reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam.
Wczoraj miałam wizytę. Opisałam w odpowiednim wątku.
Dziś o 17.00 zebranie Rady Rodziców w przedszkolu i wypadałoby być. Może się jakoś doczołgam.
Wczoraj dzwoniła położna i dziś do południa ma przyjść.

Aśku- nie daj się chorobie, duzo zdrówka życzę
Wichurka - trzymam kciuki za pozytywny rozwój wydarzeń.
 
reklama
iza_marta to super że spędziłaś bardzo miło dzień. Ja też tęsknie do pracy...ludzi, ale już za chwilkę będziesz miała największe cudo i zapomnisz o czasie wolnym :-p:-p:-pi tęsknocie :)
Ja też wczoraj biegałam do kibelka jak głupia na kropelki, a tak mnie bolało jakbym gdzieś się podziębiła :baffled: pomyślałam że może dzidziol już zszedł niżej , ale dzisiaj jest ok więc już sama nie wiem. Za to we wtorek wieczorem poczułam pierwszy raz nycie, takie miałam mdłości :szok::szok::szok: masakra jakaś...przez całą ciążę nic mi się nie działo aby na koniec tak zafundować :-) położyłam się spać wcześniej na przymus bo już nie wiedziałam co robić ale przeszło do rana jak nic
Już niedługo będziesz śmigać w tych swoich wymarzonych bucikach :)
Co do wychodzenia na spacer to zależy od pogody...w zimie wiadomo trzeba dłużej czekać i najpierw balkonować tak samo jak z wcześniakami ( otworzyć okno i postawić np nosidełko przy nimna 5 min albo przy drzwiach balkonowych) a tak normalnie to myślę że ja max 3/4 dni odczekam w domu i wybiorę się...Moim zdaniem nie ma sensu czekać 2 tygodnie aż, ale też zależy czy wszystko jest dobrze z robaczkiem.
Jeśli będzie piękna pogoda to najpierw na 10/15 min a potem już normalnie...dookoła domu, bloku itp Natomiast jak będzie zimno to najpierw hartowanie jak pisałam wcześniej Mam nadzieję że już nie będzie takiej ni jakiej pogody ale kto wie :-)

sylwuska Ja zamierzam w Nisku...

wichurka mam nadzieję że coś się dzieje...trzymam mocno kciuki :*

pampuszek
wczoraj tak gadaliśmy przed spaniem z mężem i właśnie mu mówiłam o obawach...o tym wywoływaniu...nie chciałabym tak na sucho jak nic się nie dzieje ale też nie wiem jak postępuje szpital do końca. Może czeka do 2 tygodni zależy od postępu i co wychodzi na usg, jak szyjka wygląda... U mnie było nie przygotowane dlatego też mnie odesłali w niby dzień porodu, także plus dla nich :) A pojechać dobrze jest np po tygodniu bo monitorują już Ciebie i jesteś bezpieczna...no bo dzień po terminie to moim zdaniem przesada się stawiać
Tamta strona nie działa, bynajmniej u mnie :-)

Aśku zdrówka kochana, ja już też myślałam że mnie coś bierze ale jakoś trzymam :-)

Ewe my mamy kawałek spory do siebie ale pogodę taką samą zawsze :-D...u mnie też leje i brzydko na zewnątrz :-( długo pocieszyłam się pogodą Powodzonka na wizycie i daj znać :*
 
Diabliczka ja mam jakies nudności i czasami dziwnie sie czuję. Jak nie zgaga to mam ochotę wymiotowac :(.

Aśku dużo zdrówka!

MonikaZgierz mnie też tak mówili i nic z tego nie wyszło ;).

Pampuszek, żeby to niemyslenie o porodzie bylo takie latwe :p.
 
