reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mało wód 1 trymestr

Daj znać jak będziesz po wizycie. Najważniejsze żebyś się nie denerwowała, niestety z ciążą jest tak, że na jednym badaniu może wyjść coś nie tak a na kolejnym będzie już wszystko ok 🙂
No u mnie ogólnie największy problem od samego początku stanowią te nieszczęsne wody bardzo się boję i nie ukrywam że strach zawsze czuwa . Boję się że możemy stracić te maleństwo i tak naprawdę nie wiem jak bym miała sobie wtedy poradzić
 
reklama
Daj znać jak będziesz po wizycie. Najważniejsze żebyś się nie denerwowała, niestety z ciążą jest tak, że na jednym badaniu może wyjść coś nie tak a na kolejnym będzie już wszystko ok 🙂
Jestem po wygląda na to że wód jest więcej ale wciąż jeszcze za malo za 2 tyg mam kontrolę pęcherz i przepływy nerkowe widoczne p.doktor stwierdziła że całą ciążę może być problem z tymi wodami ale dziecko narazie rośnie i rozwija się
 
To najważniejsze 🙂 za 2 tygodnie w późniejszym tygodniu ciąży maleństwo będzie już więcej siusiać więc tych wód też będzie więcej, trzeba być dobrej myśli 🙂
 
Do góry