reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hahah dziewczyny a ja sie czuje jak za moich nastoletnich czasow: wszystko mnie zlosci, mam straszne humory, zloszcze sie o byle co, mowie prosto z mostu co mi sie nie podoba, jadlabym same niezdrowe rzeczy (no nie liczac jablek), dopadlo mnie okropne lenistwo i tylko bym siedziala na kanapie caly dzien ogladajac TV i spiac na zmiane. Dobrze jednak, ze mam juz troche oleju w glowie i nie obzeram sie smieciowym jedzeniem i staram sie ruszac.. Co do humorow, no coz, wszyscy musza sie przyzwyczaic :-)

Karoli nie no co Ty, moj maz jest czarny i czekamy na, jak to moja siostra kiedys stwierdzila, mala latte ;-). A co do urody to mysle ze dla kazdej z nas wlasny dzidzius bedzie najpiekniejszy :tak:
 
reklama
struss ciotkę masz w pyteczkę :D
jest taki przesąd, że nie powinno się odmawiać ciężarnej bo wtedy odmawiającej osobie zalęgną się w domu myszy, ciekawe ile w tym prawdy...xD

A ja dziś zjadłam pół kilo mandarynek... mmm jak mi posmakowały :D
I chodzi za mną snikers do chlebka,już kiedyś o tym pisałam nawet, ale wycofali go kilka lat temu...:confused2:
I wymyśliłam sobie, że sobie kupię ze dwa snikersy i rozpuszczę w kąpieli wodnej i wysmaruje tym chlebusia i może zaspokoję zachciankę...

a może coś podobnego znajdę w sieci sklepów Aldi??? jak myślicie???;>
 
Hahah dziewczyny a ja sie czuje jak za moich nastoletnich czasow: wszystko mnie zlosci, mam straszne humory, zloszcze sie o byle co, mowie prosto z mostu co mi sie nie podoba, jadlabym same niezdrowe rzeczy (no nie liczac jablek), dopadlo mnie okropne lenistwo i tylko bym siedziala na kanapie caly dzien ogladajac TV i spiac na zmiane. Dobrze jednak, ze mam juz troche oleju w glowie i nie obzeram sie smieciowym jedzeniem i staram sie ruszac.. Co do humorow, no coz, wszyscy musza sie przyzwyczaic :-)

Karoli nie no co Ty, moj maz jest czarny i czekamy na, jak to moja siostra kiedys stwierdzila, mala latte ;-). A co do urody to mysle ze dla kazdej z nas wlasny dzidzius bedzie najpiekniejszy :tak:

to będzie najbardziej oczekiwane dziecko na wątku, ja już się nie mogę doczekać, na TLC na "porodówce" latte są najśliczniejsze!

struss ciotkę masz w pyteczkę :D
jest taki przesąd, że nie powinno się odmawiać ciężarnej bo wtedy odmawiającej osobie zalęgną się w domu myszy, ciekawe ile w tym prawdy...xD

A ja dziś zjadłam pół kilo mandarynek... mmm jak mi posmakowały :D
I chodzi za mną snikers do chlebka,już kiedyś o tym pisałam nawet, ale wycofali go kilka lat temu...:confused2:
I wymyśliłam sobie, że sobie kupię ze dwa snikersy i rozpuszczę w kąpieli wodnej i wysmaruje tym chlebusia i może zaspokoję zachciankę...

a może coś podobnego znajdę w sieci sklepów Aldi??? jak myślicie???;>

uważaj na zęby, będziesz mieć orzechy na chlebie, nie jadłam nigdy tego Snickersa tam też były orzechy?
 
Aesthete a co to jest ten dział zamknięty?:)
w sumie to sama nie wiedziałam i zapytałam i dostałam odp:
"Dział wygląda dokładnie tak, jak otwarty czyli widzicie suwaczki, łatwiej chyba foty się wstawia , itp, natomiast dostep maja do niego tylko wybrane osoby i ja jako admin je dodaję:)
pozdrawiam"

Będę musiała wyrwać pewnie resztę ósemek, bo po tej ciąży chce założyć aparat, ale to już ortodonta powie co i jak ;-)
no ja się cieszę że założyłam przed ciążą, bo ponoć w ciąży widać najlepiej efekty leczenia :D

dzisiaj w zusie się dowiedziałam, że po porodzie nie przysługuje mi nic... żadne świadczenie... to jakaś paranoja...do macierzyńskiego nie mam prawa, bo nie mam umowy do dnia porodu i tak to wygląda...dostałam jakąś broszurkę o urlopach macierzyńskich i opiekuńczych ale nic mnie nie obowiązuje...:-(
ale jak to? to zmieniły się przepisy? bo moja siostra rodziła 5 lat temu i pracodawca musiał jej przedłużyć umowę do dnia porodu... myślałam że tak jest nadal :/

jutro usg, jutro usg :-D
ja też :D :D :D o której masz? bo ja o 17:40 i przez te pół dnia to mnie chyba rozniesie :p

uuuu niefajnie, ciekawe jak jest z założeniem działalności na L4
no zus teraz kontroluje kobiety, które w ciąży zakładają działalność... bo zbyt wiele kobiet otwierało żeby wyłudzić macierzyński :/ wiesz, otwierały działalność w 8. miesiącu ciąży, płaciły jedną składkę i na macierzyński... teraz zus kontroluje i wstrzymuje wypłatę zasiłku do momentu złożenia wyjaśnień...


a my dzisiaj u znajomych byliśmy, bo urodziło im się 18 października drugie dziecko :) boziuuu... jakie maleństwo słodkie :D oni w ogóle mają udane dzieciaczki :)
teraz padam już na pysk i mam ochotę na lody czekoladowe albo czekoladę, a my oczywiście nie mamy nic słodkiego :p
 
gwiazdeczka pewnie, ze dla kazdej z nas nasze bedzie najsliczniejsze i najkochansze, ale nie ukrywajmy sie, ze jak przejdzie taka laska mulatka z loczkami, to ja nawet sie za nia ogladam.
Ja to w ogole lubie wszelkiego rodzaju mieszkanki narodowosciowe.
 
Hej Majóweczki;-)
applecruble zmobilizowalam sie dzis i napisalam wreszcie przepis na kotleciki (na odpowiednim watku):-)

stracciatella witaj po przerwie:-) najwazniejsze, ze jestes juz w domku i ze czujesz sie lepiej:-)

szkola Ty az 7 kg schudlas?
Dzięki Karoli, sprawdzę wątek kulinarny:tak:

Straciatella, w końcu jesteś! biedna, ale się namęczyłaś w tym szpitalu. Oby żadne choróbsko już Cię nie męczyło. I odpoczywaj, super że masz tyle zwolnienia.
Bajka, dobrze, że Was już też wypuścili:tak:. Jak się czujesz?

Tak mi się dziś nie chciało iść do pracy:-(ale mus to mus. Poza tym chyba przyplątało mi się jakieś zapalenie pęcherza, bo ciągle mi się chce do toalety i zaczyna się ból. Ech... ale dosyć biadolenia.
Witam też nowe majówki;-)

Zmykam poczytać książeczkę. Miłego wieczoru:-)
 
ja mam jutro wizytę ale u mojej lekarki w przychodni więc pewnie będzie to zwykła wizyta - potrzebuje kolejnego chorobowego (u nas w pracy wolą wysłać ciężarną na chorobowe i spokojnie zatrudnić kogoś na zastępstwo) więc raczej nie liczę na usg, zresztą miałam robione 2 tyg. temu w 11 tyg - udało się zrobić kompleksowe bo mały miał już 47 mm:). Mnie jeszcze czekają badania u kardiologa (ale to za miesiąc) - głównie chodzi o założenie na 24h holtera, bo mam arytmie a w ciąży musiałam odstawić leki.
 
Cześć.

Przepraszam że się do nikogo nie odnoszę, ale Was nadrobić i wbic się w temat graniczy z cudem! :szok::-D

Od kilku dni mam taki dziwny ból brzucha... na dole, nie skurcze tylko cały czas taki tempy ból i mam wrażenie że macica twarda... do tego przy sikaniu, mam wrażenie jak by mi coś tam w pochwie "blokowało", nie mogę się swobodnie wysikać tylko taki wymuszony "sik"... nie wiem jak to opisać... już sama nie wiem o co chodzi, czy to normalne... wizyta dopiero za dwa tygodnie, więc się stresuje.... czy jak się szyjka skraca czy naprzykład rozwiera to się to czuje??? ja nie pamiętam jak to było...

Właśnie wczoraj zaczęłam takie "cos" odczuwać. Jadę aż jutro na wizytę, lepiej wyjść na panikare niż żyć w niewiedzy. Skoro obie mamy takie dolegliwości to moze to nic nadzwyczajnego :) będę zdawać relacje jutro !
 
reklama
Do góry