reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
A moze Ktoras z Dziewczyn, ktore posiadaja telefon do Stracitelli spróbują do Niej Zadzwonic>>? Bardzo to podejrzane- i tez mam bardzo czarne mysli co sie moglo takiego wydarzyc, ze zniknela bez sladu;//
 
Witam

my jeszcze w lozku :zawstydzona/y: oglądamy jakies filmy i tak dzionek mija za chwile musze się za obiad zabierać

ja się jakos dziwnie czuje co chwile mnie brzuch kluje i jest mi niedobrze
 
Myslalam jednak o telefonie bo wtedy mozemy np uslyszec ,ze abonent czasowo niedostepny albo cos.., no nie wiem wiem ale sms jakos do mnie nie przemawia..
 
racja, może ktoś kto ma nr zadzwoni po prostu do niej?...
oby wszystko bylo dobrze!

a ja jednak ide jutro na wizyte - 3 dzien z rzedu dosc mocno boli mnie podbrzusze, niepokoje sie i wcisnelam sie na jutro do mojego gina. trzymajcie, prosze, kciuki!
 
browngula ja mieszkam i pracuje w Irlandii wiec ich tu nie obchodzi 11 listopada :p A pracuje w HP jako techniczny analityk czyli caly dzien siedze na komputerze i przy telefonie :)

gwiazdeczka ja też w pracy więc nie jesteś sama :)

nana7ma trzymam kciuki żeby to nic groźnego nie było! Daj znać jutro.
 
mnie tez od kilku dni boli podbrzusze ale boje się jechać do szpitala na pogotowie bo boje się ze mnie zostawia i co wtedy z maja
 
reklama
NANA7MAMA-nie martw sie, to moze byc pecherz..mnie tez tak podbrzusze bolalo pare dni i to dosyc mocno..wystraszona chodzilam jak nie wiem,a gin przepisal urosept i przeszlo od razu..w zyciu bym nie podejrzewala,ze tak od pecherza moze bolec..
 
Do góry