reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Jeszcze tylko troche ponad godzinke i laba:tak: Teraz strasznie nudno sie zrobilo. Prawie nikt nie dzwoni wiec blakam sie po tym internecie, ale ilez mozna:-p


mallaika
ja tez jeszcze sobie poczekam na plec. Super, ze wszystko ok na wizycie :)

Karoli no moja rodzina mieszka tam, a rodzina meza tutaj :D Jednak bardzo rzadko sie widujemy, bo my zapracowani i oni tez. Srednio tak raz na miesiac, dwa :/

browngula wspólczuje problemow z tym macierzynskim :/
 
reklama
Nie dam rady odpisać na wszystko:)
Straciatella super, że jesteś z nami z powrotem! Cieszę się, że zdrówko wróciło:)
Readerle witaj! Ja prowadzę tabelkę z terminami wizyt u lekarzy to podaj, wpiszę;)
Bajka super, że jesteś w domku juz:)

My byliśmy rano na wizycie. Wszystko w odpowiednim wątku. Generalnie oboje się ze szczęścia popłakaliśmy:) Zaraz się zbieram i jadę na uzupełnienie rzęs.

Bardzo dużo dziewczyn mi brakuje w tabelce:D

ja mam jutro mieć jakieś usg chyba chodzi o ten nosek i coś tam jeszcze z tego co wywnioskowałam na wizycie w zeszły poniedziałek, ale mój gin nic nie mówił że to badanie prenatalne także sama jeszcze nie wiem co to za badanie, na pewno usg. Jutro z rana zadzwonię i się dowiem ile ta przyjemność będzie kosztować. Normalnie wizytę bym miała 2 grudnia, ale po wyjściu ze szpitala mam się udać na badania po dwóch tygodniach, więc chyba ten termin ulegnie zmianie. Dam znać jak będę wszystko wiedziała :)
też jutro zamierzam do ganinetu wziąć męża, żeby zobaczył i posłuchał serduszka :)

lipa z tym macierzyńskim... a nie może Cię ktoś zatrudnić? kuuurcze jak z tego wybrnąć?
 
lena tak zrozumialam, ze Twoi rodzice byli w Norwegii:-) a teraz masz tesciowa 100 km od siebie. Dobre i to:-)
gwiazdeczka dobrze, ze teraz jestescie cala rodzina. Ile mialas lat jak Twoi rodzice wyjechali? Masz meza Polaka czy Anglik?
szkola to chyba kiepsko, bo to jest tylko ze szkoda dla organizmu matki. Dziecko z matki wyciagnie tyle ile sie da rade. Ty jestes z tego zadowolona, bo takie odnioslam wrazenie z Twojego pierwszego posta. Ja bylam przerazona moim schudnieciem 2 kg i juz mialam lekka anemie. I martwilam sie, ale jedzenie w siebie wmuszalam, a najchetniej to bym nic nie jadla i nie pila.

Karoli, ja do chwili obecnej schudłam 6,5 kg, po prostu nie miałam apetytu, nic nie mogłam w siebie wcisnąć, ale lekarz powiedział, że najważniejsze są wyniki badań, moja morfolgia w ogóle się nie pogorszyła więc staram się nie martwić a apetyt na szczęście powoli wraca :-)
 
Martuska super, ze wszystko ok na wizycie, bardzo sie ciesze

Brownagula az krew zalewa jak czytam te problemy z macierzynskim, zusem, zalatwianiem, chodzeniem, proszeniem sie... Tylko mnie upewnilas ze dobrze zrobilam ze wyjechalam z tego kraju..
 
SRACIATELLO- witaj. Jak dobrze że masz już tą masakrę za sobą. Człowiek na siebie chucha i dmucha a tu jakiś posrany rotawirus się przyplacze :-(

Bajka07 - z tego co piszesz to może masz pappa. U mnie takie badanie kosztuje 250zl plus normalnie za wizytę. Chciałam zrezygnować z prywatnego gina, ale wszyscy mi to z głowy wybijają. Ja mam w piątek wizytę i już umieram z obaw i niepewności.
 
bajka nic się nie da z tym zrobić ;/ nie mogę podjąć zatrudnienia bo jestem na chorobowym, a na chorobowym nie wolno mi pracować... więc koło się zamyka ...
Jedynie co to ratunkiem jest to świadczenie rehabilitacyjne, o które się można starać(od 3 do 12 miesięcy w zależności od tego co mi dolega i jak to rozpatrzy lekarz orzecznik zus...) i później ewentualnie zarejestrować się jako bezrobotna, aby mieć ubezpieczenie, składki i całą resztę... więc nawet te 9 miesięcy posiedzieć w domu i wrócić do pracy, wydaje mi się lepsze niż dawanie dziecka które ma dwa czy trzy miesiące do teściowej...;/ bo tego nie chcę i to bardzo... :(
 
No jeszcze tylko 20 minut i w koncu koncze na dzisiaj:-p
Nareszcie spedze wieczor z mezem! Ostatnio w ogole nie mielismy dla siebie czasu wiec milo bedzie spedzic troche czasu razem:tak:
Teraz tylko trzeba bedzie nadrobic ogladanie filmu i mozna sie poprzytulac:-D
 
a ja dziś parwie cały czas na jakiś zakupach, normalnie padam chyba zaraz wezmę gorącą kąpiel, włączę kominek, wejdę pod kołderkę i będę oglądać filmy:)
brownagula współczuję strasznie nieciekawa sytuacja:(
 
reklama
ehhh..... ciężki dzień dzisiaj, jeździliśmy szukaliśmy jakiś mebli z przyszłą teściową i moim ale nic poczciwego nie ma i nic nie kupiliśmy. a nogi to mi za przeproszeniem do du** wchodzą.
teraz leżę i wcinam chipsy, serowo-ketchupowe :zawstydzona/y:

witam nowe majówki;-)

co do wózków, wcześniej pisałyście, mi na razie wpadł w oko ten: http://emarkus75.jesto.pl/fastgaleria/bigpic/18 Czekolada bezowe kola.jpg w bąbelki dla naszego Bąbelka :-D

jutro usg, jutro usg :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry