reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

majówkowa chustomania (chusty i nosidła) :)

mi się jeszcze podoba kolor zielona trawka ale taka co mi się podobna jest tylko elastyczna :blink:a takiej nie potrzebuję do kolekcji..

a co do sensacji to co ja mam powiedzieć.. hehe tutaj irole chust nie znają.. jak na mnie patrza to wszytcy się oglądają pokazują palcami ... z uśmiechem i sa na tyle uprzejmi że podchodza oglądają i mówią że slodko to wygląda ze tak słodko śpi sobie mała.. i ciągle coś .. uśmiechają się do mnie pokazują innym żeby się obrócili hehe
a ja tam idę z uśmiechem na twarzy że wszystkim sie podoba a tylko ja to mam :-p hehe
nawet kiedyś do mnie babka podlecała i pytała czy tam mam dziecko czy jej wygodnie hehe
normalnie masakra:-)
ale nie spotkałam się z jakimś złym słowem na temat dziecka związanego w chuscie
zawsze mówię że jest małej wygodnie i ze mi jest wygodniej niż noszenie w nosidle bo ciężar rozkłada się na całe plecy..
jedna babeczka to nawet mi tą chustę odciągała żeby sprawdzić czy małą nie jest sciśnięta :-D hehe
no i rzucamy się w oczy na odległość:cool2:tym bardziej z takimi kolorkami :-p
 
reklama
ViKamcia, Jaipur no to sensacje robicie, a jaki szpaner Junior. Ja mam króliczki to będę też Zosi pakować do chusty na nóżki, a co!
 
:-D wariatki :-D
no ciekawa jestem reakcji otoczenia, skoro do wózka obce baby zaglądają to chusta tym bardziej będzie ciekawić
 
e tam wariatki :-p hehe fajnie to tak jak ludzie patrza i podziwiają "nowość":-D
wszystkie mają nosidła kawowe lub granatowe(u nas przeważnie takie są) a ja smigam w kolorowej egzotycznej chuście hihih i mała w niej tak słodko wygląda:cool2:
i to nie tylko w moim małym miasteczku ale nawet jak jade do większego miasta to się patrzą jak na jakieś cudo;-)
 
[FONT=Comic Sans MS
[B]elastyczna chusta jest zaledwie do 8 kg więc później bedziesz musiała kupić kolejną ponieważ ciężar dziecka będzie Cię opinał dtalego powyżej 8 kg się już nie nosi[/B]
a tkana jest najlepsza jeśli chcesz mieć jedną chustę ponieważ możesz zrobić prawie każde wiązanie i możesz nosić małe jak i duże dzieci :-)


Ja mam zarówno tkaną jak i elastyczną i dla początkujących polecam elastyzną łatwiej sięwiąże tkaną trzeba perfekcyjnie wiązać i dociskać elastyczna się dopasowuje
 
Ostatnia edycja:
ja tam nie miałam elastycznej a tez kiedys byłam poczatkująca:-)
i nie widziałam problemów w dociąganiu...
tym bardziej ze nasze maluszki mają srednio po 6 kg wiec jeszcze 2 kg i chusta elastyczna w kąt

 
Moja chusta przyszła dziś mam juz za soba jedną próbę na kieszonkę, nie wiem tylko jak mocno musi być przyciagnięta ta chusta przy szyjce, czy zostawić tam trochę luzu czy na sztywno żeby mały nie mógł ruszać głową.Dodam ze synuś trzyma główke ale jeszcze czasami gdzies mu tam poleci bezwładnie a jak ma na sztywno to się wkurza że nie może jej obracać na boki.
Doradzcie ekspertki:-)
Jeszcze jedno pytanko jak wasze maluchy trzymają rączkiw chuście bo mój chce mieć je przed sobą i bardzo się opdycha i ciężko go zawiązać, druga próba nieudana:-(
 
Ostatnia edycja:
paula moja ma te rączki przeważnie wsadzone tak jakby mnie obejmowała pod paszkami , ale czasem też przed sobą ,
jesli chodzi o szyjkę musi być przycisnięta w miarę mocno (zrobię ci jutro fociaka )
a jesli chodzi o główkę zawsze możesz więcej materiału dać do góry z panela że pod dupką będzie na styk a do góry tylke żenby dało się zakrtyć całą główkę , i dajesz tam gdzie szyja (można to kupić albo zrobić) taki kawałek grubszego materiału
hmmm no taka jakby podusia malutka żeby dziecku głowa nie odchodziła i wtedy wiąże się chustę tak na wysokości połowy głowy...
yhhh jutro jak co jeszcze raz wytłumaczę
 
Kamcia dziękuje za opowiedz.
Mam jeszce jedno pytanko, moja chusta (azimi) jest bawełniana z materiału przypominjacego flanelę czy twoja tez taka jest bo na zdjeciach wydaje mi się cieńszy ten twój materiał.
 
reklama
hmmm jakby to wyjaśnic jaką mam grubość...
coś w stylu poszewki na pościel(??) i jest w miare sztywna ale to ona się wyrabia z czasem jak się nosi
a możesz dać linka do aukcji z których masz sama swoją chustę?
 
Do góry