reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

reklama
Anna on jest bardzo fajny tylko cieplutki, Julka urodziła sie w grudniu... ale w sumie na jesień czy zimę nasze maluchy beda jeszcze głównie leżące...
 
zebrra - każda wypowiedz jest dla mnie ważna :-) ja chciałabym kupić wszystko u jednego sprzedawcy... bo jeśli miałabym dokupic moskitierę chociażby w sklepie w Warszawie to chyba wyjdzie drożej... tak samo i na allegro+ koszty wysyłki. Z tego co się orientuję w sklepach niestety króluje tylko pościel DREWEX i DARLAND (a ich wykonanie nie za bardzo mi się podoba), falbany to chcę tylko dla polepszenia wyglądu i zakrycia dołu łóżeczka bo chcemy mieć z szufladą a wierzę :happy:, że dzięki falbanie będzie się mniej kurzyła pokrywa od niej.

Anna_79 - ja prawdopodobnie kupię od mamo-tato, wysyłka przy wpłacie na konto 12zł a wykonanie tych elementów wydaje mi się bardzo staranne... porównując chociażby pościel z DARLAND to jeśli chodzi o ochraniacz to oni nie przykładają wagi do tego, ze wzorek jest przekręcony o 90st albo jest do góry nogami a od mamo-tato - ochraniacz jest ok.
dwie pierwsze to DARLAND a dwie następne to MAMO-TATO...
 
Teraz ja się wypowiem :) Poduszkę mam, ale używać długo, długo nie będę, dzieko nie śpi na poduszce, bo po pierwsze moze się udusić, a po drugie, to nie zdrowe dla kręgosłupika...

Jesli chodzi o poduszkę "bezpieczny sen", to moim skromnym zdaniem lepiej podłożyć coś pod materacyk, żeby maluch leżał pod kątem i tyle...

Do wózka zakupiłam pościel, ale tylko dlatego, że się w niej zakochałam, nie wiem czy zdążę użyć, bo w lato może być za ciepło, a na zimę przewiduję śpiworek...
 
Zebrra, to w czym dziecko ma leżeć w wózku na spacerach? prześcieradło + rożek albo pielucha tetrowa jak ciepło, śpiworek jak zimno?
A w czym ma spać w łóżeczku w domu? też w rożku i ewentualnie jakiś kocyk polarowy? czy w śpiworku?
 
Zebrra, to w czym dziecko ma leżeć w wózku na spacerach? prześcieradło + rożek albo pielucha tetrowa jak ciepło, śpiworek jak zimno?
A w czym ma spać w łóżeczku w domu? też w rożku i ewentualnie jakiś kocyk polarowy? czy w śpiworku?

Bazylia wszystko zalezy od wózka... czy typowy głęboki czy wielofunkcyjny z usztywniona torbą...
 
Kochana jak będzie gorąco, to w wózku pod spód mozesz połozyć pieluchę flanelową, zresztą na wierzch też, albo jakiś ciekni kocyk, a w domku w pościelową powłoczkę kocyk i tyle...
 
reklama
Do góry