reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

:-)u mnie juz lepiej:-):-)
zwleklam sie dzis z lozka o 10.40;-);-);-);-)
DORKA widzialam ten pozar w tv-tragedia:-:)-(
MIKUSIA juz sie zastanawialam co z Toba, a Ty mialas niezle zadanie-dwojka maluchow:szok:a Mati robi postepy,brawo:-):-):-):-)
ja mam fotelik do 13 kg-slyszlam,ze dopoki glowka nie wystaje poza jest ok-ale czy to prawda???
u nas sloneczko:-):-)
na 14.30 idziemy z Julka na drugie spotkanie z Pania rehabilitantka:-)
potem zakupy i goscie-do Julki:-)
milego dnia:-)
 
reklama
DORKA pożar!! co stasznego:wściekła/y: lepiej nie mówic:(
POLANECZKO w życiu bym sie nie zdecydowała na wożenie dziecka autem w gondolce!! Kto Ci powiedział, że to bezpieczne??
No i wszystkiego naj dla Młodszej:)
HANIU I JOLU istnieje cos takiego jak fotelik 1-2-3 od 9 do 36kg. Rośnie razem z dzieckiem. My takie napewno kupimy i to za 1-2 miesiace. Bo te foteliki, które mamy MAXI COSI CABRIO FIX sa do 13 kg ale nasze dziewczyny są juz za długie... Juz maja rozciągniete foteliki na maxa i ledwo sie mieszcza.,a tym bardziej jak mają zimowe kurtki.
MIKUSIA.. mówisz, ze miałaś dwójke dzieci... Fajna sprawa, prawda?? Ja jakoś musze sobie dawać rade:) I powiem Ci, że smerfetki nie reaguja na płacz drugiej ale jak była koleżanka z córeczką i ta zapłakała, to miały wielkie oczy jak 6zł:)
Fajnie, że masz zaakceptowaną prace:) Super;-) Teraz tylko obrona i juz:)
MARZA dobrze, że juz samopoczucie masz lepsze:)

Ja nie wiem co mam pisac:( Wczoraj byliśmy na "poprawinach" u dziadków:) Śmiesznie było. Ale za to babcia zrobiła pyszny rosołek i miała makaron własnej roboty, wiec odlałam troszkę do kubeczka i zmiksowałam... I nakarmiłam rosołkiem dziewuchy:) Ale żarły! Jak małe smoki!!! Taki pyszny rosołek babcia zmontowała.
Wczoraj im robiłam na śniadanie manne z jabłkiem i bananem, dzisiaj jagody z jabłkiem i z kaszką ryzową bananową. A na obiad marchewka z groszkiem i miesko.
Acha i wczoraj smerfetki leżały na podłodze i pełzały jak dżdżownice - jeszcze rączki im nie współgrają z nóżkami:-D:happy: i mam wrażenie, że rączki przeszkadzają w hasaniu:) Śmiesznie to wyglądało!
Teraz ide wstawic obiadek bo zaraz tatuś wróci ze spacerku i śmiga do pracy na 14:( A my zostaniemy same... dobrze, że jest ładnie na dworze:tak:
BUZIAKI SIOSTRY!
 
Witam! U nas zrobilo sie tak ciemno, ze musialam zapalic swiatlo! Paskudna pogoda!:wściekła/y:
Justys, dzieki za przepis, moje malenstwo, o dziwo, zjadlo to co zmiksowalam!:-) I buraki to swietny pomysl, ostatnio wyjelam poprostu z barszczu i moze byly za tluste, nie wiem.
60 lat razem - piekna rocznica!:-D
Dorka, ale tragedia, dobrze, ze kawalek od was! My ciagle mamy taki fotelik co do tylu jezdzi, tylko troche niewygodny, bo gleboki i maly sie troche zapada. W Polsce mialam pozyczyny, ale bardzo fajny, Filip mogl sie wylozyc jak krolewicz!:-D
Mikusia, super, ze praca na finiszu! I do tego dwojka maluchow pod opieka!
Polaneczka, wszystkiego naj z okazji 8 miesiaczkow! Ale leci, co?:-)
Marza, przynajmniej sie wyspaliscie dzisiaj!
Uciekam bo maly znowu ryczy! Kiedy ten katar sie skonczy?:wściekła/y:
 
Hej dziewczyny...uf...nie miałam czasu zajrzec przez dwa dni..

Ciężko nadrobić...nie dam rady..
Haniu, tak, Nati juz zaczęła jeździć w foteliku po Alicji, ale ja go ze Stanów dla Ali sprowadzałam i on jest akurat od 4,5 kg, bo ma specjalne wkładki, nawet dla mniejszego dzieciaczka...a teraz jest jak znalazł, bo mała juz nie chce w ty Maxi Cosi malutkim jeździc, bo to tyłem i sie wkurza...Mam też taki drudi z Chicco od 9 kg i za jakiś miesiąc też ją przesadzę tam ( bo mamy dwa auta i w każdym inny fotelik, n ie chce się nam przenosić)...
Polaneczka, A w gondoli mozna przewozić zdaje się tylko noworodka, ale muszą byc do tego specjalne pasy dodatkowe, tak wyczytałam...wszystkiego naj naj dla młodszej pociechy :)))
Mikusia, witaj z powrotem...teraz juz wiesz, co to dwójka dzieci :tak::tak:
Dorka, no to miałaś wrażenia pożarowe...wrrr

Muszę zmykać , bo nie mam czasu za bardzo, jak kogoś pominełąm okrutnie to przepraszam...

