reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej :) jakiś taki ponury dzień, a zapowiadają, że ma nadejść zima...brrr Co do prezentów na Święta, to już się zaczynam zastanawiać, dla dzieci mam już kupione, ale dla dorosłych zawsze jest problem... :) :)
 
reklama
stylowi_pl_dziecko_14911484.jpgNo nie mogę- ale słodkie :-)
 

Załączniki

  • stylowi_pl_dziecko_14911484.jpg
    stylowi_pl_dziecko_14911484.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 49
Milva taki dekoder jest super, ja nie przepadam za TV ale czasem jak jakis film leci to nagrywam i przewijam reklamy ogladajac nagrane :)

Asku ale Ci fajnie pracowac z domu, chociaz ja to bym sie chyba nie mogla zmotywowac :)

Lena ja w tym roku rodzicom daje pieniazka, wiem troche beznadziejnie, ale sami tak chcieli, bo jada na wakacje w lipcu, maja narazie hotel zabukowany i beda mogli te pieniazki odlozyc sobie na wakacyjne wydatki :) a tesciowej zawsze wysylamy pieniazka bo ona jest daleko wiec paczki sie nie oplaca wysylac (ostatnio wysylalam i zaplacilismy ponad sto funtow za niecale 10kg :o)

Nana mnie sie spac chce czy wieje, czy pada, czy slonce swieci.. Po prostu spie na stojaco :D


Jeszcze niecale 2 godzinki. Na obiad tez wyjatkowo nie mam pomyslu :/ wiec pewnie bedzie standardowe jakies mieso, ziemniaki i warzywka :)
 
gwiazdeczka a czemu nie? Pieniadze to tez dobry pomysl. Przynajmniej dana osoba przeznaczy je na co chce :) Ja myslalam jeszcze nad gift card do Primark'u :D Moja mama uwielbia ten sklep. Ja tez nic nie wymyslilam wiec chyba zrobie gulasz z makaronem chociaz w ogole na niego ochoty nie mam :p
 
Lena pewnie dlatego, ze mi sie wydaje, ze ktos te pieniadze wydac moze np na rachunki albo jakies biezace potrzeby wiec to nie jest jednak prezent. Ale tak chcieli wiec beda miec :) a gift cardy to super pomysl, rok temu Tacie kupilismy gift card do B&Q i sie bardzo ucieszyl :D:D a z Primarka uwielbiam smieszne skarpetki i cieple pizamki :D
Nana taki bigos bym sobie zjadla. Dasz troche?:D mnie sie nie chce robic :D a o pierogach juz nie wspomne:D
 
Hej, ja dzisiaj mam obiad eksperymentalny ;D Ale wyszedł super !

Zmieliłam w maszynce pierś z kurczaka, z połową paczki rukoli (mógłby być szpinak, ale nie miałam;), dodałam jajko, bułkę tartą, sól, pieprz, zrobiłam z tego niewielki kulki. Podsmażyłam na patelni, zalałam rosołkiem z kostki, dodałam śmietanę i okolo 2-3 łyżeczek kaparów :)
Do tego ziemniaczki, pycha :))) Klopsiki wyszły uroczo zielone, a sos ma fajny wyrazisty smak dzięki kaparom :) Mógłby być zamiast nich też koperek :)

Straciattella witaj spowrotem, mamy nadzieję że następnym razem w szpitalu wylądujesz nie wcześniej niż w połowie kwietnia ! ;)
 
reklama
Czeeeeeść Kochane!!!! :cool::-):-)


Jak dobrze móc znowu do Was zawitać. Przez te przerwy chyba nigdy już się nie "wbije" w temat tak jak wcześniej, ale mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie :happy2:


Wczoraj o 12 wróciłam do domu po ponad tygodniowym pobycie w szpitalu. Trafiłam tam z koniecznością zdjęcia pessara - wdała się jakaś infekcja, oj nieprzyjemne...
Ledwo zdjęli, po dwóch dniach szyjka była już prawie całkiem zgładzona, jakieś skurcze... nic nie czułam, ale cały czas podawali mi leki rozkurczowe i antybiotyki dowcipnie :dry::dry: Założyli szew i teraz bezwzględny nakaz leżenia (gdyby to było takie proste przy 3 latku)... Na szczęście mąż pomaga jak może, więc będę mogła relaksować się całymi dniami.


Maluszek wczoraj podczas USG miał 17,2 cm, więc jest troszke przydużawy :-p Brzuchol mam jak piłka (pochwalę się w odpowiednim wątku) i powoli zaczynam się kulać niczym foka.

Mam nadzieje, że teraz to już (odpukać) nic się nie wydarzy i jakoś wytrzymamy w dwupaku byle do 36 tc... :happy2::happy2:



A co u Was? Jak się czujecie? Jak samopoczucia? Jak rodziny, mężowie, dzieci? Maluszki kopią?
Stęskniłam się za Wami.. :-)

oj my też się za Tobą stęskniłyśmy i to jak :) cieszę się, że wszystko jest w porządku. Teraz tylko leżeć i odpoczywać. Mi też już trochę brzuch podrósł i muszę się pochwalić - dziś po raz pierwszy w tej ciąży założyłam spodnie ciążowe, wiecie jaką czuję ulgę? takie wygodne, nic nie ściska, ojej :)

ja też boję się pająków, ale mój szwagier piszczy jak kobieta jak widzi pająka, he he he ja jestem jeszcze w stanie go zabić :)

co do snu, to ja mam tak, że nie mogę zasnąć, przewracam się z boku na bok, a rano nie mogę się obudzić. Dziś wstałam prawie o 11, aż mi głupio :)

co do obiadu to ja wymyśliłam na jutro gulasz z ziemniakami i buraczkami, dziś za chwilę lecę do koleżanki, z którą leżałam w szpitalu w jednym pokoju, ma rodzić 1 czerwca :)

edit: ja też chcę bigosu :) wczoraj przed snem 3 razy to powiedziałam do M

wiem, że już był ten temat i przepraszam, że zapytam, ale nie wiem na której stronie mam szukać. jakie witaminy bierzecie? wiem, że któreś z Was odradzały jakieś bo się odbijało rybą. Mi lekarz powiedział o Pranatal z kwasami omega 3, czy coś takiego, ale mówi, żeby zapytać w aptece, które są dobre.
To które kupić?? :)
 
Do góry