reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

reklama
No wiem, taki skrót myślowy ;-)
Jutro wyjeżdżam do mamy do Nowego Sącza z dziećmi. Będę mieć dostep do kompa,ale mniejszy, bo tata go "zasiaduje" w godzinach giełdy, czyli od 9 do 16, ale jakoś dam radę tu zaglądać :-) Oby tylko pogoda była.
 
to życzę udanego wyjazdu!:-)
a do mnie właśnie dotarło, że 15 lipca kończy się macierzyński ..i do pracy :-( Zosia bardzo lubi towarzystwo mojej mamy, więc chyba nie powinno być źle..
 
ups..ja do końca września mam luz, bo jeszcze zaległy urlop i ten nowy w sumie 36 dni roboczych :-), ale potem koniec szczęścia...ech..
 
Faktycznie, nie ma co idiotow komentowac, ale musze przyznac, ze czuje sie troche oszukana...:no:

Dzisiaj pogode mamy szalona: z jednej strony chba kropi i jest calkiem ciemno a z drugiej strony domu swieci piekne sloneczko!
My na wakacje wyjezdzamy juz w srode w nocy. Postanowilismy, ze wszyscy razem jedziemy do Szczecina (rodzina mojego lubego), a do mojej rodzinki pojade sama z malym, najlepiej kuszetka, bo az do Przemysla. Juz dalej od siebie nie moglismy mieszkac!:-)
Moje dziecko jest zafascynowane telewizorem i wlasnie gada do Cbeebies, ale u babci juz mu tv ogladac nie pozwole!
Milego dnia wszystkim zycze!
 
Przepraszam w imieniu swoim i Lenki za oszustwo. Mamy niewiele lat i zrobiłyśmy sobie głupią zabawę. Przepraszamy i absolutnie nigdy więcej nie będziemy tu wchodzić ani na inne strony. Nauczyło nas to wiele i jeszcze raz przepraszamy. Poproszę admina o skasowanie naszych kont. Wybaczcie nastolatką głupią zabawe...
 
No... tego to juz komentowac sie chyba nawet nie da :no:

Yagodau, nie tylko Ty tak sie czujesz... :confused:
My do Polski wybieramy sie na poczatku wrzesnia i juz nie moge sie doczekac!

Myszorku ja tez zycze udanego wyjazdu :tak::tak:
Moj urlop macierzynski trwa do konca tego roku wiec nie jest zle :-) ale za to po tak dlugiej przerwie wrocic do pracy to bedzie kosmos :dry: no i my tu nie mamy nikogo kto by sie malym mogl zajac wiec chyba jakies przedszkole/zlobek badz niania :baffled:
 
Poczytałam sobie troszkę ten wątek i przyznam ,ze problemy Lenki choć dośc chaotycznie opisane , poruszyły mną do głebi, jednak zastanowiła mnie jej aktywnośc na forum w godzinę po "pogrzebie córki" i zdziwiłam się ze nie dało to nikomu do myślenia, no może poza spostrzegawczą moderatorką ( brawo) . Ostatni post rozbawił mnie do łez a jednocześnie stwierdzam z przerażeniem ,ze dzisiejsza młodziez robi się coraz głupsza i bardziej bezwzgledna...co sę dzieje z tymi dzieciakami?:baffled:
 
reklama
Confi, myslę, że Tobie też za bardzo by to nie dało do myślenia....za dużo, bo mnie dało rzecz jasna, nawet napisałam o tym do dziewczyn na gg, ale tu nic nie mowiłam, bo nie chciałam "urazić" laski...no ale cóż, jednak obawy okazały sie słuszne.

No ale znudził mi się już ten temat. Ale fakt, młodzież jest teraz okrutna, aż strach.

Oki, zmykam, mam na dziś dość głupich "żartów".
 
Do góry