reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

hej hej hej :-)
u nas słonecznie, ale rano zimnica - 1,5 st :eek: trzeba było skrobać autko :wściekła/y: nie lubię skrobania autka ;-)

Mrówek u dziadków, nocka lepsza, ale ze dwa dni ma odpocząć od zarazków przedszkola ;-) babcia wie co mówi ;-) tak wiec, zawiozłam do dziadków ;-) troszkę nieprzytomny był, ale jakoś dał radę się podnieść ;-)


a sen miałam :-D że urodziłam! Juliannę :laugh2: masa chłopięcych ubranek, a do domu przynoszę szparkę :-D i nie wiedziałam jak mam ją nazwać ;-) :-D oby to był tylko sen ;-)

męża bzyknęłam :-D a co ;-) już nie dałam rady ;-) Mrówek miał ciężką fazę snu, więc bzyknęłam ;-) do weekendu to bym nie dała rady wytrzymać ;-)

Ślubny ma dzisiaj spotkanie w mojej firmie ;-) robi projekt elektryczny dla nas, więc ... bzyknąć się nie bzykniemy, ale mojego wspaniałego mężulka zobaczę ;-) w końcu zrozumiał i ustawił tak spotkanie by wracać ze mną ;-) zawsze bierze auto służbowe, umawia się na okolice 14 i później po spotkaniu musi jechać 30 km do siedziby, by zabrać chłopaków do Zielonej Góry ;-) a dzisiaj wraca ze mną ;-) może jednak gdzieś w ten las zajedziemy :-p
 
reklama
Witam.
U mnie za oknem słoneczko. Ciekawe jak długo.

Nie wiem czy któraś z Was pamięta jak kiedyś (dawno temu) pisałam, że mój brzuch rośnie "skokami". Udało mi się teraz taki skok uchwycić. Tydzień temu miałam w pasie 90cm. teraz mam już 98cm:szok:. :szok: :szok:

Co do seksu to ja zakazu nie mam, ale libido mi spadło. Wieczorem jestem zmęczona, a rano mężulek w pracy.

Aśku Julian czy Julianna- ważne że zdrowe:-D n;-) :-D fajny sen

Ja dziś mam gorszy dzień. Ciasno mi w moim ciele, tu mnie boli, tam mnie ciągnie. Chyba pora ruszyć pupę z łóżka, to tak myśleć nie będę.

Miłego i "lekkiego" dnia Wam życzę.
 
Witam :) U mnie również słonecznie ale chłodno. :tak: Dzisiaj rano bolał mnie brzuch - chyba z tego trzymania moczu całą noc, wcale nie czułam, że chce mi się sikać a rano wyjść z toalety nie umiałam :-D Co do seksu to ja z początku miałam zakaz a teraz to często u nas jest. No chyba, że mąż jest zmęczony i idzie o 20 spać :-D
Danusia gdzie ty to jesteś ? Ale pewnie już przyzwyczajona do takich mrozów :tak:
 
Witajcie... wiem wiem... dawno mnie tu nie było... ale jakoś tak ostatnio chwili brak by spokojnie przed komputer usiąść... Okazało się że Malutka ułożyła się na mych nerkach i powstały zastoje.. 5 dni w szpitalu celem obserwacji a teraz picie hektolitrów wody, leki rozkurczowe i czekanie na final ... :) ... Od wczoraj nieco zaniepokojona chodzę bo jakoś mniej aktywna się zrobiła choć przez te kilkanaście minut, w trakcie których tak sobie siedzę wiercenia jakby więcej... w koncu już obu nam ciężej... coraz częściej brak mi tchu.. a jeszcze 2 miesiące... mam termin na 11/12 maja ale z USG już od 2 miesięcy wychodzi 28/29 kwietnia.. zobaczymy.. w każdym razie torbę dla mnie i maluszka muszę w końcu przygotowywać... ten pobyt w szpitalu mnie w tym utwierdził bo jeszcze kilka tygodni temu myślałam że wszystko da rade kupić mąż kiedy już urodzę... teraz wiem że najbardziej potrzebne rzeczy powinnam przygotować nieco wcześniej...
Ehh... oby wszystko było dobrze.. moje lęki ciążowe chyba nieco przybledną dopiero gdy usłyszę płacz maleństwa... Pozdrowionka!



http://lbdf.lilypie.com/lrnlp1.png
 
Hej dziewczyny;)
Jestem tu nowa,właśnie do was dołaczyłam;)
Jestem aktualnie 25 ty ciązy za 2 dni będzie 26 tydzień.I szczerze jest to dla mnie ciężki 26 tydz.bo wiążą się z nim przykre wspomnienia:-(,ale trzeba być dobrej myśli!I ostatnio jak byłam u pani doktor to powiedziała,że szyjka mi się skraca i muszę się oszczędzać!No i we wtorek znów do niej idę do kontroli czy czasem więcej się nie skraca?!Boję się trochę bo termin mam na koniec maja a tu dopiero jest 25 luty więc dużo,za wcześnie!!!Oby tylko donosić do połowy maja to będzie spoko!To nie jest moja 1 ciąza,trochę przeszłam i z tego powodu mój lęk jest trochę większy,ale trzeba wierzyć,że będzie ok!:happy:
 
Monika Zgierz, ja slyszalam wczesniej o mozliwosci spotkan z polozna od 21tyg na Nfz, nawet mialam skorzystac, zwlaszcza ze nie chodze do szkoly rodzenia...ale w koncu nie wiedzialam gdzie sie zglosic i tak jakos minelo...
W tym tygodniu mialam w planach zapytac w przychodni rodzinnej, moze jutro pojdziemy z mezem.

Natomiast czytalam ze wlasnie malo kobiet wie o takiej mozliwosci. Nawet jest jakas cala kampania i strona internetowa promujaca taka opieke i jedna z celebrytek ją wspiera. Trzeba by w necie poszukac...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry