reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

To może faktycznie nie ma co przepłacać i kupować rzeczy, które mogą okazać się nieprzydatne!
 
reklama
Zebrra, dzięki jeszcze raz. Już ostatnie pytanie, obiecuję :) A kiedy wszystko sterylizować? Przed samym użyciem czy mozna wcześniej? I jesli wczesniej to kiedy? Tzn teraz czy tuż przed spodziewanym terminem porodu???
Kochana jak chcesz możesz to gotować codziennie :) Ale i tak bezpośrednio przed pierwszym użyciem musisz to zrobić jeszcze raz... :)
 
Znalazłam fajny sklep internetowy www.********** i zrobiłam małe zakupki najbardziej zależało mi na suszarce do butelek a doi tego jakieś drobiazgi (suszarka tańsza niz na allegro... :-) )
 
Grubelku, ciekawy wynalazek ta suszarka :)) Przyznam, ze wcześniej takiego cuda nie widziałam :)
 
Hihihi zbędny jak zbędny jak dla mnie to już spełnianie kaprysów... :-p Ale mi się przyda przy dwójce dzieci bedzie tych kubków i butelek i smoczków... już teraz Julka ma dwie butelki trzy kubki smoczki ustniki itd i susze na ręczniku na stole i ciagle komus to przeszkadza.. :wściekła/y: a tak to bedzie miało swoje miejsce, a na dużej suszarce do naczyń niestety "gubią" się te drobiazgi... Capri sama odkryłam to kilka dni temu...
 
grubelku- mialam taka suszarke jak Krzys sie urodzil,przyslala mi ciotka z kanady, BARDZO PRAKTYCZNA,POLECAM,NIE MUSI BYC CHOICCO CZY AVENT
 
reklama
Zebrra no okropnośc.... :-) Tylko tak sobie mysle że moge pozwolić sobie na zakup takich zbędnych rzeczy bo przeciez sporo ubranek mam po Julce i innych rzeczy których nie musiałam kupować... ;-)

Ewa ratuj... one "krzyczą"... ;-) :-D :-D :-D mam nadzieje że się sprawdzi...

Właśnie odebrałam łóżeczko wiklinowe.... jak narazie jest super tylko że nie moge całego rozpakowac musze czekac na męża bo jest ciężkie ale rozpakowuje pościel... :-)
 
Do góry