reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

mallaika nie dziwie się. Twoj suwaczek wskazuje, że jestes prawie w 40 tc. Ja przed indukcja wolalabym byc w pelnym 39 tc :) Zwlaszcza ze wod mam tyle ile trzeba i wszystko jest ok. Jedynie ze względu na cukrzyce mam byc polozona na patologii.
Wiec czekam na kazde info od ciebie :) no i powodzenia :)
 
reklama
Dziewczyny, orientujecie sie jak to jest z dieta po cc? Ja ostatnimi dniami moge sue żywic samymi owocami, najlepiej mi wchodzą mandarynki i tak sie zastanawiam jaką dietę i jak długo trzeba trzymać po cc..? ;)
 
Kasia patrz a mi kazali rodzić naturalnie 2 syna a różnicy w obwodzie głowy i tułowia była aż 6 cm gł. 34cm a brzuszek 40cm . Dobry szpital Ci się trafił.
Neko żadnych cytrusów. Jeżeli zamierzasz karmić piersią to mandarynki odpadają. O truskawkach też zapomnij.
Trzymam za pozytywne rozwiązania. Dużo zdrówka dla mam i dzieciaczków.
 
Hej neko! :)

kasia - ja się boję że będzie ten sam problem, mały miał tydzień temu 4100... jutro kolejna wizyta i USG.

mallaika - nie dziwię się że stresujesz się taką ciągłą kontrolą...

iza - do piątku jest jeszcze trochę czasu, nie denerwuj :)

Nanncy - to ciekawe z tą siłą psychiczną :). No właśnie mi dziś ewidentnie dalej wychodził bo to takie śmieszne uczucie w toalecie że jak dotknę się to mogę sobie wyciągnąć wręcz takie mega galaretowate gluty hehe :D.

Mama.O - a poród bezproblemowy mimo tej różnicy ?

U mnie dalej nic nie ruszyło heh :p. Oprócz tego czopa i delikatnych rzadkich skurczy nic się nie dzieje..
 
Neko dla czego piszesz ze niewolno karmic ci piersia?

Ciecie cesarskie nie jest przeszkoda jezeli chcesz karmic piersia

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Ze względu na leki na serce i nerkę. No i lekarze mi odradzają z powodu anemii. Mam sie zatroszczyć o swoje zdrowie i jeść produkty które mogą wywołać i małej bóle brzuszka ;/
 
Neko, witaj u Majowek ! No ja to samo mam, powinnam sie zatroszczyc o siebie. Szczesliwa i przede wszystkim zdrowa mama to szczesliwe dziecko. Probowalam karmic ale nie wyszlo i juz zrezygnowalam na dobre. Tez musze zrobic badania czy nie mam anemii, przed ciaza bralam rozne leki i jakby co to nie moglabym ich zazyc, noi najwazniejsze: schudlam po porodzie 8kg i waze 42kg teraz!!! :( Musze zadbac o siebie teraz i dobrze odzywiac a przede wszystkim nie stresowac.
Jesli chodzi o diete po cc to raczej taka lekkostrawna, ja narazie (3tyg po cc) nie jem surowych owocow i smazonego i to wszystko. Natomiast wymieklam gdy w szpitalu jedna kobitka, lat ok 40, cc z blizniakami, chyba 2 doba po zabiegu, usiadla, jęczala z bolu ale pierwsze co to poprosila swoja mame o.... pepsi z puszki!!!!!!!! :eek::eek::eek:A ta jej dala i na stoliczku polozyla dodatkowo winogrona :D Polozna jak to zobaczyla to prawie padla!!!! Ta kobieta mogla zaraz spowrotem na stole wyladowac....
 
Ostatnia edycja:
Neko - unikniesz na pewno wielu niedogodności w ten sposób karmiąc, więc myślę że wszystko ma swoje zalety :)

Nanncy - a co można jeść po cc?
 
reklama
O rany ale mnie skurcze męczą :szok: Ale tylko na stojąco. Jeden za drugim. A to wszystko z przejęcia bo pół godziny temu odjechało z pod naszej kamienicy pogotowie. Sąsiad spadł ze schodów i rąbnął głową w betonową podłogę aż mu krew z ucha poleciała i się zrobiła kałuża. Usłyszałam straszny huk, wyleciałam razem z innymi sąsiadami a ten leży na dole nieprzytomny. Na szczęście pogotowie szybko przyjechało i go zaraz zabrali. Jak go ładowali na nosze to odzyskał przytomność ale nic nie kontaktował. Niestety zrobił to sobie chyba z własnej głupoty bo czuć było od niego alkohol i w dodatku lazł w klapkach więc pewnie się potknął.

Ehhh już myślałam, że to pogotowie mnie zabierze razem z nim i zaraz urodzę :-D Ale leżę i się uspokoiło, tylko mała dokazuje :-)
 
Do góry