reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

iza_marta rozumiem :tak: Ja też z początku jadłam frytki, cheeseburgery, kebaby ale teraz to ograniczam. A jak mam smak to zjem ale troszkę :tak:
 
reklama
CzekamyNaIgorka najwiecej przytylam w I trymestrze, bo nie moglam nic jesc takie mialam nudnosci. Jedyne co mi smakowalo to wlasnie tzw. junk food, ktorego przed ciaza nie jadlam. Nawet mowilam ostatnio do meza, ze mam duze wyrzuty sumienia, ze nie karmie dziecka wartosciowym jedzeniem, bo np. nie jadlam warzyw w ciazy...mialam totalny odrzut! A jeszcze kilka tygodni przed ciaza zajadalam sie ciagle salatkami. Duzo na niekorzysc zmienilo sie w moim jadlospisie podczas ciazy i plusem tej cukrzycy jest to, ze wroce na wlasciwy tor. Zwlaszcza, ze mam garnek do gotowania na parze, ktory byl czestym bohaterem w naszym domu a od kilku miesiecy siedzi na dnie szafki ;).
 
tapet nadal nie mam :dry: przeszukałam miasto, nic mnie nie zachwyciło :-( zamówiłam na necie ... może za 15 dni roboczych będzie :dry: o ile jeszcze producent ma ;-) eeee ... nie jestem coś zdecydowana ;-)
ale za to trwa właśnie malowanie sufitów ;-)

Mrówek od jutra u dziadków ... taki jakiś mizerny, nie ma co ryzykować rozkręcenia się choroby :dry: bladziocha :-( oby szybko się pozbierał ;-)

plecy mnie bolą :dry: czas poczytać Mrówkowi i lecieć do biedry, bo kurna o maśle zapomniałam :sorry2: skleroza ciążowa ;-)
 
Straciatella widzę że u Ciebie dobry nastrój w pełni aż chcę się od Ciebie troszkę zaczerpnąć :))))))))

iza_marta no widzisz? I fajnie wyszło a tak się stresowałaś kochana :p

Aśku to jeszcze do bzykania tydzień :))))))) / nie jesteś coś zdecydowana do tych tapet :) uroki ciąży? :p

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzisiaj u nas też słonecznie pięknie, ale ja znowu od rana nie bardzo się czuje...poleżałam , robak na całe szczęście się rusza więc ufff ale ogólnie nie jest za dobrze...pocieszenie dla siebie ...będzie jeszcze gorzej :)
 
Aśku dołączam do kółka różańcowego narzekających na ból pleców :-(dzisiaj nie do wytrzymania, ból promieniuję na nogi :baffled: ani leżeć, ani siedzieć. I dzisiaj dwa razy mi się słabo zrobiło.
Pierwszy raz niestety... Kołowrotek w głowie.:crazy:

diabliczka kochana, współczuję takiego samopoczucia, ale trzymasz się dzielnie :-)
No i proszę mi tu o seksie nie wspominać, ja już w celibacie drugi miesiąc, a gdzie tu do końca ciąży i połogu :no: Dziewicą na nowo zostanę...
 
Czesc
Wpadam wam troche pomarudzic......
U nas dzis rano -26 st. :crazy:i sniegu pelno wrrrrrrr :nerd:, normalnie to mi az tak bardzo zima nie przeszkadza, ale pod koniec lutego zaczynam miec poprostu dosc, dodatkowo juz na dobre z kurtki zimowej wyrastam i odpiety zamek od dolu nawet nie pomaga:no:. Zazdroszcze wszystkim polskiej pogody jaka by ona nie byla.

O widze ze o seksie cos jest :-)tak sie akurat sklada ze po 6-ciu tyg celibatu mam juz meza w domu i musi nadrabiac zaleglosci i mnie dopieszczac :-p a co!!!

Mamy juz chyba lozeczko wybrane i wozek tak na 70-80% w weekend lookalismy i chyba sie zdecydujemy.

Pozdrawiam majowki ;-)
 
Danusia jejku gdzie Ty jestes, ze tak strasznie zimno??? Na Syberie Cie wyslali ;).

Maz niech dopieszcza, bo potem znow bedzie celibat...okres pologu, itd :(.

U nas ze wzgledu na moje problemy zdrowotne cala ciaze prawie zero seksu, az sie plakac chce :(.
 
Witam wtorkowo.....dobrze ,że ja mogę używać do woli....chociaż M jest tylko w weekend.....dzisiaj piękne słoneczko,wybieram się na spacer....jutro jadę z synem na wizytę do diabetologa,czekamy na pompę insulinową.Wczoraj miałam takiego doła,dobrze ,że sama byłam ,bo mogło być grożnie.Jeszcze 2 miesiące ,będzie mi się dłużyć.Trzymajcie się ,pozdrawiam .:-)
 
reklama
Heloł Babeczki :-)

Za oknem brzydko, jakby się niebo zesrało...

Tym oto tekstem mojej dawnej wykładowczyni powitam się z wami w ten jakże piękny dzień:nerd:
Zimno, ponuro, bleh. Taki mamy klimat :cool:

Ty, Danusia. Co by nie mówić.. masz gorzej :-D Gdzie to przebywasz?

Moi mężczyźni wybyli z domu, kolejny dzień relaksu i błogiego lenistwa. Trzeba korzystać, bo później nie będzie tak miło :happy:
Nikoś szaleje w brzuchu jak opętany, macha tymi stopami pozdrawiając moje żebra :rofl2: z główki w pęcherz i "Masz matka! Dobrze ci tak" :-p

Co jemy na śniadanko? Może któraś wpadnie na tosty? :dry:

Widzę temat SEKSU? :nerd::rofl2::-) Ja już od 15 czy 16 tc mam zakaz seksów :zawstydzona/y: Umilamy sobie życie inaczej, ale to nie to samo..
Mając szew to nawet pod koniec ciąży nie bede mogła :baffled:
 
Do góry