reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mały OFF ciążowy- poglądy, dyskusje, debaty

reklama
Czytałam też że jesli noworodek ma żółtaczkę po porodzie, to nie wolno mu podawać szczepionki przeciwko WZW typu B, bo grozi to powikłaniami poszczepiennymi.
 
Przeczytałam, że prezesem Bayer jest facet, który był zbrodniarzem wojennym i testował szczepionki na więźniach w Auschwitz i to on decyduje o tym co jest bezpieczne w szczepionkach a co nie..
Szkoda, że lekarze informują tylko o tym że dziecko po szczepieniu może mieć gorączkę i obrzęk w miejscu kłucia a nie mówią o tych bardziej poważnych możliwych skutkach ubocznych.
 
reklama
Dziewczyny ja tez juz jakis czas temu to wszystko przeczytalam i tez bylam przerazona, i za kazdym razem jak wpadne na ten temat to zastanawiam sie co zrobic... prawdopodobnie szczepic nie bede, ale wszystkie sobie akrtykuły zapisalam i czekam az mąż to przeczyta bo w razie co chce razem z nim podjąć decyzje.

Szuszu
niestety ale pediatra raczej nic ci nie pomoze , tzn on ci powie ze to wszystko bzdury, bo lekarze ze szczepionek maja tez profity, jak zapewne przeczytalas, chociaz powiem ci ze slyszalam ze znjaduja sie pediatrzy którzy sami swoich dzieci nie szczepia i mowia o tym otwarcie i nie namawiaja....

ja nawet mam zachowany taki formularz , gdzies wynalazlam, jak zdecyduje sie nie szczepic a jakis lekarz bedzie mnie usilnie namawial czy straszyl to sie zapytam czy podpisze mi deklarajce ze oprocz standardowej gorączki moje dziecko nie odniesie zadnych poszczepiennych powiklan, ze jest pewiem na 100 % ze te szczepionki nie sa grozne itd......zaloze sie ze nie podpisze, wiec o czym my tutaj rozmawiamy....skoro mowi ze to takie bezpieczne to niech mi da gwarancje..... :)

ciężki jest to temat, bardzo trudny, tym bardziej że to wszstko musi byc po cichaczu robione....
 
Do góry