reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Wichurka, pytam bo ja mam na 4 maj i juz sie pogubilam w ktorym tyg jestem bo mi w karte wpisuja ciagle łamana cyfre np 33/34 i co chwile mowia ze jeszcze 1tydzien i niech sie dzieje :eek:

Iza, hej hej, czuje sie w kratke, raz tak a raz siak ale motam sie strasznie zeby zdazyc ze wszystkim i brakuje mi dnia codziennie. Mam tez okrutny apetyt, oczywiscie na slodkosci i becze ze nie moge... A apetyt jest tak ogromny ze zachowuje sie wtedy irracjonalnie i nieraz uleglam... Mysle non stop o tym, co zjem jak cukrzyca minie. Lista jest coooraZ dluzsza....A Ty jak tam?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czeeeść dziewczyny,


Leże i panikuje - mam skurcze co 7 minut :-( a to dopiero 36tc..
Nospa wzięta, ciepła kąpiel i nic. Czekam. Co mam robić? Co z tym szwem?
Jak nie przejdzie do godziny, jadę na IP.

Nie za wcześnie na ewentualne rozpakowanie?

spokojnie, już duże dziecko. jak się rozpakujesz to nic się nie powinno stać - mi tak gin mówił. jeżeli chodzi o same skurcze jedz od razu na IP bo tak jak ja masz szew a to inna bajka - niebezpieczne dla szyjki.
daj znac co i jak
 
Nanncy czuje sie tak jakbym czytala swoje mysli. Po pierwsze: tak zdarza mi sie podjesc :) rozne rzeczy :), po drugie: moja lista tez jest baaaardzoooo dluga i nie wiem jak uda mi sie wrocic do formy po ciazy jak ja mam tyle rzeczy na liscie ;). Chyba mi dni zabraknie, zeby wszystko zjesc ;). Ja mam chyba depresje :(. Mam taka liste rzeczy do zrobienia a checi ZERO!
 
Hej w prima aprilis :p
Spać nie mogę esh....iza_marta to witaj w klubie, bo ja też mam mega listę rzeczy do zrobienia ale jakoś ta lista wolno się skraca, a właściwie trudno stwierdzić, czy się skraca ponieważ dochodzą zawsze jakieś nowe "kwiatki"
Dziewczyny, normalnie boję się gotować. Dwa dni pod rząd poparzyłam sobie prawą rękę (dobrze, ze poszło na rękę a nie na brzuch). Najpierw poparzyłam najmniejszy, ostatni palec - Kilka godzin spędziłam z ręką w miseczce z zimna wodą. Bolało, bo aż bąbel wyskoczył. Ale woda z lodem dała radę. Wczoraj biorąc garnek z palnika, ścierka zahaczyła o palnik i woda z ranka chlusnęła mi tym razem na palec wskazujący i środkowy .... i znowu spędziłam kilka godzin z ręką w miseczce z zimną wodą. Naprawdę boję się gotować! esh...ta moja niezdarność...
 
My też już nie śpimy,dzisiaj wizyta u dentysty.Obiecywałam sobie ,że jak będzie ładna pogoda to będę spacerowała.....tak ......niestety nie mam weny na spacery zwłaszcza po południu.
 
kasia.artwik, pytałaś, czy na zgagę pomagają migdały. TAAAAAAAAAKKKKK!!!! Mnie też mocno męczy, ale jak zjem ich kilka, to MOMENTALNA ulga. Gorzej w nocy, zdarza się, że mnie zgaga obudzi, ale wtedy biorę tabletkę Rennie (można w ciąży, byle nie przeginać) i też od razu jest po sprawie. Zestaw migdały + Rennie na noc to mój obowiązkowy zestaw ratunkowy :) a, no i jeszcze prażony słonecznik działa podobnie :)
Aaa, no i jeszcze dobrze jest tak wycelować, żeby kiedy idziesz już spać, to żeby w żołądku było mało treści, żebyś jeszcze nie była głodna, a żeby żołądek się nie męczył z kwasami. Ja zwykle robię tak, że kładę się spać o 00.00-1.00, a od 19.00 jem już tylko owoce i warzywa, ewentualnie coś zgago-walecznego (migdały lub słonecznik prażony), żeby jak będę się kłaść spać, to żeby po 3 godzinach w żołądku już raczej nic nie było. Zgaga się nie pojawia, kiedy żołądek jest pusty - rano nigdy jej nie ma. No, przynajmniej u mnie :)

Straciatella, nie martw się. Dziecko mogłoby jeszcze poczekać, ale tak naprawdę nie wiadomo, co jest dla niego lepsze - czy posiedzieć, czy już wyjść. Może ma jakiś powód, o którym nikt nie wie. Moje siostry urodziły się 15 lat temu w 33 tygodniu, ważyły po 2 kg i wszystko było jak najbardziej ok. Więc jakby co - nie martw się, maleństwu nic nie grozi. Trzymam kciuki i pisz co tam słychać!
 
Ostatnia edycja:
Anitajas uwazaj na siebie! To straszne co piszesz! Na ktorym paluszku bedziesz sprawdzac poziom cukru jak wszystkie poparzysz ;).
Dobrze, ze brzusia nie oblalas :).

Straciatella jak sie czujesz? Wszystko dobrze? Kochana martwimy sie o Ciebie.
 
Witajcie w kwietniu. Część z Was( tych co mają termin na początek maja) pewnie się rozpakuje w drugiej połowie. Ja zaciskam nogi do połowy maja, ale czy mi się uda, to się zobaczy.

Anitajas – uważaj na siebie. Mnie wszystko z rąk leci i co chwila słychać hałas upadających przedmiotów ;-)

Funia- powodzenia u stomatologa

Straciatella- daj znać jak będziesz, bo wszystkie jesteśmy ciekawe jak sytuacja się rozwinęła.
 
witam was pięknie wróciliśmy z niespodziewanego pobytu w szpitalu:baffled:
zaczęło się od mega bolącej kości ogonowej później brzuszek się stawiał wię pojechaliśmy okazało się że szyjka mocno skrócona więc podłączyli mnie do kroplówki i tak sobie leżeliśmy;-) już wszystko ok mały waży 2300:szok:

ale teraz jak widziałam różne akcje boję się porodu masakrycznie szpital przeraża:-(
teraz muszę się bardzo oszczędzać a tu przydało by się sprzątać na święta no trudno będę musiała odpuścić albo po troszku powolutku
 
reklama
Do góry