reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Zauwazylam dzis, ze juz niewielkie obnizki sie zaczely :tak: dobrze.

Wpadlam na kalosze i gdyby tutaj jakos tak strasznie padalo, to kupilabym, bo powalil mnie kolor, a poza tym sa super wygodne hot red Holiday boot – däv, na zywo kolor troche bardziej przytlumiony. Srodek ocieplany jakims flauszem, czy innym czyms (ocieplenie zdecydowanie lepsze niz to, ktore w oficerkach mialam, a nie moge powiedziec, ze w nich marzlam...), gdyby antyposlizgowe byly... hehe

kurcze, niby jest napisane, ze sa antyposlizgowe...
 
Zielona mnie się bardzo podobają :tak
Ja też szukam kaloszy... może nie jakiś super hiper eleganckich bo raczej na ogród do pracy ale po deszczu na spacer z chłopakami też by musiały być ;-) ... tylko teraz nie wiem czy gdzieś dostanę kalosze w sklepie bo raczej już zimowe buty są...:eek::baffled:
 
Zielona super te kalosze i jakby cieniowanie w chłodnym kolorze było to ja byłabym na tak. Czerwonego nie lubię, jeśli już to taki chłodny malinowy odcień, ale jak lubisz to kupuj:tak:

Agnieszka, na Allegro nadal kalosze można kupić a ich to i mierzyć specjalnie nie musisz, wystarczy wymiary stopy w cm znać i dodać 1-1,5cm żeby luz był.

Ja właśnie licytuję takie:
Prada cudowne Kalosze - Etienet - Odzież Włoska
Jeśli do 220zł kupię to będę happy. Więcej nie dam.
 
No niestety muszę mierzyć bo mam taką nogę że nawet kalosze mnie obcierają ;-) pomimo że mam mój rozmiar. Więc muszę je wdziać i przejść się parę razy po sklepie coby wykluczyć niedopasowanie.
 
Elvie prada a cudowne nitki sterczą na górze buta . Wybacz ale ten but prady nie widział na oczy a włoch tym bardziej . kto macał kiedykolwiek rzeczy tak drogich firm wie o czym piszę :tak: Takie rzeczy są dopracowane w 100 % tam nie ma prawa nitka na metce od środka wystawać na 1mm . :tak: Bo za to się tam buli :tak:


Zielona cacy kaloszki , bardzo mi się podobają :tak:
 
reklama
Do góry