, ale mnie coś w nich urzekło :)
 
Eve - super!:-) tez mi sie takie rzeczy podobaja ale ja ze swoimi "gabarytami" to juz na wszystko nie moge sobie pozwolic

Ja dzis za to bylam u fryzjera, chcialam jasniejszy kolorek niz czekolada, fryzjerka cos wybrala i mowi ze bedzie ok. No to ok. Po farbowaniu moje wlosy z ciemnej czekolady zmienily sie w rudawe nie wiadomo co:szok: No porazka, myslalam ze sie ryzrycze tam:zawstydzona/y: ale fryzjerka sama byla w szoku ze tak wyszlo i od razu zaproponowala poprawke, wiec znów nalozyla mi farbe na glowe. Łeb mnie szczypał jak diabli, dwa razy farba to duzo jak dla mnie. Z tego wszystkiego nawet nie zapytalam o kolor jaki mi ponownie nalozyla. Byłam w takim szoku ze tylko sobie powtarzałam: Boze niech mi zdejmie z glowy to swinstwo, wszystko tylko nie to:-D Dodam ze jutro wieczorem wychodzimy wv wiekszym gronie i raczej nie chcialabym byc obiektem współczucia. No mniejsza z tym. W kazdym razie po drugim farbowaniu mam znów ciemne wlosy:-( Lepsze to niz te rude ale w koncu chcialam inne wiec z dzisiejszej wizyty jestem mega niezadowolona. Stracilam poł dnia, kase a wygladam jak wygladalam przed pojsciem do fryzjera:dry:
 
No nie wiem czy rozmiar 40 to jest taki fajny:-( dzis mierzylam fajna koszule i taniocha, na metce 38/40 nie weszlam, wygladalam jak "peklowana szynka" - okreslenie mojej siostry:-p za to rozmiar 42 to juz przepasc jak dla mnie, wygladalam jak w sukience prawie.
 
Kitki - fajna z Ciebie babka, co Ty mi tu narzekasz :tak: Iwonka ma racje.
Ja jutro idę do fryzjera na 8 rano :szok: Nakładam farbę i trochę przystrzygę chyba ten dłuższy bok.

Jeszcze taki egozim - M pojechał mi po watę na Rynek :))))
 
Eve-swietne zakupy,zwlaszcza te alladynki:) U nas na taki model spodni mowi sie cygaretki,alladynki sa cale szerokie a cygarteki wlasnie takie jak kupilas-szerokie w pupie,wyzszy stan a od dolu obcisle-sa teraz bardzo na topie:)
 
reklama
Do góry