reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Aniam a kaloszki w jakim kolorze? Pytam asekuracyjnie cobyś nie była atrakcyjna dla mojego koguta?
No i z Daichmana ;-)trochę mało lansiarskie jak na moją wioskę:-D:-D:-D myślałam że masz coś z większą metką :-p:-p:-pchociaż Heniu po kilku piwach to by pewnie metki nie zobaczył więc luzik.

Fajna ta stronka :tak::-)
 
Zielona kurcze gdyby przesyłki do ciebie były tańsze to bym ci posłała takie śniegowce. Może nie są najcudowniejsze, ale nówki nie śmigane. Ja mało zimowa jestem, a kupiłam je u takiej babeczki, która jakiś outleto lumpek u nas prowadzi 1,5 roku temu i ani razu nie założyłam. Kupiłam za meeega sumę 49zł. Są z membraną, meeega ciepłe.
Skechers Black 'grand jams' faux fur trimmed snow boots- at Debenhams.com
Pisałam wam kiedyś, że za śmieszne pieniądze mam z tego sklepiku kilka rzeczy za które musiałabym jakieś kosmiczne pieniądze zapłacić.
Ostatnio kupiłam 10 par skarpetek garniturowych Hugo Bossa dla T. za 6zł, babka poinformowała, że mają jakieś mikroskopijne skazy, ale lupy nie brałam aby sprawdzić, a gołym okiem nie zauważyłam, może ślepa jestem, nie wiem- ważne, że jakościowo super.
Jak któraś chce to mogę kupić bo babka 2 kartony miała:tak:
Mai kupiłam bluzę zary chyba za 12 zł i spodnie nexta za całe 14zł.
Rzeczy są nowe lub w idealnym stanie, bardzo dobrej jakości. Takie zakupy mi pasują. Szkoda tylko, że dla mnie niewiele fajnych rzeczy wypatrzyłam, ale pewnie jakbym miała czas to bym się tam mogła ubierać. Najfajniejsze rzeczy jednak są wyłapywane jak ja w pracy jestem więc lipa.

Gosieńka co ty piszesz, że firmowych rzeczy nie kupujesz? A Twoje bryle od Calvina Kleina, które przytargałaś z Koszałkowa? Masz je jeszcze?

Co do Gino Rossi to w wakacje kupiłam sobie w wyprzedaży baleriny (z 349zł na 179) i rozkleiły się po miesiącu. Zawiodłam się i raczej tam nie zajrzę więcej.

W deichmanie kupiłam ostatnio buty na imprezę i nawet jednego odciska sobie nie zrobiłam. Są mega wygodne, stabilne. Polecam.
czółenka - DEICHMANN

Lasockiego i Ryłko lubię, za jakość. Bardzo podobają mi się buty Tamarisa, ale skóry się szybko niszczą. Botki po jednym sezonie wyglądają tak jakbym je w polu dobijała codziennie.
 
Ostatnia edycja:
Aniez zapomniałam ci napisać, że dla Kubusia do nauki angielskiego możesz cakie cudo kupić:
JĘZYK ANGIELSKI - elektroniczna gra edukacyjna HiT (3623916435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z Mają dziś jedną planszę zrobiłyśmy (przeciwieństwa). Może nasze maluchy są na to za małe, ale można się z nimi w to po polsku bawić.

Za darmo można korzystać z tych stron. Moje dzieciaki gry z tych stron uwielbiały:
Little kids - fun games | LearnEnglish Kids | British Council

PBS KIDS
 
Kittek jakbyś chciała się kiedyś pozbyć tych śniegowców to masz mnie chętną :-D:-D
Musisz mnie kiedyś zabrać do tego sklepu na polowanie .

O Gosieńka ma bryle z metką , a twierdzi że taka nie firmowa :-D
 
Kittek musiałaś mnie wydać ;-):-)

Aniam gdyby nie Kittek to bym w życiu nie wiedziała że to Calvina Kleina są okulary ;-)Najśmieszniejsze że kosztowały raczej nie dużo chyba 70zł i jak przyjechałam do domu to Sonia się nimi zainteresowała i lekko pogryzła oprawki ;-) wlazła do auta a ja je na siedzeniu zostawiłam, pomyślałam wtedy że dobrze że nie dałam za nie kilku stówek bo bym się tam popłakała ;-)
Sukienka śliczna, ty chudzina jesteś więc będzie ci pasować, lubię takie sukienki :tak:
 
kittek - ja te skarpety dla M. chetnie kupie bo faktycznie za grosze sa.

aniam - mam taka sukienke, 2 lata temu kupilam w niemieckim h&m, kolor mam taki jasny roz, dosc ladny, ale ona nie jest dobra do moich cyckow bo wygladam grubo a M. mowi, ze jak w worku. Na Tobie bedzie ladnie lezec:tak:
 
reklama
Elvie jak się wykuruję i dam radę podjechać to ci dam znać czy są jeszcze bo przy mnie babki się rzucały;-)

Aniam pewnie, że zabiorę jak przyjedziesz. śniegowce przemyślę bo T mnie wyciąga w góry na okres świąteczno-sylwestrowy i jeśli wypali to mogą się przydać, ale cena śmieszna, nawet chyba metki nie zerwałam. W sumie to dopiero jak wam linka wrzucałam to odkryłam, że zapłaciłam 1/10 ceny:-D
Moja kumpela była dobra. Przymierzała tam kurtkę pikowaną i zastanawiała się czy warto dać 80zł, nie wzięła,a później sprawdziła, że identyczna na allegro za 850zł była (oczywiście cena za metkę bo dkny).

Gosieńka no nie bądź taka skromna sukienkę pewnie też firmówkę wtedy kupiłaś, ale nie pamiętam;-) Za okulary chyba właśnie 60-70 zł. Za to lubię ten sklepik, choć babka coś gadała o tym, że wraca do uk i będzie go zamykać:-(
 
Do góry