reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Skorupka a sprawdzalas na necie? Moze google maja jakies info gdzie to kupic??

Readerle witaj w majowkach

Bajka super ze jestes w domku i ze wszystko w porzadku!
 
Stazi - ja z północy jestem, już wspominałam że to raczej nieplanowane było, ale też wiedzieliśmy że coś się może stać, bo kochaliśmy się bez gumki kilka razy. Ogólnie mam bardzo nieregularne cykle, i byłam pewna że już dni płodne dawno minęły, ale jednak musiały nastać po jakichś 50 dniach od poprzedniej miesiączki. Szczerze mówiąc już sobie wmawiałam zespół policystycznych jajników, bo takie rzadkie te miesiączki były, że się bałam że w ogóle będzie ciężko o dzieci :p. Ale to wszystko było raczej ze świadomością, mój chłopak bardzo chciał mieć dzieci (mimo że jest w moim wieku) i nawet nakręcał mnie na to w pewien sposób ciągle to mówiąc i nalegając na taki seks :p. Także nie będę udawać że nie wiedziałam że tak się robi dzieci, po prostu dojrzeliśmy psychicznie do tego momentu oboje tak naprawdę, jedyne co nam przeszkadza to moje studia, ale to był taki zew natury :p

I hej Readerle - ja też dopiero się dołączyłam do dyskusji ;)

Skorupka - ten snickers to najlepszy wynalazek świata - uwielbiałam go jak byłam mała. Ale samo masło orzechowe też jest super, obojętnie jakiej firmy ;) (tzn. dobrze patrzeć żeby było dużo orzechów)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
nie nadrobię zaległości, bo mnie kilka dni nie było, bo najpierw net nawalił, a potem Ślubny okupował komputer ;)
Readerle - witaj! :)
pysia - Zbuntowany Anioł powiadasz? Jak puszczali w TV to po raz pierwszy to byłam w 1 klasie ogólniaka. Ale to wtedy były emocje! Fajnie powspominać :)
bajka - super, że jest okey! duuużo zdrówka!
ewwe, lena_no - kichanie objawem ciążowym? ;) a już myślałam, że jakieś wirusisko mnie dopadło, bo ja też kicham na potęgę :/

Byłam dziś na USG i wizycie u gina - moje wyniki w porządku, Maleństwo też ma się dobrze, parametry bez zastrzeżeń. Płeć poznamy na początku przyszłego roku, więc muszę uzbroić się w cierpliwość ;)
Miłego dnia!
 
lena tak zrozumialam, ze Twoi rodzice byli w Norwegii:-) a teraz masz tesciowa 100 km od siebie. Dobre i to:-)
gwiazdeczka dobrze, ze teraz jestescie cala rodzina. Ile mialas lat jak Twoi rodzice wyjechali? Masz meza Polaka czy Anglik?
szkola to chyba kiepsko, bo to jest tylko ze szkoda dla organizmu matki. Dziecko z matki wyciagnie tyle ile sie da rade. Ty jestes z tego zadowolona, bo takie odnioslam wrazenie z Twojego pierwszego posta. Ja bylam przerazona moim schudnieciem 2 kg i juz mialam lekka anemie. I martwilam sie, ale jedzenie w siebie wmuszalam, a najchetniej to bym nic nie jadla i nie pila.
 
Karoli oni wyjechali jak ja mialam 16 lat. Moj maz pochodzi z Poludniowej Afryki a mieszka w Anglii od prawie 13 lat. Twoj maz jest Wlochem? Szybko sie nauczylas mowic po wlosku?

Mallaika super, ze wsyzstko w porzadku, bardzo sie ciesze!
 
a mi zostało 5 minutek :-D :-D

obiad uzgodniłam z mężulem ;-) idziemy na tortille :tak: po leniwym weekendzie ciężko zmobilizować się do gotowania ;-) mam nadzieję, że obiad przyjmie równie wspaniale jak kebab ;-)
dzisiaj to miałam małe jazdy :eek: odruch wymiotny po każdej kanapce :szok: nie wiem o co kaman ;-)


zamykam kompa :tak: przyjemnego popołudnia ;-)
 
Nie dam rady odpisać na wszystko:)
Straciatella super, że jesteś z nami z powrotem! Cieszę się, że zdrówko wróciło:)
Readerle witaj! Ja prowadzę tabelkę z terminami wizyt u lekarzy to podaj, wpiszę;)
Bajka super, że jesteś w domku juz:)

My byliśmy rano na wizycie. Wszystko w odpowiednim wątku. Generalnie oboje się ze szczęścia popłakaliśmy:) Zaraz się zbieram i jadę na uzupełnienie rzęs.

Bardzo dużo dziewczyn mi brakuje w tabelce:D
 
dzisiaj w zusie się dowiedziałam, że po porodzie nie przysługuje mi nic... żadne świadczenie... to jakaś paranoja...do macierzyńskiego nie mam prawa, bo nie mam umowy do dnia porodu i tak to wygląda...dostałam jakąś broszurkę o urlopach macierzyńskich i opiekuńczych ale nic mnie nie obowiązuje...:-(
Jedynie Pani mi powiedziała, że max 6 tygodni przed 182dniem zwolnienia,(wcześniej myślałam że max 6tygodni przed planowanym rozwiązaniem) jeśli dalej będę mieć l4,i dalej nie będę zdolna do pracy, to mogę się starać o zasiłek rehabilitacyjny, to wtedy muszę mieć dokumentację i komisja decyduje czy dostanę ten zasiłek czy nie...i to zależy od komisji ile dostanę... równie dobrze to może być 3 miesiące, a może być i 12 miesięcy...:-(

Co to za prawo żeby nie chronić ciężarnej której ustał stosunek pracy??? i co, mam dwa miesiące po porodzie, albo miesiąc wrócić do pracy i maleńkie dziecko dawać pod opiekę na cały dzień "kochanej" teściowej?? :crazy: nie uśmiecha mi się to...
 
reklama
Martuska gratuluję udanej wizyty, ja mam prenatalne 21.11 to mozesz mnie dopisac w razie co w tabelkę:)

Witam nową mamusię:)

Aśku, ja tez dzis mam odruch wymiotny ale na wszystko:/ najabardzoej na lodówkę, na łazienkę, na pranie które zdejmowalam z suszarki, nawet na widok wlasnych piersi :-O :D

Ja ogarnelam w koncu mieszkanie, bo troszkę było w niełądzie, ja to nie wiem ale synek w trybie expresowym rozwala swoje zabawki w caym mieszkaniu, oczywiscie skutecznie omijajac swoj pokoj zeby nie było:/
 
Do góry