reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

reklama
100 lat dla naszej kochanej gwiazdeczki Julci:) wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i pociechy dla całej rodzinki życzą Monika i Matti:) ja tylko na sekundkę bo jestem w pracy. U nas w miarę ok. Mati już zdrowiutki ale mnie nadal ten cholerny katar meczy,do tego doszedł uciążliwy ból zęba i co z tym idzie całej prawej części glowy:/ jak nie urok to sr.... buziaczki kochane:)
 
Juleczko kochana wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego roczku!! Dużo zdrówka szczęścia i spełnienia Twoich malutkich marzeń!!!

U nas lepiej byliśmy dziś znów na kontroli z Ewcią bo Pani doktor wczoraj powiedziała że jest możliwość że zaczyna się angina lub rota wirus. Na szczęście okazało się że jest lepiej, po wczorajszej dawce leków gardełko ładniejsze uff a więc obejdzie się bez antybiotyków. Jak dziś nie będzie temperatury a na to się zanosi jutro możemy iść pospacerować:-)
Kasia jutro Wasz wielki dzień, zazdroszczę spacerku u nas od rana leje
Justyś no te zęby dają nam popalić
Moniczka współczuje bólu zęba, ostatnio przerabiałam
Jagoda Filip to mały kaskader musisz mieć oczy na około głowy ale pocieszam że u nas to samo, musiałam schować z Ewy pokoju krzesełka z IKEI bo Jasiek wspinał sięna stolik i tam sobie urządzał tańce:baffled:
Ania wiosna sie robi trzeba o jakims spotkaniu pomysleć jasiu chętnie sie spotka z dzidzią:-D
Marzenka oj niedobrze że solenizantka chora zdrówka,a z zębem masakra dla pocieszenia ja też nadal poniewieram sie po gabinecie:baffled:
Zmykam bo mam dziś roboty papierkowej że pewnie do wieczora będę sie w papierach grzebać.
 
Jestem załamana... U Gabrysi co kilka godzin 38.5!! I ona taka biedna, płacze, tuli sie, leci jej ślinka i nie moze sie ode mnie oderwac... Masakra! jestem dzisiejszym dniem tak zmeczona jak nigdy:wściekła/y: Ostatnio tak było jak dzieci miały chyba z 6-7 mies. Dla mnie to szmat czasu i juz poszło w niepamiec...
 
julo dziękuje za życzenia:-):-)
rano odebrałam wynik moczu-idealny,pani doktor zaglądneła do buzi i gardło czerwone-a wczoraj było czyściutko:-:)-(antybiotyk:-:)-(goraczka nadal:-:)-(podaję jej syrop,bo po czopkach zaraz kupka,a julo nic nie je:-(dzis u mnie marudowo na maxa!!!!!!!!!!!byli dziadkowie na urodzinkach:-):-)w sob i niedz następna tura:-)w poniedziałek julo mnie ugryzła w cyca:szok:boli okropnie,dziś znów:-:)-(
dobrze,ze juz spi,ja tez padam.spokojnej nocki
 
Jak zwykle jak tylko zaczne pisac to wszyscy dzwonia!
Hania, dobrze, ze z Ewcia juz lepiej!
Kasia, moj Filip tez dzisiaj zrobil swoje pierwsze trzy kroczki! Mogloby byc wiecej, ale myslalam, ze zaraz nabije sobie kolejnego guza i krzyknelam, a maly spadl...
Justys, to pewnie zabki - trzymaj sie!
Ania, u nas wszystkie dzieci to dzidzie, a najwazniejsze te na zdjeciach, ktore przedstawiaja Filipa!
A u nas. poza pierwszymi kroczkami, mamy piaty zabek - dwojeczka na gorze!
Dobrej nocki!
 
reklama
Juleczko najdroższa :-) wszystkiego najlepszego z okazji "MAM JUŻ ROCZEK".Dużo radości,miłości i zdrówka księżniczko:-D
Wybaczcie kochane,że tylko życzenia składam Juleczce,ale jestem dziś baaardzzo padnięta.Idę lulu:-),może jutro więcej słonka będzie to będę miała wenę do pisania.
 
Do góry