My sobie z mężem wczoraj wieczorem poszliśmy na 1,5 godzinny spacer i powiem Wam, że w nocy malutka strasznie mnie cisnęła gdzieś na dole - takie bolesne kłucie. Dzisiaj też się to utrzymuje i dodatkowo brzuch się opuścił :-)
 
Hej dziewczyny, widzę, ze już wszystkie wyczekujecie strasznie swoich pociech, nie dziwię się :) też bym chcials już Julke w domu.. U nas postęp od tygodnia Mała już nie jest w inkubatorze i możemy się przytulac i karmić piersią, chociaż najlepiej jej się śpi przy tym ;) Julcia wazy już prawie 2100 g i już dzisiaj mialam ja przywieźć do domku, to od poniedzialku czekamu na konsultacje kardiologiczna i się nie mozemy doczekać. Mam nadzieję, ze dzisiaj już doktorek łaskawie przyjdzie i jutro będziemy już sobie w domku ;)
co do cesarki to powiem wam, ze mi siostra i kolezanka mówiły, ze strasznie boli, a ja jakoś tego tak nie odczuwalam, może byłam cały czas w zbyt dużym szoku, bo to wszystko tak nagle i nastawiona bylam na sn. Jedyne co to szwy po kilku dniach zaczynają ciągnąć, ale jak sie juz raz podniesie samemu to już jest w porządku, przynajmniej dla mnie tak bylo, bo lezalam na sali z dziewczyna, która po 4 dniach jeszcze miala z tym straszny problem.
Powodzenia Wam wszystkim :) jak tylko będziemy już w domu to pochwałę sie jakimś ładnym zdjęciem Małej :D
 
Jaranti - trzymam kciuki za Twój jak najszybszy poród :D. A powiedzcie mi dziewczyny, dlaczego nie można dłużej czekać z rozwarciem tylko wywołują wtedy ?

sylvuskavol

Pampuszek nie bardzo rozumiem pytanie o tym rozwarciu ... :sorry2:
Jesli chodzi o to czemu mam wywoływany poród dzień po terminie to mój gin się zabezpiecza,bo 30.04 - to bylaby data porodu z OM, a z pierwszych usg na 12.05. I to jest prawie 2 tygodnie różnicy.... :nerd::szok:
A poza tym ja się już bardzo męczę. A skoro ma dyżur i może nade mną czuwać to dlaczego nie? :tak:
wiadomo, że wolałabym żeby samo się zaczęło, ale nie idzie :no: W sumie wczoraj przez 2 h utrzymywał sie u mnie regularny ból jak na okres w przerwach po 10 min i do tego rwało w krzyżu, ale brzuch nie twardniał, no i piekielne mdłości. Poszłam pod prysznic i wszystko przeszło :crazy: Fałszywy alarm. A miałam nadzieję na wycieczkę na porodówkę...
 
Martyyyyna- zrób dziś kolejny spacerek i może się rozkręci

Asia.20.09- życzę szybkiego powrotu do domku z Julką

Jaranti- według mnie i tak lekarz długo czekał, bo zazwyczaj biorą termin z OM.
 
MonikaZgierz myślę, że nie jest żle, mniej więcej jej wiek z usg się zgadzał więc jest ok. Zresztą ja też miałam nieregularne cykle miesiączkowe, a raczej termin się zgadza, bo małą spłodziliśmy na wakacjach gdzieś ponad 2 tygodnie po miesiączce.
 
reklama
Martyyyna - No i prawidłowo, spacery są dobre dla nas teraz na pewno :))). Ja też mam już nisko brzuch w sumie coraz niżej idzie stopniowo ale nic więcej się nie dzieje :p.

asia20.09 - powodzenia z wracaniem do domku! Fajnie że wszystko jest ok :)

Jaranti - bo Ty pisałaś a może inne dziewczyny równiez że trzeba sprawdzać w szpitalu po terminie stan rozwracia, bo możliwe że rozwarcia nie czuć. A mi chodzi o to czemu groźne jest chodzenie z rozwarciem :). Skoro wiek z USG się zgadzał, to powinno się chyba ten termin brać pod uwagę tak uważam :). No ale dobra, lekarze mają tam swoje metody :p.
 
Do góry