reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

majówkowa chustomania (chusty i nosidła) :)

Właśnie, nie widziałam ani jednej kobiety z chustą na mieście, coś czuję, że będę budzić sensację między lokalnymi burakami...
 
reklama
Hope - u nas na osiedlu jedna mamuśka z chustą chodzi. Musimy opanować wiązanie - w piątek będą u nas znajomi którzy też mieli chustę więc zobaczą czy dobrze nam idzie - i ruszam w miasto odwiedzić kumpelę na 4 piętrze bo z wózkiem się tam nie wtelepię.
Próbowałam ostatnio kołyski ale mój łobuz już za duży na to chyba.
 
My będziemy trenować na lalce, mamy gumowego bobaska wielkości noworodka;-) Jest o tyle lepszy, że nie krzyczy, nie wierzga i nie cieknie z niego ślina :-D
 
Ostatnio widziałam jedną mamę z dzieckiem w chuście u nas pod blokiem :-) A już się zastanawiałam, że skoro chusty takie popularne, to gdzie one są, ja ich nie spotykałam ;-)
 
Jaipur jakie są te czadowe skarpetki Juniora?

Te chusty popularne są w internecie chyba, ja spotkałam 1 (słownie: jedną) kobietę! Za mną też się ludzie oglądają, słyszałam coś o kangurach, ale to pozytywny odbiór. Wiadomo na Maluszki ludzie się rozczulają, no i słyszę jak Mamy starsze łobuziaki uspokajają "cii.. i tam pani ma dzidziusia, zobacz nóżki mu wystają i śpi.." A dzisiaj Mama 5 tyg. Dziewczynki zaczepiła mnie o te chusty bo też ma dosyć tachania wózka na 2.piętro po zakupy, wypytywała co i jak, a ja z umiejętnością jednego wiązania czułam się jak ekspert chustowy :p

Ewcia jaki kolor?
 
amandae o takie cuś:)
to częśc zestawu grzechotkowego, na łapki i stópki, troszkę grzechoczą przy chodzeniu ale jaki szpan:-D:-D
 

Załączniki

  • skarpetki.jpg
    skarpetki.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnio widziałam jedną mamę z dzieckiem w chuście u nas pod blokiem :-) A już się zastanawiałam, że skoro chusty takie popularne, to gdzie one są, ja ich nie spotykałam ;-)

Właśnie, nie widziałam ani jednej kobiety z chustą na mieście, coś czuję, że będę budzić sensację między lokalnymi burakami...
:-D:-D:-D coś w tym jest jak nosiłam starszą córę w chuście to tylko raz spotkałam mamuśkę w mieście też z chustą, teraz widzę że jedna sąsiadka też chustuje małą ale to by było na tyle i sensację zawsze też robimy
my się chustujemy z małą już od jej trzeciego tygodnia, noszę ją w kieszonce, bo jak dla mnie najwygodniejsze i najsolidniejsze wiązanie. a że jest jeszcze bardzo malutka to dodatkowo usztywniam jej szyjkę (rada specjalistki na warsztatach z chustowania), w przypadku wiązania w kieszonkę zostawiam trochę więcej materiału u góry i wkładam w niego zrolowaną pieluszkę tetrową (cała to było za dużo mam przygotowaną połówkę), jak w innych wiązaniach to wygląda to nie wiem. a tak w ole poszukajcie czy u was w miastach nie ma jakiś warsztatów organizowanych, bo często są i to darmowe. co do innych wiązań to na kołyskę się u nas nie sprawdziło przy starszej, teraz nawet nie próbowałam a w późniejszym okresie z pewnoscią będziemy jeszcze wiązania bocznego na biodrze stosować i na plecach,
Z Elizą jeszcze nie mam zdjęcia w chuście, ale wrzucam z Milenką - w kieszonce w 4 i 5 miesiącu, i na boku w 6 miesiącu
100_2081.jpg100_2432.jpg100_2976.jpg
 
reklama
jaipur - tez mamy takie - owieczki grzechotki, fajowe sa ! :)
julisia - sliczne zdjecia, jak to wygodnie u Was wyglada, tez bym chciala,,ale nie mam chusty.. i ciekawe co by na to moje plecy....
 
Do góry