reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Kittek, wiesz, mozesz machnac mi te sniegowce za pobraniem :) Przymierzalam sie do nich w ubieglym roku, ale glupia kupilam oficerki, ktore po zimie musialam wywalic :cool:


Aniam, te buty maja suwak od wewnetrznej strony nogi.


Elvie, uzywajac aniamowego przelicznika za cene tych czarnych butow to ja tez spedzam pare dni pod palmami. No i chyba palmy wygrywaja....
 
reklama
Kittek nie wiem czy skromna jestem czy nie ;-)ale nie znam się na markach i tego nie ukrywam( zresztą już o tym pisałam z Aniam kiedyś ) Głównie kupuję sobie ciuchy w lumpku, wybieram takie które mi się podobają a czy markowe może i tak , mogę sprawdzić, wrzucę wam nazwy i się wypowiecie;-) albo jak Aniam i Aniez przyjadą to im szafę pokażę:-p:-D
 
Aniam- piękna sukienka, dla Ciebie idealna, bo masz figurkę :-) do tego jesteś wysoka, bierz nie marudź :-)

Gosieńka- nooo widzisz masz takie bryle i się nie pochwaliłaś jeszcze?
 
Ryłko dyskryminuje kobiety z wielkimi stopami... :-( nigdy nie mają butów dla mnie bo z reguły nosze 41. w pantoflach mam często 40, ale kozaki z reguły 41 :-(
 
Kici - na chmielnej był kiedyś sklep ryłko z większymi rozmiarami butów . Tam i pantofle 43 można było dostać .
dziwne 41 to nie jest jakiś nie wiadomo jaki rozmiar .
Ale kopytko masz spore porównując do wzrostu
 
reklama
Do góry