reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Niech ta cholerna zima już się skończy. Ja kocham zimę, ale teraz muszę się czymś konkretnym zająć. Praca na działce jest super odskocznią, a teraz nic nie mogę robić bo wszystko jest zmrożone :( :(
Kochana kompletnie się rozsypuję i mój związek też...
O cholera nie brzmi to dobrze.
 
reklama
O cholera nie brzmi to dobrze.
No niestety...
Okazało się, że to ja tak bardzo chcę dziecka, że ten fakt przejmuje kontrolę nad wszystkim. Że on jest w stanie odpuścić a ja nie (pomimo tego że mówię o odpuszczeniu) .
Może tak jest...
Ciężko jest pogodzić się z porażką :(
 
No niestety...
Okazało się, że to ja tak bardzo chcę dziecka, że ten fakt przejmuje kontrolę nad wszystkim. Że on jest w stanie odpuścić a ja nie (pomimo tego że mówię o odpuszczeniu) .
Może tak jest...
Ciężko jest pogodzić się z porażką :(

Bardzo mi przykro, że aż tak sie sypie. Mówią, że nieszczęście chodzi parami ale to nie prawda, one chodzą wilczymi stadami [emoji19]
Tule Cię mocno, może wizyta u psychologa pomoże Ci się pozbierać i jakoś zebrać w kupę?
To Twój nie chce dziecka? Czy to było Twoje marzenie a Jego nie szczególnie?

[emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mysle ,ze choppy insczej podchodza do tego (wiem nie wszyscy).Ja też musiałam go do tego przekonać ,ale zapomnij żeby robił jakieś badania .Podchodzi do tego tak jak będzie to będzie
 
Kiedy masz termin?
Cicho tu bardzo .....
chrzaszczyk wszy ok ? Masz kp?
Mi ciezko pas 112cm I Nicole zaczela chodzic i dawac rece do wc[emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Uuuuuu...widzę pas masz zacny[emoji6]nie przejmuj się tez miałam niczego sobie. Najgorsze to, ze rozeszły mi się mięśnie proste brzucha i jeszcze mam mimo, że już prawie 8 tyg po rozwiazaniu brzuszek. Lekarz pozwolił juz ćwiczyć ale czasu i ochoty narazie brak[emoji12]
Karmię piersią. Mały ok.
...Ty teraz ręce na około głowy przy małej[emoji4]
Rzadko tu zaglądam...jak coś to pisz do mnie na priv[emoji4]
Jak się czujesz ogólnie. Dajesz rade za zmęczeniem i opieka nad Nicole? Przypomnij mi ile jeszcze zostało Ci do końca.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję, że pytasz. Czuję się źle. Udaję oczywiście, że tak nie jest ;) Niestety jak dobrze wiesz zrezygnowałam z zamkniętej grupy na bb i nie bardzo mam komu się wyżalić. Dobrze, że mam przez fb kontakt z Dorotą i Adrianną inaczej bym zwariowała.
Muszę odpuścić, zresztą już odpuściłam.
Od stycznia walczę z dietą, ale od czterech tygodni staram się nie jeść słodyczy i jest lepiej. Byłam u dietetyka, jem zdrowo. Nie chce mi się ćwiczyć i waga bardzo wolno...ale w dół :D :D
W styczniu zobaczyłam 107 kg i mnie szlag trafił ;) dzisiaj jest 99 :)
[emoji847][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uuuuuu...widzę pas masz zacny[emoji6]nie przejmuj się tez miałam niczego sobie. Najgorsze to, ze rozeszły mi się mięśnie proste brzucha i jeszcze mam mimo, że już prawie 8 tyg po rozwiazaniu brzuszek. Lekarz pozwolił juz ćwiczyć ale czasu i ochoty narazie brak[emoji12]
Karmię piersią. Mały ok.
...Ty teraz ręce na około głowy przy małej[emoji4]
Rzadko tu zaglądam...jak coś to pisz do mnie na priv[emoji4]
Jak się czujesz ogólnie. Dajesz rade za zmęczeniem i opieka nad Nicole? Przypomnij mi ile jeszcze zostało Ci do końca.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ciezko cirzko
Cukrzyca brak hemo ok ale jakos ciezko ufff
14tyg i rodze;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mysle ,ze choppy insczej podchodza do tego (wiem nie wszyscy).Ja też musiałam go do tego przekonać ,ale zapomnij żeby robił jakieś badania .Podchodzi do tego tak jak będzie to będzie

Ufff ti moj do ivf byl pierwszy byle tylko miec dziecko
Jsk zaszlam potem naturalnie to nie wierzyl poki nie widzial usg [emoji23][emoji23]
A jak wyszlo ze Francesco to juz szczyt radosci hihu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@SocPat przykro mi, że niepowodzenia w tym jednym temacie tak rzutują na związek. Ale ja pamiętam, że bardzo się starał, dość długo jak na faceta i wiem, a pewnie Ty też wiesz, że wielu mężczyzn nawet nie chciałoby powalczyć. Kryzys niejedną ma twarz ale warto go pokonać. Albo chociaż przetrwać.

Masz niezaspokojony instynkt macierzyński ale można go zaspokoić inaczej. Najlepiej, gdybyśmy znalazła coś, co Ci go nasyci albo chociaż zagłuszy. Może jakieś zajęcia z dziećmi w Domu Kultury. Może jakieś warsztaty dla nich. Może potrzebny jest wolontariat w hospicjum albo szpitalu. Może schronisko dla psów i wyprowadzanie bid. Na dietę i ćwiczenia trzeba mieć siłę i motywację, nie dziwię się, że nie masz skąd je brać. Na szczęście idzie wiosna, będzie łatwiej ze wszystkim.

@leeleeth nie wiem skąd bierzesz siłę na kolejne dziecko, ja ledwo zipię. Mam już dość. Wczoraj zaczęłam 9 miesiąc i już nie mogę się doczekać. Karmisz piersią może?

@Peugeotka36 brzuch masz zacny. Ja w 35/36 tygodniu mam 104. Tylko mierz na leżąco, taki pomiar jest najbliższy prawdy ;) Termin mam na 28/29.04. Ale czas mi się wlecze okropnie. Mam wrażenie, że jestem w ciąży dwa lata.
 
reklama
@SocPat przykro mi, że niepowodzenia w tym jednym temacie tak rzutują na związek. Ale ja pamiętam, że bardzo się starał, dość długo jak na faceta i wiem, a pewnie Ty też wiesz, że wielu mężczyzn nawet nie chciałoby powalczyć. Kryzys niejedną ma twarz ale warto go pokonać. Albo chociaż przetrwać.

Masz niezaspokojony instynkt macierzyński ale można go zaspokoić inaczej. Najlepiej, gdybyśmy znalazła coś, co Ci go nasyci albo chociaż zagłuszy. Może jakieś zajęcia z dziećmi w Domu Kultury. Może jakieś warsztaty dla nich. Może potrzebny jest wolontariat w hospicjum albo szpitalu. Może schronisko dla psów i wyprowadzanie bid. Na dietę i ćwiczenia trzeba mieć siłę i motywację, nie dziwię się, że nie masz skąd je brać. Na szczęście idzie wiosna, będzie łatwiej ze wszystkim.

@leeleeth nie wiem skąd bierzesz siłę na kolejne dziecko, ja ledwo zipię. Mam już dość. Wczoraj zaczęłam 9 miesiąc i już nie mogę się doczekać. Karmisz piersią może?

@Peugeotka36 brzuch masz zacny. Ja w 35/36 tygodniu mam 104. Tylko mierz na leżąco, taki pomiar jest najbliższy prawdy ;) Termin mam na 28/29.04. Ale czas mi się wlecze okropnie. Mam wrażenie, że jestem w ciąży dwa lata.

Na stojaco no ciezko a to 26 tc
1522003156-f375f1810507f9a0-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry