reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

nadrobione:-D
ja tylko parę słów od siebie: wyprysków nie mam, cera idealna, nawet się nie maluję :-D
dzisiaj robiliśmy u mojego przemeblowanie, żebyśmy w końcu mieli pokój wyłącznie dla siebie, i jest :-D i powoli zaczynamy rozglądać się za domem, trafił się dom naprzeciwko przez ulicę, 200 tys. no i jakiś remont trzeba by w środku zrobić.jeszcze nie oglądałam ale z tego co mój mówił to mi się podoba :D działka jest ogromna więc cena chyba nie wygórowana. ja dziś zrobiłam zapiekankę: smażone mięsko mielone, makaron, ser żółty, zalane sosem pomidorowym własnej roboty :-D planowałam, że będzie na jutro, ale nic z tego, poszłoooo:-D a na deser piernik z jabłkami i orzechami:-D też pół blaszki nie ma, miło tak patrzeć, że smakuje to co się robi i się nie marnuje moja robota:-D
trochę mnie dziś głowa bolała, ale to pewnie przez te przemeblowanie, bo trochę roboty było, przespaliśmy się z moim popołudniu to będziemy siedzieć do późna:-p

lecę na pomarańczka, spokojnego wieczorku :happy:
 
reklama
A ja zauważyłam u siebie fatalną kondycję rzęs. Nie wiem czy to reakcja na tusz. Ale stosowalam jakiś czas temu revilalash i trzepotalam jak motyl a teraz mam takie rzadkie krótkie kikutki.
Do tego sucha skóra jak nigdy dotąd. Już widzę te rozstepy :-(
A jak kicham to mnie dosłownie rozrywa. I niestety ciągle chodzę sto razy do toalety.
 
Lena ja mam tutaj siostre z mezem i rodzicow kolo siebie wiec ktos z nich na pewno zostanie :tak: pozatym pewnie wroce na pol etatu, ale to jeszcze za dluugasnie wszystko mi sie moze zmienic. A Ty jak sobie poradzisz?

Nadzieja ja cwicze joge, staram sie 3-4 razy w tygodniu conajmniej 10 minut zeby nie wypasc z rytmu a wiecej mi sie nie chce. No chyba za mam dobry dzien to nawet 30 minut pocwicze ale ostatnio zadko to sie zdarza.

Annad narzekaj, narzekaj tutaj mozesz ;-)

Ivon powodzenia z domem i zazdroszcze gladkiej cery :-)


Wrocilam po pracy, zjadlam lososia z sosem bo na ryz jakos nie mialam ochoty.. Ale byl smakowy mowie Wam maz sie postaral. Wszystko byloby super gdyby nie to ze jak tylko odlozylam talerz do zlewu to mnie na wymioty wzielo tak nagle :no: no i mialam rzyganko do zlewu :zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Pozniej bylo sprzatanko musialam to umyc dokladnie i porzadnie ale nie bede sie wdawac w szczegoly. U mnie nie ma "porannych" mdlosci. Sa wieczorne. Ale pocieszam sie ze niedlugo znikna. Kurde.. a ten losos taki dobry byl az szkoda :-D.
 
Ptysia, ale superancie te Twoje torty :-D Bardzo mi się podobają :tak:


To i ja może się pochwalę, chociaż słodkości to nie są :tak:
Od dawien dawna robię biżuterię, filcuję, decoupage nie jest mi obcy :-), scrapbooking również, od dwóch lat szyję sutasz, i co tylko mi głowy przyjdzie.
A że teraz moje koleżanki porodziły dzieci, to postawiłam na prezenty-rękodzieło :tak:

2013-09-21 16.22.05.jpg2013-09-21 16.22.14.jpg2013-09-21 16.45.31.jpg2013-09-21 16.45.45.jpgsebuś01.jpg2013-11-06 10.28.06.jpg2013-11-06 10.28.42.jpg
 

Załączniki

  • 2013-09-21 16.22.05.jpg
    2013-09-21 16.22.05.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 69
  • 2013-09-21 16.22.14.jpg
    2013-09-21 16.22.14.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 60
  • 2013-09-21 16.45.31.jpg
    2013-09-21 16.45.31.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 75
  • 2013-09-21 16.45.45.jpg
    2013-09-21 16.45.45.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 68
  • sebuś01.jpg
    sebuś01.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 76
  • 2013-11-06 10.36.09.jpg
    2013-11-06 10.36.09.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 28
  • 2013-11-06 10.28.06.jpg
    2013-11-06 10.28.06.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 61
  • 2013-11-06 10.28.42.jpg
    2013-11-06 10.28.42.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 69
Nadzieja ja cwicze joge, staram sie 3-4 razy w tygodniu conajmniej 10 minut zeby nie wypasc z rytmu a wiecej mi sie nie chce. No chyba za mam dobry dzien to nawet 30 minut pocwicze ale ostatnio zadko to sie zdarza.

a ćwiczysz jakieś zestawy z filmików czy masz ulubione asany? na yt znalazłam kilkanaście zestawów ćwiczeń po 15 minut, jogę też znalazłam, filmik 40min, ale mnie nudzi ;)

kurcze tak sobie dziś ten brzuch wymacałam, bo chciałam macicę znaleźć albo jakieś ruchy wyczuć i teraz mnie podbrzusze boli ;( gupia jestem...
 
Dziewczyny jakie cuda robicie !
jestem anty w gotowaniu i robotkach. Jeszcze mało wiele jakieś koraliki nawleke. Kiedyś sutaszowe kolczyki chciałam zrobić, ale na zamówieniu bigli i sznurka się skończyło .

Co do ćwiczeń, jeśli bedzie ok, to po polowkowych idę na mama pilates. Wcześniej chodziłam na aqua aerobik, basen jest wskazany ale nie chlorowany. a o ozonowanych w mojej okolicy nie slyszeli.
 
Lawendowy sen:) super rzeczy robisz:)

Utworzyłam wątek zdolniach majowych to przekopiuj moze swoj post w tamto miejsce zeby nam te Twoje cuda w gąszczu postów które płodzimy, nie zginęły:))

Nadzieja ja mialam cesarkę, i dwie ciąże pozamaciczne,jedna była noszona od listopada do lutego ( źle mnie diagnozoano ), i ogromny krwiak który mi tam powstał przyrósł do macicy, a druga z była w rogu szczątkowym macicy, i został on obcięty. Wiem że dziewczyny rodzą trójkę, 4kę dzieci przez cc, i nic się nie dzieje, ale musimy miec swiadomosc że miejsca operowane na macicy są słabsze, i jedna z nas bedzie mogla miec cztery cesarki, a innej peknie blizna w drugiej ciazy. Mnie ginka troszkę straszyła, nawet zła jest ze nie chce jeszcze zrezygnowac z pracy. Opowiedziala mi tez kilka historyjek ze swojego szpitala i popieram jej słowa, że macica musi miec teraz spokój:) wiec ile mogę tyle spokoju jej daje:) Ale ze spacerów nie rezygnuję:)

gwaizdeczka, ja cwiczyłam trochę jogę, najbardziej pamiętam pierwsze razy:D a raczej zakwasy jakie mialam w miejscach w których nie sadzilam ze mięśnie:D
 
Ptysia, ale superancie te Twoje torty :-D Bardzo mi się podobają :tak:


To i ja może się pochwalę, chociaż słodkości to nie są :tak:
Od dawien dawna robię biżuterię, filcuję, decoupage nie jest mi obcy :-), scrapbooking również, od dwóch lat szyję sutasz, i co tylko mi głowy przyjdzie.
A że teraz moje koleżanki porodziły dzieci, to postawiłam na prezenty-rękodzieło :tak:

Zobacz załącznik 593287Zobacz załącznik 593288Zobacz załącznik 593289Zobacz załącznik 593294Zobacz załącznik 593295Zobacz załącznik 593297Zobacz załącznik 593298

cudeńka! skąd wzięłaś ten materiał z wypustkami? chciałabym taką poduszeczkę uszyć, widziałam kiedyś w ddtvn program o babeczce która takie podusie szyje i strasznie mi się spodobały... decoupage też robię, ale w ciąży dałam spokój, żeby farb nie wdychać...

ewwe to faktycznie, Twoja macica już swoje przeszła... u mnie cp jajowodowa, dlatego tylko lewy jajowód mi pozostał. Miałam laparoskopię i laparotomię ale na macicy to w sumie tylko to usunięcie przegrody...

na jodze zasypiam ;) ze spokojniejszych ćwiczeń jeszcze pilates wchodzi w grę, a chciałbym też coś z ciężarkami, żeby ręce wzmocnić, bo potem do noszenia dzidzi się przyda ;) ale poczekam do wizyty u gin... żeby mi powiedział co na pewno mogę i na co uważać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny! ;)
Jestem nowa i to mój prawie 13 tydzień. Muszę trochę poukładać swój profil, na razie jak widać jest puściutki ;).
Mam nadzieję że będzie można z Wami fajnie pokonwersować ;)
 
Do góry