reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Dziewczyny ja juz po.
Miałam napisać wcześniej ale musiałam sie ogarnac.
O godz 15.20 przez cc przyszła na świat Hania 3060 g i 54 cm .
Poród koszmar, nawet nie zdarzyli mi nic podać na wywołanie, przy badaniu zaczęłam krwawic i to bardzo mocno ze skrzepami, prawdopodobnie z szyjki ale nie mogli tego zatrzymać. Zbiegli sie wszyscy lekarze, mój gin tez miał dyżur, kontrolne usg i szybko na stół bo nie chcieli ryzykować. Mąż nie zdążył niestety i zobaczył dopiero po.
Malutka jak dla mnie śliczna :)

R ImageUploadedByForum BabyBoom1399585403.738178.jpg

Ps. Nie rozumiem jak można chcieć cesarki na życzenie...
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1399585403.738178.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1399585403.738178.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 90
Ostatnia edycja:
Wichurka kochana gratulacje. Niunia jest śliczna :-) dziubeczek malusi :-) Fajnie że już jesteś po. Jak się czujesz teraz? Hania leży z Tobą czy przynoszą Ci?
 
Wichurka gratuluje pieknej coreczki. Dobrze, ze szybko dzialali i nie skończyło sie zle. A jak Ty sie czujesz? Masz mala obok siebie? Sciskam :*
 
Hanię mam przy sobie do 12 i zabierają ja na noworodki i tam bedzie do rana. Ja jestem na pooperacyjnej i rano mnie przeniosą na normalna sale i wtedy tez dadzą mi dziecko :) i juz cały czas bedzie ze mną.
A ja No cóż. Koszmar jeden wielki jak to po operacji. Boli niesamowicie i jeszcze macica sie obkurcza i boli dodatkowo. Musze leżeć i nie podnosić głowy. Zobaczyłam tez ze nie mam brzucha hehe :)
Hania ssie cyca :)
 
Wichurka82 GRATULACJE!!!!

Ja juz tez po :) mimo planowanego ciecia cesarskiego na 12 maja odeszli mi wody disziaj rano o 5:34 ale i tak mialam ciecie cesarskie :)
Niunia 3415 i 47cm
Czujesie fatalnie moje cisnienie jest bleh 112/50 bardzo ciezko w glowie helikopter, sil brak, spac niemoge i tak to, dopiero o 5 wieczora pozwolili mi zjesc 4 krakersy, caly czas jakis goroca mi bija, to ciecie cesarskie a poprzednie niebo i ziemia.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Wichurka, gratulacje!!! Zastanawialam sie co u Ciebie... Widze ze odczucia po cc masz takie jak moje - jak mozna chciec tego na zyczenie - to samo pomyslalam zaraz po swojej. Wiem tez jak boli ale z kazdym dniem powinno byc lepiej. Daja Ci przeciwbolowe? Ja pozniej bralam paracetamol i w domu tez czasem biore. Pomaga. I mozna przy karmieniu. Trzymaj sie!

Mimi, Tobie rowniez ogromne Gratulacje!!! A Twoja dzidzia jest z Toba??

Diabliczka, no u mnie ogolnie coraz lepiej :) Poruszam sie juz sprawnie po domku, sprzatam, piore, prasuje, zajmuje sie Alą... Czasem mocno zabola skurcze macicy, wtedy musze przystopowac, czasem wziac proszka. Noi nie wiem jakim cudem mam nadal dusznosci i uciski w klatce ?! Bylam przekonana ze to zniknie..A takto malutka zdrowa, wlasnie lezy w lozeczku i stęka troszke. Je duzo, polozna sie smieje ze juz ma druga bródke hehe.
I to na tyle narazie :)

Anitajas, a jak Twoje dusznosci??
 
Tak ze mna :) pracujemy nad braniem piersi troszeczky nam ciezko idzie


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mimi4 serdecznie gratuluje i ciesze sie, ze mialas bezpieczne rozwiazanie pomimo tego, ze wczesniej niz bylo planowane. Zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia i sle calusy z Polski :D.
 
Do góry