reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

lenko trzymaj sie kochana:happy2:musi byc dobrze,
jakie te zycie jest niesprawiedliwe.......
dolanczam sie do dziewczyn,kazdgeo dnia jestesmy z wami,a jak dojdziesz juz do siebie odezwij sie,my bedziemy czekac
Elinko ja przemywam ciagle sola fizjologiczna jak tylko widze ze wydzielina sie zebrala i od rana widze poprawe jest coraz mniej tej wydzieliny.
my tez sie zamknelismy w domu,dzis wogule nie wychodzimy,caly czas mialam balkon otwarty wiec dawidek sie nawdychal swiezego powietrza,troche bylismy tez na balkonie,ehh jaki ciekawski moj synek
 
reklama
Lenko, lacze sie z Wami w bolu! Nie taka powinna byc kolej rzeczy: dzieci nie powinny umierac przed rodzicami! Pisz, kiedy tylko bedziesz potrzebowala wsparcia. Wszyscy na ciebie czekamy.

My po dwu-godzinnym spacerku. Z tym deszczem to tylko taka sciema i znowu jest goraco, uff...
Musze wam powiedziec, ze jak widze te angielskie mamusie to mi ciarki przechodza po plecach: Dzieci trzymaja jak lalki, zadnego podpierania glowki, sadzaja duzo mlodsze dzieciaki niz Filip. Wlasnie widzialam takiego malucha w normalnej spacerowce, takiej skladanej! Cialko mial ulozone w znak zapytania i nikt sie tym nie przejmowal!
Maly cos kicha i pokaszluje, czy powinnam mu cos podac?
Mam nadzieje, ze sie nie rozchoruje, bo we wtorek szczepienie.
Buziaki dla wszystkich!:-)
 
yagodau jak mi dawidek kaszlal i kichal to przez kilka dni podawalam mu eurespal,bo tak mi pediatra powiedziala ze jak cos sie bedzie zaczynac to od razu podac,i od tamtej pory codziennie podaje mu wit c 5 kropelek.
 
witajcie mamusie!LENKO czekamy tutaj na Ciebie!!!

Mój mały od środy chorutki,ma brzydki mokry kaszel i katarek . Pediatra zapisała mu na kaszel deflegamin,alte-syropek prawoslazowy,na katarek nasivin no i przeciwbolowy i przeciwzapalny -Nurofen dla dzieci:) ma tez zapisane witaminke C - 5 kropelek:) biedne dziecko od małęgo faszerowane lekami:/ mam nadzieje,ze do srody sie wykuruje bo szczepienie w srode

musze sie pochwalic dzisiaj spał ode 22 do 6 rano:) cudowne dziecko :)
 
U nas dzisiaj skwar, dzieci się strasznie męczą, nie mogą zasnąc!:no: Choć teraz zrobiła się cisza w pokoiku, więc chyba śpią, w końcu wstały 8...:szok: A jaki koncert zrobiłyJ Na dwa głosy. Tylko szkoda, że nie wiem o co im chodziłoJ:baffled::baffled: Tak jak nagle zaczęły się drzeć, tak samo szybko skończyły... nie rozumiem ich!:angry:
Aha i jeszcze wnoszę o rozpatrzenie mojej prośby: czy podczas porodu nie można by było urodzić po dziecku i łożysku instrukcji obsługi do takich brzdąców??!! Co Wy na to??? Ja jestem zaJ :confused:
LENKA czekamy na Ciebie i życzę Ci duuuużo siłyJ Nie wiem czemu Bozia tak kara nas, szarych biedych żuczków... ehhh!:wściekła/y:Będę musiała kiedyś sobie z Nim pogadać...:angry:
 
Hehe, dla niedowidzących...dobre...czyli dla mnie kochana :-)

My dziś caly dzień spędzilismy w lesie, bylo super, młoda pospala na świeżym powietrzu a starsza pofikała, zjadła borówek vel jagód, jak kto woli i poziomek..w ramach regeneracji. A ja odpoczęłam, bo dzaidki zajmowały sie dzieciakami. Uff..czas się umyć i do spanie dzieci kłaść :-):-)
 
Ważne!!!!
Na 99,9% niejaka magdalenkalenka jest trollem, w maju występowała jako wedka i była mamą małej Julii, przykro mi, że zostałyście oszukane w tak okrutny sposób. Mam nadzieję, ze ta osoba więcej nie pojawi się na forum BB.
 
Gratulacje detektywie! Muszę rozczarować. Magdalenka nie jest oszustką. To jest moja siostra cioteczna, ja u niej mieszkam i korzystamy z jednego komputera i jednego IP. Zaglądam tu często, ale ciągle nie miałam czasu pisać. A teraz jest wielka tragedia i Lenka nie ma siły wchodzić więc ja może sprostuje te doniesienia. Od paru tygodni mieszkam z Lenką, bo pomagałyśmy sobie przy dzieciach. Ja nie mam kiedy pisać, bo moja Julka jest zbyt absorbująca poza tym wróciłam do pracy. Przykro mi, że ktoś próbuje roznosić takie przykre oskarżenia nawet tego nie konsultując. Pozdrawiam serdecznnie i trzymajcie kciuki za Lenkę. Mamy duży kłopot z Frankiem:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nadal nie wierzę. W zeszłym tygodniu zmarła moja mama. Trudno załatwić pogrzeb w 2 dni. Poza tym dzisiaj te posty czytał pediatra klinicysta i bardzo się nimi zdziwił. Lenka podobno mieszka pod Warszawą, a pisze z IP, które działa wyłącznie na Chomiczówce w Warszawie. W dodatku macie również 1 adres mailowy, a to juz bardzo dziwne, nawet , jak się korzysta z 1 komputera.
Jeśli zmarło dziecko, bardzo mi przykro. Natomiast jeśli igrasz z uczuciami osób piszących na forum radzę Ci nie przesadzaj. Juz kilkukrotnie prosiliśmy policję o pomoc w demaskowaniu nieuczciwych osób.
 
Do góry