reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

majówkowa chustomania (chusty i nosidła) :)

ja też kupiłam Azimi. Moja jest dość cienka.
Dobrze Kamcia, że napisałaś bo ja nie wiedziałam co z rączkami Młodej. Bo odpychała się tymi rękami jak ją próbowałam zachustować.
 
reklama
dzisiaj bedę chustować małą bo idę zaraz na pocztę i mam kumpeli aparat to cyknę te fotki co miałam cyknąć i pokażę co i jak .. jak mi się uda bo jestem sama w domu :-p
 
Przyszła nam dziś chusta:tak:

i przyznam, że to wiązanie na kieszonkę nawet proste:-) już zaliczyliśmy spacerek, normalnie rewelacja:-D
no i byłam zainteresowaniem osiedlowych plotkar:baffled::baffled: ale mam je w d**** hehe
 
Ewcia gratuluje sukcesów, mój babelek dziś znowu nie dał się przekonać, chyba nie zabrdzo mu to pasuje, on woli byc noszony przodem do ludzi i boje się że nie zaakceptuję na tym etapie swojego rozwoju chusty, może jak będzie starszy i nie będzie musiał byc tak pootulany.Ale będę próbować nadal, czekam na zdęcia od Kamci:-)
 
Paula, na początku Mikołajowi się nie spodobało i też protestował, gdyż miał schowane rączki i to Mu się nie podobało, ale po chwili dał się przekonać:tak:
 
paula wybvacz ze musiałaś czekać cału dzień:zawstydzona/y:
ale rozłożyła się u nas karuzela i jak tylko wróciłam z poczty a D równocześnie z pracy to poszliśmy na spacer i karuzelę ... i tak nam zleciał dzień cały:szok:
ale zdjęcia zrobione , zaraz zmniejszę i wstawię
 
w tym poscie wstawiam fotki z tym jak trzyma moja mała rączki
bo i tak wszytstkie zdjęcia nie wejdą w jednego posta i musze napisać 2 :sorry:
0więc tak
albo daję małej rączki tak żeby mnie mogła objąć i wtedy ma rączki schowane
najlepiej gdy dziecko jest grzeczne i spokojne bo inaczej będzie płacz:-p
albo łokcie rozłożone a piąstki przy buźce co by mogła sobie podryźć ;-)
aha i dodam jeszcze ze na zdjęciach niektórych mała jest trochę źle przecustowana bo panel(czylu to co ma na pleckach) jest pozawijany i pomarszczony -co później poprawiłam
ale powinien być rozciągnięty na gładko :tak:a nie chciało mi się robić drugich zdjec po prostu materiał musi iść bardziej pod dupkę
P7290941.jpgP7290943.JPGP7290942.jpgP7290944.jpg
P7290960.jpgP7290961.jpgP7290962.jpg
 
Witam!
Ja mam chuste tkana natibaby, na razie kilka prób nieudanych bo mała płacze:(umiemy wiazac kieszonke,fakt jeszcze to troche zajmuje ale mam nadzieje ze Natka nie bedzie płakac i w końcu sie uda:)
 
reklama
a teraz jak podtrzymuję główkę jak mała śpi
nie mogłam wcześniej bo się obudziła i musiałam czekać aż Vi zaśnie żebym w spokoju mogła napisać i posiedzieć
a jak 2 nie śpią to nie bardzo mam jak;-) ...
na pierwszych 3 zdjęciach mam coś takiego , ja nieraz zaciągam jedną połę jak chustuję w kieszonkę wtedy jak dziecko śpi nie odchyla główki do tyłu a można też zasunąć obie poły i całkowicie zakryć dziecko oczywiście w moim przypadku mała ma sporo miejsca do oddychania pod połą i nie zatykam jej twarzyczki można tak też zrobić gdy jest zła pogoda :-p
P7290945.jpgP7290950.JPGP7290949.JPG
w tym przypadku zaciągnęłam wyżej panel który trzyma główkę małej tak , że nie odchyli się do tyłu można również ten panel przydtrzymać połami zaciągając je podobnie jak wyżej
na 3 zdjęciu mam jak panel zsunęłam na wysokość szyjki i wtedy dziecku samoistnie nie będzie odchylać się główka ponieważ ma taką jakby blokadę i więcej materiału
są też takie specjalne poduszeczki które wkłada się za szyję ale ja takiej nie posiadam :-p

P7290953.jpgP7290954.jpgP7290955.jpg
na 2 ostatnich zdjęciach mam małą w kieszonce z podtrzymaną główką panelem a na 2 z zaciągniętymi połami i z panelem na wysokości szyjki tak można chustować dziecko które nie trzyma główki zbyt dobrze lub takie kótre śpi
oczywiście moja mała nie chciała zasnąć do zdjęć :-p więc sobie tam kuka gdzie jej się podoba hehe
P7290976.JPGP7290958.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry