reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ewelinka myślę, że 15latce to najlepiej jakieś kosmetyki do makijażu to chyba każda nastolatka lubi:)
Lenka upiekłam szarlotkę, właśnie się studzi:)
brownagula ja już czuję je dość intensywnie a najbardziej w nocy i niestety nie daje mi to spać:(

właśnie obiadam się chlebkiem tureckim i spędzam samotny weekend mój mąż pojechał do mamusi i "swoich dzieciaków"
 
reklama
Mnie wykasowalo sie wszystko co kazdej odpisalam,:sorry2: a wszystko przez klawiature, ktora slubny zalal dzisiaj kawa i wszystkie klawisze zaschly,:cool: nie da sie nic napisac, trace cierpliwosc.:-( Jak wciskam a, to pojawia sie aaaaaaaaaaaaaa, na cala strone, wczesniej mnie to bawilo, ale juz przestalo. :-( Wypadki sie zdarzaja, ale jemu za czesto, :sorry2: tylko moja milosc do niego ratuje go przed tragiczna smiercia. :-p Napisze pozniej juz nowa, nie wyprowadzajaca mnie z rownowagi klawiatura, ;-) ktora slubny obiecal dzis zakupic.;-) Buziak. :*

ps; te krotka wiadomosc pisalam 20 min, wiec i tak jestem dumna z mojej cierpliwosci. :-p
 
Ostatnia edycja:
Karoli witaj i gratulacje synka :)
ewelinka a jakiś może kosmetyk? albo coś z biżuterii Tanie a fajne
Lena :) cieszę się że chociaż jakiś smak jest :) Ja dzisiaj nie wiem co bym zjadła...mam gruszki, jabłka, pomelo, granaty, kiwi a jakoś do niczego mi nie idzie :/ Jedynie banana zjadłam, a propo właśnie wiecie że nie można dużo jeść bananów? Heh Ostatnio czytałam w gazecie, ale nie pamietam gdzie...
ivon oooo dobry pomysł te krokiety mmmm i barszczyk do tego ajjjj aż mi jęzor lata :-)
brownagula super!!! :) Ja jak czytam o Was to się sama nie moge doczekać kurcze...wczoraj sąsiadce się pożaliłam że jeszcze nie czuje a ta że "kochana jeszcze będziesz miała dosyć tych "ciosów " :p

A ostatnio czytałam artykuł w M jak mama o serach pleśniowych: "Tak naprawdę jest on uzasadniony tylko w przypadku części s pl , a nie absolutnie wszystkich.Takim ryzykownym produktem mogą być m.in. s.pl wytwarzane z surowego, niepasteryzowanego mleka. W ten tradycyjny sposób wytwarza się...np. we Francji i stamtąd...pochodzi uzasadniony zakaz ich spożywania w ciąży. Zagrożenie stanowić może zarówno francuski brie czy camembert, jak i twarde sery przerośnięte szlachetną niebieską pleśnią. Oczywiście dotyczy to także francuskich produktów z mleka surowego sprzedawanych w Polsce.
...najpopularniejsze na naszym rynku serki brie i cam. typu Turek możesz jeść bez obaw, bo są w 100 % bezpieczne... "
tak po części bo kiedyś był o tym temat :)
Natuszka ojjjjj jak już się zaleje to po ptakach :)))))) ja nie raz piszę normalnie i mi zgaśnie laptop wtedy aż grrrr zazwyczaj jak pisze duże notki :* ściskam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry