reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe kąciki

reklama
Komode chyba kupię w BRW biala lakierowana a co do łóżeczek to hmm nie wiem jeszcze, muszę kupić drewniane do sypialni później pokoju maluszka i drugie turystyczne na dół do salonu.
 
Komode chyba kupię w BRW biala lakierowana a co do łóżeczek to hmm nie wiem jeszcze, muszę kupić drewniane do sypialni później pokoju maluszka i drugie turystyczne na dół do salonu.
ja jestem skazana na internet raczej.. po sklepach pochodzić nie mogę więc nic innego mi nie zostaje ;P a mężowi samemu nie pozwolę wybrać :D
 
Też bym niepozwolila [emoji6] no chyba ze nie będzie innego wyjścia [emoji4]
jeszcze jest trochę czasu, cały czas żyję nadzieją, że ta szyjka sie wydłuży.. bo jakbym miała lezec tak do konca ciąży to nie wyobrazam sobie jak ja będę funkcjonować.. ostatnio po ponad 2 tyg lezenia wyszłam z psem na spacer na 10 min i zadyszki dostałam. Co będzie jak nagle przy córci będę musiała latać? Nie wyobrażam sobie. Jeżeli się nie poprawi nic, to będę błagać moją gin o pessar ;p
 
Nie zazdroszczę skracającej szyjki... moja koleżanka miała założony pessar jakoś w 7 miesiącu, co najlepsze nikt nie umiał jej tego założyć heh ;)

Ja dzisiaj zrobiłam spacer chyba z 10 kilometrów, potem jeszcze zakupy, potem spacer z psem i odczuwam to w pachwinach ;)
 
Nie zazdroszczę skracającej szyjki... moja koleżanka miała założony pessar jakoś w 7 miesiącu, co najlepsze nikt nie umiał jej tego założyć heh ;)

Ja dzisiaj zrobiłam spacer chyba z 10 kilometrów, potem jeszcze zakupy, potem spacer z psem i odczuwam to w pachwinach ;)
Moja ginekolog ma w tym wprawe wiec o to sie nie martwie ;)

A Tobie zazdroszcze aktywnosci !
 
Aga6 popatrz sobie na Allegro na gwiazdki lub inne naklejki którymi można ścianę ozdobić. Ja tez o tym myślałam.
 
reklama
IMG_0501.JPG
IMG_0500.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0500.JPG
    IMG_0500.JPG
    35,8 KB · Wyświetleń: 698
  • IMG_0501.JPG
    IMG_0501.JPG
    46,7 KB · Wyświetleń: 698
Do góry