A ja kupiłam jednak Alicji te buty z Ecco, bo okazalo się że już PO SEZONIE!!! i sa juz braki. i nie bylo jej gdzie kupić tych butów....270 zeta..masakra...
 
POLANECZKO w życiu bym sie nie zdecydowała na wożenie dziecka autem w gondolce!! Kto Ci powiedział, że to bezpieczne??
No i wszystkiego naj dla Młodszej:)
ale Wy chyba nie wiecie o czym ja mowie :eek:
... chociaz watpie zeby w polsce jeszcze tego nie bylo bo ja ten caly system do samochodu kupowalam we francji 5 lat temu ...
 
Polaneczka, A w gondoli mozna przewozić zdaje się tylko noworodka, ale muszą byc do tego specjalne pasy dodatkowe, tak wyczytałam......
o no to jednak cos i w polsce juz o tym slyszeli ;-) ... to jest rozwiazanie dobre o 6 m-cy.
Te pasy sa zewnetrzne zeby przypiac gondole do siedzenie, jest montowana w poprzek i zajmuje dwa miejsca w samochodzie i jest tez pas wewnatrz gondoli zeby zapiac dziecko plus taka specjalna wkladka zeby amortyzowac ewentualny szok
 
bylysmy u P.rehabilitantki,oto czego nie wiedzialam:nie sadzac dziecka poki samo nie usiadzie-julka siedzi jak ja posadze-samej sie udalo moze 2 razy,nie stawiac na nozki,a jezeli siedzi-to ma aktywnie siedziec-po bokach poukladac zabawki,nie z przodu,mam ja klasc na brzuszku bardzo duzo,pod cycuszki wkladac taka poduszke-rogal .jak wrocilysmy do domu i juz jej nie posadzilam samej-jak juz to wczesniej robilam-jula nie byla zadowolona,ze znow trzeba lezec i to jeszcze na brzuszku.
jeszcze 2 kg i bede miala wage z przed ciazy:-):-)
 
marza29, a co z Twoja malutka sie dzieje ?
ja mialam z moja tez rehabilitacje, ale powod z tego co piszesz zupelnie inny. Jak miala 4 m-ce pediatra sie dopatrzyl ze ma stopy zle ulozone, tzn jedna do wewnatrz, a druga do zewnatrz. Mielismy 12 seansow u rehabilitantki plus takie sztywne wkladki zakladane na stopy. Poczatkowo na obie cale dni i noce. Pozniej tylko na noc. A teraz juz tylko jedna na noc i mam wrazenie ze juz jest wszystko ok.
Trzeba bedzie z kolei zwrocic uwage na to jak stawia stopy jak zacznie chodzic. Ale na razie jeszcze nas to nie dotyczy i ja tez absolutnie sama jej nie stawiam.
 
Polaneczka ja mam Mutsy Traveller jako jeden z dwóch dostępnych na rynku ma regulowany kąt nachylenia oparcia tutaj jest link do tego fotelika Wybrałam go ze względu że rozkłada się do leżenia na płasko, używałam go często na spacerach jak był mały plus dodatkowo miałam gondolę. Teraz jeździmy na siedząco ale zawsze jest to tyłem do kierunku jazdy
Fotelik Mutsy Traveller 2009: Sklep Internetowy Baby Fant
Justyś nie doczytałaś właśnie mowa o foteliku od 9-25/36 kg tylko problem że Jaś jeszcze nie waży 9kg parę gram brakuje i w sklepie mi odradzają jeszcze zakup fotelika musi ważyć 9 kg żeby było bezpiecznie. Ponadto z doświadczenie wiem że nie opłaca się kupować tych do 36 kg bo potem robią się za ciasne Ewcia w wieku 3 lat ważyła około 15 kg a musiałam jej zmienić fotelik pomimo że miała go do 36 bo było jej za ciasno Teraz kupię Jasiowi 9-18 maksymalnie do 25 bo i tak w wieku około 3 lat przesiedzą się na fotelik Ewy przymierzam się do tego
JANE FOTELIK SAMOCHODOWY RACING H61 NOIR (767506120) - Aukcje internetowe Allegro
Ponoć jeden z najlepszych fotelików, po Recaro, Romer i Maxi Cosi ale ich cena 100% większa a niewiele odbiegają od Jane, nawet Maxi Cosi beznadziejnie rozkłada się do leżenia
Monisia super że się odezwałaś, podziwiam że się podjęłaś opieki nad takim maluszkiem, kurcze wiedziała jak to sie robi z tym spisem treści musiałabym popatrzeć do Worda może do tego bym doszła. Jak będziesz miała dalej z tym problem to daj znać luknę tam.
Marzenka jak tam po spotkaniu?
Jola mała jest rewelacyjna a ta fryzura:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry