reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej kobiety
Siedze sobie .mlody spi na brzuchu dlatego tak pisze jak pisze.
Szykuje na lipiec chrzciny wiec na wczoraj bylam umowiona z mama chrzestan syna. Nie moglam zorganizowac za bardzo spotkania rodzicow chrzestnych zebbys ie poznali ale ze moj tato przylecial do kraju i nie widzial wnuka to postanowilam zrobc z chlopem pepkowe. Zaprosilam na spontatnie rodzicow i tate chrzestnego i sie zaczela balanga. Puenta balangi nie wiem jaka byla bo praktycznie wcale w niej nie uczestniczylam. W koncu sie nerwowo zalamalam i sie publicznie poplakalam i nie moglam tym razem ja sie uspokoic. Mlody od rana nie spal wcale a po kapieli i daniu cyckow mm znowu cyckow kangurzenia znowu cyca ( bo cholera wcigal sobie rece nasze ubrania i pieluche) zasnal kolo 24ej i wstal szczesliwy o 2.30. Od godziny 22ej nic nie gadal tylko machal rekoma robil jakies miny a oczy mial tak rozwarte ze serio nie wytrzymalam i zamknelam sie w kiblu. Byl tak aktywny ze wygladal jakby sie czegos nacpal. Teraz pierdzielnal 2 kupy i spi. Matko ja nie wiem co mam myslec nic mi nie zostalo jak to wszystko z nim przechodzic dopoki sie czegos nie stwierdzi albo nie stwierdzi. Zaczelam sie smiac potem ( chyba zebysie odstresowac) ze kurde czegoja se spodziewam to male dziecko jest najpierw spi prawie cala dobe to raz moze se nie spac i wcale mu nicnie musi byc. Ale normalniew pamieci to odtwrzalam ile kaw wypilam i co jadlam bo sie strachu najadlam. Nie wiem moze to reakcja po szczepieniu???? Na dodatek dzis nad ranem jakszlam do kuchni zrobic sobie rumianek zajrzalam do pokoju chlopcow a tam najstarszy siedzi na lapie ja na zegarek 4.40 a on do mnie ze nie spal wcale bo mundial:sorry2:.
Mlodszy do mnie podszedl ostatnio i mi mowi mamo zobacz jak ladne mowisz do braciszka - slodziutki misiaczku kochany robaczku a do mnie tylko zrobiles lekcje zrobiles? Tak wiec sobie pomyslalam ze dzis obowiazkowo jakis mecz tez obejrze z Matim mlodszego na lody zabiore pogadam a najmlodszego tacie zostawie.

Mimi ja jem wszystko mi juz kazali bez oporow chociaz nie pilam robionych przez siebie sokow i unikalam slodkiego i czosnku i wzdymjacych. Jestem tak oslabiona ze ostatnio zemdlalam prawie przy kasie w sklepie. Polozna mnie ostrzegala ze moge w koncu sie obalić jak tak bedę tylko mały i mały.

Nanncy czekam na wszystkie wieści od Ciebie od dotorów. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy.
 
reklama
Mimi, no trzymaj kciuki, trzymaj bo ja juz powoli wysiadam. Bylo lepiej a teraz znow wymiekam psychicznie i tez dzis sie rozryczalam. Ja chyba wszystko dusze w sobie i stad wiele problemow. Mam dzis klasycznego doła i czuje jak wszystkie emocje siedza we mnie zduszone gdzies w srodku :( Relaks nic nie pomaga, ani zadne wyciszanie. Tylko tłamsze wszystko wtedy jeszcze bardziej. Co robic?
 
Ostatnia edycja:
Iza-marta te almond joy tez pubie :) wyslalabym ci ich, ale to by musialam morska paczka a ona idzie ze 3 miesiace, bo ta zwykla to chyba wszystko by sie roztopilo :)

Nanncy trzymam, poplacz se wygadaj se wszystko do lusterka co ci lezy co cie meczy moze pomoze. Wes se paczke lodow zjec. Zaduzo masz problemow zdrowotnych jak wczesniej opisywalas, moze za duzo o tym myszlisz. Chyba piersia muwilas ze niekarmisz, to wes zrubcie se z mezem romantyczny wieczor winko jakies sushi czy co tam lubicie, troszeczki sie podpijesz wygadasz sie mezu wszystko co ci lezy i boli :)


Ja jak mam jakiegos dola to wlasnie czasem se paczke lodow zjem jakas czekolade i wlaczam jakas muzyke lub film zeby wybeczyc sie do konca :D :D niezawsze to pomaga ale czasem jest taka potrzeba zeby sie pouzalac nad soba :D :D


Mama O. Tez potrzebujesz sie odstresowac.

Wszyscy bylismy wolnymi ptakami (lub prawie) ale niebylismy taki uwiazani w domu i mielismy wiecej czasu na siebie, to chyba nasze "JA" sie buntuje :D ze zagonilismy go w kat :D

P.S.: Poprosze dla wszystkich dobrego wina i pelen relaks!!!! (Mamusie co karmia piersia na sciagajcie mleka zeby wystarczylo dla dziecka do buteleczki, a tamto mleko kiedy pijemy winko ja wylewalam ktos pisal ze mozna dawac niewiem. Niechcialam dawac balam sie ze mala spoje :D i przespi mi cala noc :D )

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Tylko sprostuję Mimi - nie można odciągnąć po piciu alko i dać to mleko dziecku. Natomiast mleko w persiach samo się oczyszcza i można nie odciągać a po prostu nakarmić po odpowiednim czasie. A jeśli chodzi o dobre winko to chętnie ;). Ale poczekam aż minie te 6 tygodni - wtedy spokojnie można dać butle a wcześniej lepiej nie by nie zaburzyć ssania ;). Chyba że się daję łyżeczką lub z kubeczka ale to mi się nie chce bawić ;p.

Nie chce mi się odpisywac na razie. Wiedzcie że czytam Was na bierząco :p. CIężko się piszę z dzidzią na kolanach hehe :p.
 
Pampuszek ja mialam na mysli zeby zawczasu sciagnuc mleko kture bedzie sie podawalo dziecku, a ja jak pilam wino to sciagalam i poprostu wylewala, bo nie jestem stara ale w niekturzych kwestiach mozna tak pomyszlic :) naprzyklad nie sterelizuje butelki i wszystko w sterylizatorze bo nie czuje ze to zadziala, tylko wkladam do wzotku na 5 minut i w tedy sie spokojnie, tak samo z tym alkoholu podczas picia wole wylac niz pozniej mnie maja jakies sumienia grysc


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Juz 3 raz pisze i mi nie dodaje :/
Ja tez mam takie kłucia w piersiach i przechodzą prady ale to zapalenie?
Mój maluch ma wlasnie taki brxuszek jak balonik
Dziwne to wszystko
 
Diabliczka00 tez mam te rwania w piersiach czuje kiedy pokarm sie zbiera, i to mi zostalo po moim zapaleniu piersi, chyba ze niedo leczylam :( confused (jak juz wczesniej pisalam) Mama O. Pisala ze to podobno stan zapalny, chyba potrzebno wybrac sie do lekarza moze moja jakis leki antybiotyk na to.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Diabliczka00 my to sie domyszlamy, diagnoz powinien postawic lekarz czy jak macie konsultanta laktacijnego to moze ona zbada


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry