reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

diabliczka - noo poczytam w wolnej chwili, na razie szał ogarniania domu a jeszcze tyle przede mną...
Ja jak już mówiłam szał sprzątania od wczoraj... jestem zła na mojego faceta bo wczoraj mi nic nie pomógł a jeszcze śmiał strzelić mi komentarzem: "to co, jednak jutro termin ?" ;/. No ale nic, ogarniam dalej, ale naprawdę wkurwia mnie coś takiego, mógłby to już zostawić dla siebie, a nie że to takie śmieszne że mam "syndrom" (wicia gniazda w domyśle) ;/.

Hahaha a jeszcze wczoraj pisałaś do Mnie o sprzątaniu :-D:-D:-D:-D chyba Cię jednak zaraziłam :-p:-p:-p:-p z tymi chłopami to tak jest, tylko spokojnie nie szalej kochana :*

anita mi się wydaje pólsiedząca jest najlepsza ale nie typowo leżąca bo ta właśnie grawitacja...

Jak się nie bałam porodu tak teraz zaczynam pękać :angry:
 
reklama
A bola Was piersi? Ja mam nabrzmiale...calkiem fajne..takie jedrne...szkoda, ze pozniej zrobia sie flaki :p tylko mnie bola i sutki mam wrazliwe.

Diabliczka niestety to sama prawda. Oj gdybys poznala wszystkie moje sekrety zywieniowe w ciazy :D.
 
diabliczka00 mleko miałam od samego początku, ale już od pierwszego dnia po cc odciągałam, w szpitalu były laktatory:-), teraz też cały czas odciągam, co 3 h, nie wiem jak to będzie jak się już zaczniemy całkiem karmić, a nawał największy miałam po 6 dniach jak do domu wracałam, powiem wam, że masakra bo piersi mi się takie twarde zrobiły:no:, że nie dałam rady nawet odciągnąć pokarmu elektrycznym laktatorem, pomógł dopiero ręczny.
 
diabliczka - no chyba mnie zaraziłas :p. Albo po prostu juz taki syf jest w domu ze nie moge wyrobic, a czasem tak mam ze jak juz sprzatam to sprzatam i ciezko mi nie doprowadzic sprawy do konca. Cala koncowke ciazy nie dalam rady zrobic wiecej jak np. posprzatac troche kuchnie dziennie/pokoj/cokolwiek i wtedy wszedzie indziej byl juz syf ;/. A dzis korzystam z naplywu sil, a nawet jak to doprowadzi do jakichs skurczy to nie mam nic do stracenia heheh :D.

iza_marta - mnie tez nie bola piersi, ale wszedzie pisza ze od 28 tyg juz sie moga przygotowywac do porodu :p. Wiec wszystko na dobrej drodze :D.

Byla rozmowa o zapachach... ja tez mam teraz chopla na punkcie zapachu klatki schodowej i po prostu jak ide to sie zaciagam jak glupia xD. Plus kocham benzyne i czasem jakies dziwne chemiczne zapachy rowniez mnie jaraja :D.

anitajas - te facety po prostu jakos nie potrafia chyba sie wczuc w nasza sytuacje i nie wiedza jak cholernie duza ilosc energii zajmuje samo glupie umycie naczyn!

Już kończę zaraz sprzątanie, i wtedy tylko obiad xD. Ja pierdziu, naprawde nie wiedzalam ze mozna caly dzien sprzatac xD.

asia - no no, opowiadaj dalej, dla mnie teraz te tematy to abstrakcja :D. W ogole sie nie czuje jakbym miala miec dziecko kurcze!
 
diabliczka00 mleko miałam od samego początku, ale już od pierwszego dnia po cc odciągałam, w szpitalu były laktatory:-), teraz też cały czas odciągam, co 3 h, nie wiem jak to będzie jak się już zaczniemy całkiem karmić, a nawał największy miałam po 6 dniach jak do domu wracałam, powiem wam, że masakra bo piersi mi się takie twarde zrobiły:no:, że nie dałam rady nawet odciągnąć pokarmu elektrycznym laktatorem, pomógł dopiero ręczny.

Oooo widzisz...mówią właśnie że te ręczne są dużo lepsze jak masz nawał i twarde...dłużej schodzi ale...
To jeszcze nie podawałaś piersi tak dosłownie? Może Ci się unormuje i będzie jak najbardziej ok :)

pampuszek można cały dzień...ja wczoraj tego doświadczyłam :szok: hehe dobrze że to końcówka już ale przed nami połóg itp więc lekko nie będzie :-D Do mnie tak dzisiaj doszło jak złożyłam łóżeczko i wietrzy się materac
 
reklama
Ufff dzisiaj zamiast spaceru było pielenie chwastów na działce i sadzenie roślinek :-) Do samochodu już się ledwo dokulałam a teraz leżę. Nie wiem jak ja się jeszcze umyję :-D Jestem ciekawa jak we wtorek będzie wyglądała moja szyjka, gin już dawno jej nie oglądał ale go teraz poproszę :tak:
 
Do góry