reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Zielona trzecie mi się najbardziej podobają . A ta sznurówa to bajer , czy ma na górze coś do siągania . Pytam bo buty wysokie , a jak dochodzi opcja zakładania tego przez kilka minut to się upocisz już przed wyjściem w domu :-D
Najlepsze takie co je wciągniesz i tylko ściągniesz sznurek na górze :tak:


Aniez jak zawitasz kiedyś do mnie to Ci pokażę mój sklep :tak: Laska ma buty z małych wytwórni , ale ładne i dobre . A że dość tanio lokal wynajmuje to i ceny ma normalne . Myślę że byś poszalała :-D:-D


Wronka nie wiesz za co chcą 700 zł ? Za napis na podeszwie , bo za nic innego .
 
reklama
Miałam kiedyś kozaki gino rossi za 699zł i nie wytrzymały jednego sezonu - pękły mi poziomo nad piętą. Nie chcieli mi reklamacji uznać, ale po odwołaniu uznali. Mimo to już ich nie lubię.

Ryłko to wg mnie bardziej dla starszych babek buty robi.

Venezię lubię bardzo, ceny kosmiczne mają, ale jakościowo są ok i jak kupię to mnóstwo sezonów noszę. Podobnie rzecz się ma z prima modą w moim przypadku.

Jeśli chodzi o aldo to kuzynka Kamili pracuje u nich i oni robią też dla CCC - tak mi Kama mówiła.

Kazar to jak dla mnie lepsze torebki niż buty robi;-)

Wojas i badura - wiem, że produkują, ale nigdy nic mnie od nich nie urzekło aż tak abym kupiła.

Lasocki jakoś mi nigdy po drodze nie był, ale Isabela mnie zachęciła, więc looknę przy okazji co u nich, bo cenowo i jakościowo wiem, że są w porządku.


Zielona - z tych co wrzuciłaś ja postawiłabym na kolor i ten model:
Spellbound Peak - Women's - J48470 | Merrell
A jeśli czarne chcesz to biorę takie:
Natalya Waterproof - Women's - J48918 | Merrell
 
Buhahahaha- Elvie co za piękny odnośnik i komentarz. De gustibus non est disputandum :-p

Ryłko też (wg Ciebie) na małą stopę :laugh2: nie tylko dla starszych pań.

A mi się nawet ich buty podobają, tylko faktycznie mało wygodne czasem. Nawet mam na nogach ich szpilki, bardzo eleganckie z łączonej skóry :p na szczęście w nich nie cierpię.

Zaglądnęłam na stronę i kozaki są całkiem całkiem, a jak to są buty dla starszych pań, to ja jestem królowa Hiszpanii :-)

Sklep Ryłko » Kozaki - Ryłko Producent obuwia

Co do Badury to mają genialną jakość i rewelacyjnie wyprawioną skórę. Lasocki jest fajny :-) noszę ich półbuty, a w tym roku mieli ich ładną kolekcję wiosenną :-) sandały też były świetne i ceny super.
Venezi mam raptem ze 2 pary i je nawet lubię, ale są to buty na 12 cm szpilkach. Nie niszczą się, bo nawet ja noszę je okazjonalnie :p

Kazara torebki też nie w moim stylu, ale wiem, że Aniam lubi :-) także dla każdego coś miłego.
 
Dobre Aniam z tym napisem na podeszwie, to ja takich na bank sobie nie kupię bo aby się pochwalić trzeba by było nogę do góry podnieść a w moim stanie na pewno nie dam rady :-D więc 700 zł mam w kieszeni i mogę do słoika wrzucić ;-)

Wronka witaj w klubie kochających Lasociekgo :tak:

Aniez ;-);-);-) ty nie zapominaj że my w tym gronie najstarsze :-D
 
Gosieńka :-D:-D kocham Cię :-D:-D za 1,5 pary takich butów masz rower :p


Aniez - ja torebki Kazara lubię owszem .... ale tylko te z materiału co kosztują ok 200 zł - mam aż jedną , to nie wiem czy już się na fana załapałam :-D:-D te ze skóry obchodzę szerokim łukiem :-D:-D bo ceny szokują . :tak:

Buty ryłko kupowałam kiedyś o kolegi co tam pracował , więc ze sporym rabatem . Dlatego miałam kilka par , zawsze się łaziło tam gdzie rabaty były jak się w CH pracowało . :tak:

Z drogich butów mam kilka projektu aleksandra mcqueena , ale tylko dlatego że projektował buty dla Pumy i nie dałam za nie ani grosza
 
Ostatnia edycja:
Dobre Aniam z tym napisem na podeszwie, to ja takich na bank sobie nie kupię bo aby się pochwalić trzeba by było nogę do góry podnieść a w moim stanie na pewno nie dam rady :-D więc 700 zł mam w kieszeni i mogę do słoika wrzucić ;-)Wronka witaj w klubie kochających Lasociekgo :tak:Aniez ;-);-);-) ty nie zapominaj że my w tym gronie najstarsze :-D
No padłam teraz...Gosieńka uwielbiam Cię :-)
 
Przeliczyłam na Gośki rower , a w sumie za dwie pary takich laczków , to ja mam 2 tygodniowy pobyt ne kempingu pod palmami . :-D:-D Ty bardziej mam w nosie buty za 700 zeta .

A ja szukam takiego buta . O może się komuś w oczy rzuci gdzieś , bo wiem że już jest kopiowany , bo model ma już ze dwa latka .
https://www.google.pl/search?q=tomm...QeS2IDICw&ved=0CEkQsAQ&biw=1280&bih=705&dpr=1

buty na moje bajoro uważam doskonałe :-D:-D a i do miasta się nadające , bo to jednak nie do końca kalosz . rok temu miał to w odercie next za ok 150 zł , ale niestety nie udało mi się kupić .
Te z linka kosztują pond 600 zł :no:
Także jakby wam się gdzieś w oczy rzuciły takie butki to proszę mnie powiadomić .
 
Wronka, Aniam czyli też kankana nie chcecie tańczyć :-p:-D

Aniam fajne te "nie kalosze " jak zdążysz do wyjazdu kupić to będziesz się u nas na wsi lansować , oj pan Heniu pod sklepem będzie ci komplementy prawił :-D
Aniez jeszcze ty musisz sobie jakieś cuda nabyć kaloszopodobne, najwyżej będziesz u mnie trzymać w komórce( to taki rodzaj piwnicy ) ;-):-D
 
reklama
Gosieńka Ty się nie martw mam moje piękne kaloszki przed kolanko kolorowe z daichmana :-D:-D
też się wylansuję . :-D


Wronka - dla palm to ja jestem w stanie w butkach z bazaru latać :-D:-D
W wawce są takie dwa lansiarskie bazary .
Na Marywilskiej i Bakalarskiej .

Dla nie wtajemniczonych podaję stronę z Warszawskimi lansami .
Faszynfromraszyn
 
Do góry