reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Zebrra - może w końcu uda mi się co nieco sfotografować :-D. Sporo tego.

Zastanawiam się nad pościelą do wózeczka. Podoba mi się ta co Ewa kupiła, ale znalazłam też inne rodzaje, trochę tańsze:
Wiosenno letnia pościel do wózka - by 4baby (193127154) - Aukcje internetowe Allegro
PRAKTYCZNA POŚCIEL DO WÓZKA-DARLAND-NOWE WZORY (193751447) - Aukcje internetowe Allegro
Roan Marita i Kortina :Komplet do wózka polar (194924492) - Aukcje internetowe Allegro
Co o nich myślicie?

pierwsza sliczna,ostatnia tez cudenko
 
reklama
ja butelek sterylizatora tez nie kupuje narazie, mama zamiar:-):-):-)do 4 miesiaca podawac tylko piers


Ja tez mam zamiar karmic piersia ale nie wiem jak to bedzie czy wogule bede miala pokarm bo biust to mi prawie wcale sie nie zwiekszyl:-( Ale jestem nastawiona na karmienie piersia.A laktator to z Avantu widzialam juz z butelka w komplecie wiec na poczatek mi wystarczy, chyba??
 
Anka26,07 - ja kupiłam tylko laktator z Avantu, w komplecie są dwie buteleczki po 150 ml. Narazie starczy!
LAKTATOR AVENT ISIS MEGA ZESTAW + GRATIS + WYS.24h (191936350) - Aukcje internetowe Allegro

Moje piersi też za bardzo nie urosły, nawet mam wrażenie, że trochę zmniejszyły się i oklapły. Moja gin powiedziała, żeby nie martwić się tym. Że napewno będę mieć pokarm. Do tej pory nie miałam też siary, ale przed wczoraj zauważyłam małe plamki na koszuli więc chyba w końcu pojawiła się.
 
Anka26,07 - ja kupiłam tylko laktator z Avantu, w komplecie są dwie buteleczki po 150 ml. Narazie starczy!
LAKTATOR AVENT ISIS MEGA ZESTAW + GRATIS + WYS.24h (191936350) - Aukcje internetowe Allegro

Moje piersi też za bardzo nie urosły, nawet mam wrażenie, że trochę zmniejszyły się i oklapły. Moja gin powiedziała, żeby nie martwić się tym. Że napewno będę mieć pokarm. Do tej pory nie miałam też siary, ale przed wczoraj zauważyłam małe plamki na koszuli więc chyba w końcu pojawiła się.


nie ma co sie łamac, zobaczycie po porodzie bedzie nawał pokarmu i cycki jak balony!!!!!:szok::szok::szok::szok:

umnie laktator sie nie sprawdził, nie umialam odciagac,a to co odciagnelam i tak podawalam łyzeczka, jak już pisałam Krzys NIENAWIDZIŁ SPOKÓW
 
Anka 26,07 ja mam laktator canpola, byłam bardzo zadowolona jest podobny do aventu też ma te nakładkę masującą, ten silikonowy w środku "lejek" regulowaną siłę ssania-mi służył, jest do niego 1 butelka...pewnie i tak kupisz aventu bo taka jest "moda" tzn dużo kobiet sobie nawzajem poleca tą firmę(sama kupiłam butelkę teraz 150 ml:zawstydzona/y::laugh2:) ale tylko piszę że warto się zastanowić bo canpol jest tańszy-a z laktatora nie wiadomo jak długo będziesz korzystać.
Co do smoczka to też kupiłam firmy canpol-okrągłego i już! żadnych anatomicznych itp...Ola miała zawsze okrągłe smoki i też je z miłą chęcią ssała. A smoczka dziecko ssie kiedy mu go dasz:) ja dałam w domu po tygodniu-bo strasznie beczała nie wiedziałam co mam zrobić to zatkałam ją korkiem hihihihi i pomogło:)
 
Ewa, ale Ty chyba bardzo słusznie zrobiłaś, że łyżeczką karmiłaś Krzysia - nam na szkole rodzenia odradzali butelki, bo podobno dziecko przyzwyczaja się do innego rodzaju ssania i nie chce potem ssać piersi.
Będę więc próbowała obyć się bez smoka, jak długo się da. Ale na wszelki wypadek kupiłam Nuby, takiego motylka, który nie zachodzi na brodę.
 
Ewa, ale Ty chyba bardzo słusznie zrobiłaś, że łyżeczką karmiłaś Krzysia - nam na szkole rodzenia odradzali butelki, bo podobno dziecko przyzwyczaja się do innego rodzaju ssania i nie chce potem ssać piersi.
Będę więc próbowała obyć się bez smoka, jak długo się da. Ale na wszelki wypadek kupiłam Nuby, takiego motylka, który nie zachodzi na brodę.


dziękuje,;-);-)bardziej to Krzyś tak wybrał,ale rzeczywiście jestem zadowolona że tak wyszło i teraz też bym tak chciała
 
Ankami ma rację, faktycznie odradzają karminia butelką. Jeszcze dzidzia zniechęci się do piersi i co by było wtedy?
 
reklama
racja dziewczyny, ale jak przestaniesz karmić piersią to chyba łyżeczką 200ml dziecku nie będziesz podawać(takiemu większemu...)
a takie małe można dopajać w upalne lato rumiankiem czy wodą...i właśnie jak pisze Ewa najlepiej łyżeczką..bo ja miałam z Olą niestety tak jak piszecie-poczuła butelkę-mniej wysiłku w cyckaniu i pierś poszła w odstawkę..
 
Do góry