reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

kasia espumisanu trzeba dac sporo kropelek natomaist esputicon i bobotic forte wystraczy bodajze jedna kropla


iza_marta karmimy sie na żądanie dzis położna powiedziala ze Eliza pieknie przybiera i zeby jej nie budzic ( z reszta ja jej nigdy nie budzilam ;-) ) zobaczysz jak bedzie Ci Emilka ładnie przybierac to nie ma sensu po co meczyc dziecko i siebie.W ciagu doby powinno byc 6-7 aktywnych karmien ( nie liczy sie takie gdzie dziecko 5 minut ssa bo tzn. ze pije a nie je) jesli tyle jest to tez przemawia za tym ze dziecko sie najada i nie budzic.Co do pasow moj gin mowi ze one maja tylko wpływ na psychike bo tak jak sie teraz robi CC to wcale ten pas miesni nie podtrzymuje tak jak blizny po CC gdzie ciecie bylo pionowe.Co do zamkniecia forum jestem za bo nie mamy ani aktywnego moderatora itd.wiec bedziemy mogly pewnie uaktualnic liste naszych dzieciaczkow i wogole bedzie intymniej :)
 
reklama
Kasia.artwik mi pas po cieciu cesarskim jeszcze w szpitalu zalozyli na 3 dzien po cieciu cesarskim. Ale nie nosze go codzienie bo czasem zle sie czuje i lepiej mi jest bez niego. A kiedy dobrze sie czuje to zakladam, tylko ze teraz lato i to jest meczace


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ewe1985 intymniej :D

Iza-marta co do forum zmienic na zamkniety, ja jestem ok tak czy tak, takze niech ine dziewczyny podejma decyzje w jaki sposob one lepiej sie czuja.




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Mi po pierwszym porodzie cały brzuch się wciągnął... Zostały tylko rozstepy :) Co do tych majcioch z pasem... To pewnie tylko był mój komfort psychiczny, że brzuch bardziej płaski jak gdzieś wychodzilam :D


Co do forum to mi w sumie też bez różnicy... Moze być zamknięte jesli ktoś sobie tego życzy :)
 
Ostatnia edycja:
mimi - mój też płacze przy kąpieli. Może nie od razu ale po chwili niestety zaczyna i też trzeba go obrócić w 2 minuty... aczkolwiek nie kąpiemy codziennie tylko tak 1,2 razy w tygodniu. Chcemy żeby nie tracił swoich właściwości obronnych skóry ;). Co do winka... też bym się napiła ale na razie to się boję, nie wiem zresztą ile te procenty czasu siedzą w mleku a nie chce upijać dziecka :p. A i podobno nie trzeba wylewać, mleko się samo oczyszcza, aczkolwiek nie wiem po jakim czasie... W książce proponowali kieliszek wina i karmienie 2 h później a przyznam że chętnie napiłabym się pół butelki :p.

iza .Ja nie używam smoczka. Mały nie ma potrzeby ssania oprócz czasu kiedy jest głodny :p.

Ja tam jakaś super gruba nie jestem, ale skóry jest tak dużo jeszcze że nie ma szans na coś sprzed ciąży raczej. W dodatku rana po cesarce mnie nie przekonuje do noszenia czegokolwiek innego niż na razie spódniczkę na zmianę z legginsami ciążowymi ;p. Ale poeksperymentuję coś w wolnym czasie :p.

Co do pasów - ja nie wiem czy coś daje, ale ja bym taki chciala teraz miec bo ten brzuch tak głupio wisi że aż mi wstyd się pokazywać ludziom :p. Ale z dnia na dzień tego brzucha ubywa... mam nadzieję że tendencja się utrzyma :p.
 
Moja córa w kąpaniu może nie płacze ale po już tak :tak: Nie znosi przebierania i wtedy wyje jakby ją ze skóry obdzierali :sorry2:
Sutki mam w bardzo dobrym stanie, nie są popękane i nic nie boli przy karmieniu. Ale samo karmienie mnie martwi i go nie lubię :-( Mała strasznie się podczas niego kręci, spina, macha rękami i drapie po buzi. Czasami tak się rzuca, że sama sobie wyrywa z buzi sutka. Do tego często bardzo długo trwa to jej jedzenie bo pod koniec już sobie tylko pierś trzyma i przysypia, a jak próbuję wyjąć to jest afera. Niestety nie chce w zamian smoka. Trzyma go przez chwilkę i zaraz wypluwa :dry: Ciężko jest, czasami myślę, że mam tę depresję poporodową :-(
 
Dziewczyny mam pytanie, czy możecie polecić dobry laktator? Mam pożyczony od koleżanki elektryczny babyono i jest beznadziejny, albo ja nie umiem go używać. No po prostu ch...j mnie juz strzela, tylko cycki mnie bola a prawie nic nie ściąga.
Co do kropelek to my dziś tez kupiliśmy ale nie espimisan tylko esputicon bo podobno lepsze.
Co do nakładek na sutki to my używamy cały czas bo malutka płytko chwyta sutki poza tym ja mam jakies takie mało wystające i zle jej chwycić.
Ide sie chyba położę korzystając ze Hania spi bo zaraz znów karmienie...
 
Ja mam elektryczny Medeli Calma. Używałam w szpitalu przed nawałem jeszcze to szału nie było, ale myślę że to z powodu tego że w ogóle było mało mleka jeszcze. A potem nie używalam... więc nie wiem, ale ogólnie mimo że jest trochę drogi to wydaje mi się że te tańsze to jednak do dupy są.
 
reklama
Co do laktatora mam z MEDELI zciaga tylko glosny, a w szpitalu uzywalam AMEDA laktatora cichy sutki nie bolali, MEDELA jakos na najmniejszych ustawieniach a i tak mocno ciagni te sutki, a AMEDA delikatnie zaczyna. A i do MEDELI zobacz moze musisz zmienic nasadke na piersi, ja mialam w zestawie nasadke 24mm to bardzo bolalo przy sciaganiu kupilam se nasadke 21mm i jest ok.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry