reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Padam!
Mama jednak nic nie gotowala wiec sama musze: pomidorowa, kurczaka z brokulami i ryzem. Zrobie, zjem, wykapie sie i ide spac.. Milego wieczorku :*

Ewelinka tak, oboje rodzicow mieszkaja w tym samym miescie co ja :)

Brandy banany sa tuczace, a winogrona maja w sobie duzo cukrow, wiecej niz inne owoce i powoduja nagly wzrost cukrow we krwi, taki sam jakbys sie najadla cukierkami.
 
Cześc dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie?:) Dołączyłam do was dośc niedawno później zniknęłam bo wylądowałam w szpitalu. Niestety nie dałam rady nadrobic postów.

Mam pytanie są tu może mamy z trójmiasta ? Chodzi mi o adresy gdzie mogę kupic fajne ciuchy ciążowe m.in. sukienki eleganckie.
Buziaki!
 
o bananach i winogronach też słyszałam, o mandarynkach też...
Nie no kochane nie popadajmy już w paranoję... wiadomo dwa kilo bananów czy winogron dzień w dzień to faktycznie za dużo, ale jak codziennie będziemy jeść z umiarem to powinno być ok :)

a mnie tak okropnie zaczął boleć ząb jakieś pół godziny temu...a tu dentysta dziś już nie przyjmuje ;( wzięłam apap ale czuję że ciężko bedzie mi przetrwać noc i weekend ;( no cóż, nie ma przeproś w poniedziałek w pędem do sadysty, bo to już śmieszne nie jest i sam ząbek się nie naprawi... :no2:

z tego wszystkiego oglądam sobie na yt "kwiat pustyni" podobno bardzo wzruszający.
 
Ostatnia edycja:
Cześc dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie?:) Dołączyłam do was dośc niedawno później zniknęłam bo wylądowałam w szpitalu. Niestety nie dałam rady nadrobic postów.

Mam pytanie są tu może mamy z trójmiasta ? Chodzi mi o adresy gdzie mogę kupic fajne ciuchy ciążowe m.in. sukienki eleganckie.
Buziaki!

Ja kupuję ciuchy ciążowe w Happymum - mają swój salon firmowy w Klifie w Gdynii na Ip. Możesz też całą kolekcję zobaczyć online: Happymum - odzież ciążowa
Polecam, bo ciuchy są dobrej jakości i można je nosić też po ciąży, bo są jakoś tak fajnie skrojone :)
Mają salony w całej Polsce swoją drogą, można też kupować online, także polecam w sumie wszystkim.

Tańsza alternatywa do H&M, ale jak tam ostatnio byłam to dawno nie widziałam takiej masakry :( Choć mam stamtąd piżamę, tunikę i leginsy :)
 
Ja kupuję ciuchy ciążowe w Happymum - mają swój salon firmowy w Klifie w Gdynii na Ip. Możesz też całą kolekcję zobaczyć online: Happymum - odzież ciążowa
Polecam, bo ciuchy są dobrej jakości i można je nosić też po ciąży, bo są jakoś tak fajnie skrojone :)
Mają salony w całej Polsce swoją drogą, można też kupować online, także polecam w sumie wszystkim.

Tańsza alternatywa do H&M, ale jak tam ostatnio byłam to dawno nie widziałam takiej masakry :( Choć mam stamtąd piżamę, tunikę i leginsy :)

Najbardziej zależy mi na kupieniu kilku eleganckich sukienek czy oprócz H&M (same czarne sukienki ciążowe- średnio na ślub..:/) i Happymum możesz coś polecić? Wiem, że mają sprzedaż wysyłkową, ale wolałabym jednak przymierzyc czy będzie mi pasowało i nie bawic sie w odsyłanie :)
 
Najbardziej zależy mi na kupieniu kilku eleganckich sukienek czy oprócz H&M (same czarne sukienki ciążowe- średnio na ślub..:/) i Happymum możesz coś polecić? Wiem, że mają sprzedaż wysyłkową, ale wolałabym jednak przymierzyc czy będzie mi pasowało i nie bawic sie w odsyłanie :)

No tak, ale Happymum masz salon w Gdyni w Klifie. Ja też nigdy nie kupuję wysyłkowo, tylko jade i mierzę.
Koleżanka mi też mówiła, że jest jakiś sklep z odzieżą ciążową w Gdańsku Wrzeszczu na Klonowej, ale nie wiem gdzie dokladnie - musiałabyś w sieci poszperać...
 
Witam Joanna Dymkowska :)
banany, bo są bardzo kaloryczne.
a winogrona to nie wiem dlaczego :)
tak są kaloryczne, ale też coś innego , jak znajdę ten wątek bądź sobie przypomnę to napiszę na pewno :) może faktycznie chodzi o ten cukier
beaciaa witamy ponownie :) a co się stało że byłaś w szpitalu? Może pisałaś...
brownagula tak tak mi chodziło o większe ilości...kurcze...ząb ajjjjj współczuje na prawdę mam nadzieję że troszkę zmniejszy się ból :/
Od wczoraj mam straszne twardnienie brzucha, myślałam że to po mandarynkach ale dzisiaj dalej to samo aż teraz się z lekka przeraziłam a wiem że Wy już miałyście takie problemy...nie wiem co myśleć...taki napięty bardzo :-( i w dole taki ucisk jakby miało mi coś zaraz wyskoczyć... :/
 
diabliczka ja przez mój tłuszczyk nie wyczuję twardnienia, ale nieraz kłuje mnie coś w podbrzuszu, na wzgórku łonowym, tak jakby w środku... i mam wrażenie że coś się przesuwa w dół. martwię się ale w czwartek mam wizytę i jak nie będzie gorzej to wytrzymam do czwartku. ciężko mi, bo to moje pierwsze takie niepokojące objawy, a żadnego krwawienia ani plamienia nie ma, więc mam nadzieję, że będzie ok:-(

winogrona mają dużo cukru, objadałam się nimi masakrycznie, ale jak mi w wynikach wyszedł podwyższony cukier, i położna pytała co jadłam dzień wcześniej, to wskazała właśnie na winogrono, że to one winowajcą...

"kwiat pustyni" piękny film, ryczałam co chwilę:tak:
 
reklama
ale się u mnie rozpętało! śniegiem sypie, zawieja...
Z psem tylko na szybkie siusiu .... oczywiście sunia musiała wsadzić pyszczek w śnieżek :tak: dawno takiego radosnego psa nie widziałam :-D
jak mi przymroziło policzki, zastanawiałam się co ja głupia chciałam żeby spadł śnieg :confused:

ząb nie przestaje ani trochę, a wzięłam dwa apapy i już dosyć czasu minęło... :(
Mój dentysta w soboty niby przyjmuję ale nie zawsze... jutro od 8 będę koczować i błagać o znieczulenie+rozwiercenie+ opatrunek .... jestem nawet gotowa zapłacić 100% wizyty prywatnej.. Boże, jaki ból ;(
 
Do góry